Тонометри автоматичні

Фільтр
Виробник: Xiamen Ants-Bro Technology
Loading ...
Виробник: Xiamen Ants-Bro Technology
Loading ...
Виробник: Shenzhen Pango Electronic
Loading ...
Виробник: Shenzhen Pango Electronic
Loading ...
Виробник: Shenzhen Pango Electronic
Loading ...

Тонометр автоматичний – це електронний медичний пристрій для вимірювання артеріального тиску. На відміну від моделей механічного типу, автоматичні більш зручні та зрозумілі у використанні, навіть для людей без досвіду вимірювання АТ. Прилади такого типу годяться для використання як в медичних установах, так і в домашніх умовах.

Конструкція приладу доволі проста:

  • манжета, що вдягається на зап’ястя чи плече залежно від моделі тонометра;
  • електронний дисплей, на якому відображаються показники артеріального тиску, а також пульс (у більшості сучасних моделей).

Завдяки вбудованим сенсорам і розумній технології автоматичні тонометри вимірюють показники артеріального тиску за мінімального залучення людини до процесу.

У чому переваги автоматичного тонометра

Вибираючи, який краще купити тонометр – автоматичний чи механічний, у наш час чимало людей роблять вибір на користь першого. Особливо, якщо йдеться про пристрій для домашнього використання.

Автоматичні прилади для вимірювання АТ, у порівнянні з механічними, мають низку вагомих переваг:

  • простіші у використанні, адже не потребують навичок, що необхідні для користування традиційними тонометрами;
  • дають максимально точний результат, за який відповідають вбудовані датчики та електроніка; в механіці результат залежить від правильності калібрування пристрою;
  • швидший результат – автоматам потрібно декілька секунд для діагностики та демонстрації результату, тоді як у механіці процес затягується довше, що не зовсім зручно, якщо вимірювання доводиться проводити по декілька разів або необхідно максимально швидко встановити АТ у пацієнта, щоб надати адекватну допомогу.

Сучасні автоматичні тонометри мають доволі широкий функціонал. Чимало моделей, крім артеріального тиску, також вимірюють пульс, а в разі відхилення показників від норми видають звуковий сигнал. Більшість таких пристроїв мають вбудовану пам'ять – здатні запам’ятовувати результати вимірювання, що доволі зручно для відстеження тенденції, наприклад, на тлі лікування.

Автоматичні пристрої більш зручні для вимірювання АТ самостійно – достатньо одягти манжету й натиснути кнопку. Крім того, цифри на табло такої техніки зазвичай доволі великі, часто з додатковою підсвіткою, що дуже зручно для використання людьми поважного віку чи з поганим зором, в умовах слабкого освітлення.

Які пристрої є в нашому каталозі

Автоматичні тонометри, що можна замовити онлайн на нашому сайті – це сучасні сертифіковані прилади, які відповідають міжнародним стандартам якості. В нашому каталозі є тонометри автоматичні Shenzhen Pango Electronic, Omron Healthcare, Мікролайф та інших брендів, що є лідерами світового ринку в сегменті медичних діагностичних пристроїв.

В асортименті аптеки «Бажаємо здоров’я» є високоточна японська і німецька медтехніка, яку використовують у медичних закладах. Є й більш бюджетні пристрої, зроблені в Китаї, Гонконгу, Тайвані. Автоматичні тонометри більшості брендів можуть бути укомплектовано манжетою для плеча чи для зап’ястя. Тож клієнти аптеки можуть вибрати більш зручний для себе варіант.

Купити тонометр автоматичний в аптеці «Бажаємо здоров’я»

На тонометр автоматичний ціна може бути різною – вартість залежить від виробника, функціональних особливостей моделі, якості матеріалів корпусу та манжети. Проте якщо ви бажаєте купити автоматичні тонометри та інші сучасні діагностичні прилади за найбільш вигідними цінами, пропонуємо скористатися послугами аптеки «Бажаємо здоров’я».

У нас можна за помірною ціною замовити медтехніку хорошої якості та з потрібним функціоналом. Оформити замовлення можете через інтернет, а забрати товар в аптеці поблизу дому чи роботи. Повний перелік наших представництв в різних регіонах України є на сайті.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

✅ Категорія Тонометри автоматичні
✅ Кількість препаратів 32

Тонометри автоматичні ціна в аптеці «Бажаємо здоров’я», квітень 2024

Тонометр Омрон (Оmron) M1 Basic HEM-7121J-AF автоматичний манжета 22-32 см 1310.2 ₴
Тонометр Гамма (Gamma) Control 4Gen автоматичний 1111 ₴
Тонометр Омрон (Omron) M2 Basic HEM-7121-ALRU автоматичний з адаптером та манжетою 22-42 см 2031.3 ₴