Мультивітаміни

Фільтр
Форма випуску: Капсули
Виробник: Красота та Здоров’я ТОВ (Україна)
Loading ...
Форма випуску: Льодяники
Виробник: NatHealth Sp.z.o.o
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Київський вітамінний завод
Loading ...
Виробник: Натурпродукт Фарма
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Сперко Україна
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Київський вітамінний завод
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Київський вітамінний завод
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Київський вітамінний завод
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Дельфарм Гайард
Loading ...
Виробник: Коперасьон Фармасьютік Франсез
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Opella Healthcare International
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Квайссер Фарма
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Київський вітамінний завод
Loading ...
Виробник: Сперко Україна
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Eagle Nutritionals, Inc.
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: SteriPharm
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Софтгель Хелскеа
Loading ...

Мультивітаміни – комплекс вітамінів та мінералів, життєво необхідних організму. Існує 13 вітамінів та понад 15 мінералів, які необхідні організму для підтримки здоров'я. Звички харчування, нездоровий спосіб життя та стреси стають глобальною проблемою кожного. Організм перестає виробляти необхідну кількість вітамінів та мінералів. Отже, вони повинні надходити ззовні: завдяки харчуванню чи через добавки. Фрукти та овочі не задовольняють потреби організму повністю. Тому відмінний спосіб підтримувати баланс усіх необхідних поживних речовин – мультивітаміни, ціна яких доступна кожному, а ефект відчувається кожною частинкою тіла.

Переваги та застосування

Мультивітамінна харчова добавка підтримує загальний життєвий тонус, гарне самопочуття, запобігає дефіциту поживних речовин, зміцнює імунітет, підвищує рівень енергії. Тип рекомендованих мультивітамінів залежить від вашого віку та статі, а також індивідуальних потреб (фізіологічних станів, таких як вагітність, лактація тощо). Найкраще проконсультуватися з фахівцем або лікарем, щоб обрати правильну добавку. Мультивітамінний комплекс рекомендується для:

 1. Підвищення рівня енергії. Вітаміни B1, B2 і B3 відіграють важливу роль в енергетичному обміні. Їхній недолік може серйозно вплинути на рівень енергії.
 2. Поліпшення здоров'я. Інтенсивна та енергійна діяльність призводять до втрати поживних речовин. Якщо не поповнювати цей баланс, знижується продуктивність м'язів і з'являються м'язові спазми. Купити мультивітаміни можна, щоб підтримати запас енергії та гарне самопочуття.
 3. Зміцнення кісток та м'язів. Вітаміни D, К, кальцій, калій, магній та фосфор життєво важливі для міцності кісток та м'язів. Нестача будь-якого з них може призвести до слабкості кісток, серйозних переломів та остеопорозу, зробити схильними до стресів.
 4. Підвищення імунітету: мінерали цинк, селен, вітаміни A, C та E підтримують імунну систему, діючи як потужні антиоксиданти. Вони захищають організм від найпоширеніших захворювань.
 5. Правильної роботи серця. Для здорового функціонування серцево-судинної системи дуже важливо підтримувати баланс B6, K, ніацину та магнію. Вони допомагають знизити ризик серцево-судинних захворювань.
 6. Придушення стресу та тривог. Стрес – неминуча частина нашого життя. Не лише спосіб життя, а й нестача вітамінів та мінералів може призвести до підвищеного рівня стресу. Мультивітамінний препарат корисний для правильного функціонування нервової системи, знімає стрес та заспокоює нерви.
 7. Для здоров'я очей: вітаміни А, С, Е, лютеїн, зеаксантин підтримують здоровий зір та захищають наші очі.
 8. Зміцнення волосся, шкіри та нігтів. Випадіння волосся через дефіцит біотину є поширеною проблемою. Мультивітаміни багаті на поживні речовини, такі як біотин, вітамін С, селен, вітамін D. Всі вони живлять шкіру, волосся та нігті.
 9. Підвищення розумової працездатності та відмінної пам'яті. Дефіцит B6, B12, фолієвої кислоти та цинку знижують когнітивні функції, підвищують ризик психологічних розладів. Мультивітаміни підтримують мозкову діяльність у тонусі.

Мультивітаміни зручні у використанні. Вони також компактні, легко розміщуються у кишені. Вигідна ціна мультивітамінних комплексів доступна кожному.

Види вітамінів та мінералів

 1. Вітаміни – важливі органічні сполуки, необхідні для метаболічних процесів у організмі. Вітаміни бувають двох типів: водорозчинні та жиророзчинні.
 2. Водорозчинні вітаміни: група вітамінів В (В1, В2, В3, В4, В5, В6, ніацин, фолієва кислота та В12). Для засвоєння в організмі потрібна вода. Жиророзчинні вітаміни: A, D, E і K. Є жиророзчинними, тому що їм потрібний жир як середовище засвоєння.

Мінерали – природні неорганічні сполуки, необхідні для підтримки ідеального електролітного балансу в організмі та правильної роботи органів. Прикладами є кальцій, цинк, натрій, магній, мідь, залізо тощо.

Мультивітаміни в аптеці: як правильно вибрати

Мультивітамінні комплекси доступні в різних формах:

 • таблетки;
 • гранули;
 • драже;
 • краплі;
 • льодяники;
 • пастилки;
 • капсули;
 • жувальні таблетки;
 • сироп;
 • розчини;
 • порошки.

Рідкі мультивітаміни особливо зручні для дітей і людей похилого віку, яким важко ковтати таблетки або капсули. Окремі добавки корисні при дефіциті поживних речовин, таких як вітаміни D, B12, залізо і т. д. Наприклад, жінки мають більшу потребу в кальції та залізі, аніж чоловіки, оскільки схильні до остеопорозу та анемії. Під час вагітності та лактації гінекологи призначають жінкам додаткові добавки заліза, кальцію, фолієвої кислоти та вітаміну В12. Мультивітаміни, призначені для дітей, насамперед орієнтовані на їхні потреби у розвитку.

Де купити мультивітаміни в Україні?

Бажаємо здоров'я — це надійна інтернет-аптека, де можна знайти сертифіковані добавки від бренду чи офіційних імпортерів. Якщо ви вже знаєте які мультивітаміни купити, то за допомогою зручного фільтра пошуку можна вибрати бажану вартість товару, країну-виробника, форму випуску, кількість таблеток в упаковці або обсяг. Доставка можлива у зручну для вас аптеку по всій Україні.

Часті питання (FAQ)

 1. Кому можна приймати мультивітаміни? Приймати мультивітамінні препарати можуть усі, у тому числі діти, літні, вагітні та жінки. Якщо ви плануєте придбати вітаміни для певної вікової групи або за станом здоров'я, краще обрати продукти спеціально розроблені відповідно до індивідуальних потреб.
 2. На що звернути увагу при купівлі препарату? Мультивітамінна добавка має бути сертифікована та дозволена до продажу органами Міністерства охорони здоров'я України. В аптеці «Бажаємо здоров'я» виключно сертифіковані виробники мультивітамінів (Україна, Німеччина, США, Італія, Польща, Індія та ін.)
 3. Чи можна вживати мультивітаміни людям з непереносимістю лактози та глютена? Зазвичай добавки не містять лактози та глютену, але краще уважно прочитати інформацію про алергени, перш ніж вибирати будь-яку добавку. Мультивітаміни безпечні для вживання та не мають довгострокових побічних ефектів. Вони можуть викликати деякі алергічні реакції, такі як свербіж або висипання на шкірі у випадку, якщо у споживача алергія на якийсь із присутніх інгредієнтів. Крім того, важливо бути обережним з точки зору дозування, тому що все, що надмірне, може завдати шкоди організму.
 4. Як приймати препарат? Прийом окремих вітамінних та мінеральних добавок може відрізнятися. Наприклад, перед або під час прийому їжі. Рекомендуємо притримуватись рекомендацій лікаря та інструкції до препарату. Мультивітаміни можна купити в Україні в інтернет-аптеці «Бажаємо здоров'я». Наші консультанти завжди готові надати допомогу у виборі ефективного БАДу.
Редакторська група
Оновлено
13.10.2023
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

✅ Категорія Мультивітаміни
✅ Кількість препаратів 172
✅ Форма випуску Таблетки, Сироп, Пастилки, Капсули, Льодяники, Розчин, Драже, Порошок, Гранули

Мультивітаміни ціна в аптеці «Бажаємо здоров’я», червень 2024

Вітатон (Vitatone) МультиОмега сироп 250 мл 433.3 ₴