Гінекологічні та урологічні засоби

Фільтр
Виробник: Вертекс ФФ
Loading ...
Виробник: RubiPharm Arzneimittel Gmbh (Німеччина)
Loading ...
Виробник: Юрія-Фарм
Loading ...
Виробник: Biodeal Pharmaceuticals Private Limited
Loading ...
Виробник: Вертекс ФФ
Loading ...
Виробник: Procare Health Iberia (Іспанія)
Loading ...
Виробник: Олівін Фарм ТОВ (Україна, Київ)
Loading ...

Урологія – медична сфера, що вивчає патології сечовивідної системи, як у жінок, так і у чоловіків. Урологічні препарати призначаються у разі доведених за допомогою аналізів та УЗД проблем, пов’язаних з сечовим міхуром, нирками, сечоводами. Якщо ж йдеться про патології репродуктивної системи, варто звернутися до іншої сфери – гінекології. Купити медикаменти для урології та засоби для лікування гінекологічних проблем допоможе інтернет-аптека «Бажаємо здоров'я».

Найпоширеніші жіночі гінекологічні захворювання

Гінекологічні препарати дозволяють розв'язувати певні проблеми у жінок, що пов’язані з наступними захворюваннями сечостатевої системи:

 • порушення менструального циклу – аменорея (відсутність менструацій), дисменорея (болючі місячні), менорагія (рясні менструації), передменструальний синдром;
 • інфекції жіночих статевих органів, що спричинені грибами, бактеріями, вірусами та найпростішими;
 • запальні захворювання малого таза;
 • синдром полікістозних яєчників;
 • ендометрит (розростання внутрішнього шару матки);
 • сальпінгіт;
 • аднексит;
 • доброякісні та злоякісні пухлини;
 • безпліддя.

Для кожної патології є свої засоби, зокрема гінекологічні та урологічні гелі, що призначаються виключно лікарем гінекологом. Так, для лікування порушень менструального циклу, ендометріозу, синдрому полікістозних яєчників та безпліддя частіше призначають гормональні препарати. Часто подібні ліки застосовуються в комплексі та можуть доповнюватися засобами на основі лікарських рослин та естрактів.

При запальних процесах призначаються антибіотики або протигрибкові засоби.

Найпоширеніші чоловічі урологічні захворювання

До уролога частіше звертаються чоловіки. Проблем із сечовивідною системою в них трапляється більше. Серед найрозповсюдженіших проблем:

 • уретрит – запалення сечовивідного каналу, збудниками найчастіше є інфекції, що передаються статевим шляхом; отже переважна маса пацієнтів з уретритом – молоді чоловіки, що ведуть безладне статеве життя і часто змінюють партнерів;
 • пієлонефрит – запальне захворювання нирок, що виникає внаслідок інфекцій, сечокам’яної хвороби, зниженого імунітету, цукрового діабету наявності пухлин або сильного переохолодження; лікується антибактеріальними засобами;
 • гломерулонефрит – запалення клубочків нирок аутоімунного або інфекційно-алергічного характеру; може бути гострий та хронічний;
 • цистит – запалення слизової оболонки сечового міхура, вражає як чоловіків, так і жінок через розмноження бактерій, що є патогенними;
 • інфекційний простатит;
 • баланіт.

У залежності від виявленого захворювання, лікарем урологом призначається певна схема приймання препаратів. Іноді рекомендується приймання ліків у таблетованій формі, іноді доцільне призначення гінекологічних та урологічних кремів. Самолікування неприпустиме.

Діючі речовини в урологічних та гінекологічних препаратах

Усі препарати, що використовуються в урологічній та гінекологічній практиці, можна розподілити на наступні категорії:

 • антибактеріальні засоби – активно застосовуються бактерицидні засоби з групи хінолінів, фторхінолонів, нітрофуранів та інші препарати широкого спектра дії;
 • протизапальні препарати – містять у своєму складі протизапальні речовини, зокрема рослинні екстракти;
 • гормональні препарати – розраховані на встановлення балансу естрогенів та прогестерону, а також зниження пролактину;
 • протигрибкові препарати – засновані на дії азолів, аліламінів, похідних ундециленової кислоти;
 • сечогінні препарати;
 • спазмолітики.

Оптимальний варіант може призначити лише лікар на підставі аналізів, посівів та стану пацієнта.

Який би препарат вам не призначали, придбати його за прийнятними цінами в Києві та інших містах України допоможе інтернет-аптека «Бажаємо здоров'я». Бронюйте товар 24/7 та забирайте, коли вам зручно.

Редакторська група
Оновлено
13.10.2023
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

✅ Категорія Гінекологічні та урологічні засоби
✅ Кількість препаратів 113

Гінекологічні та урологічні засоби ціна в аптеці «Бажаємо здоров’я», червень 2024

Цикатрідіна супозиторії вагінальні 2000 мг №10 353.6 ₴
Доменорм вагінальний зволожуючий гель з гіалуроновою кислотою та ліпосомами туба з аплікатором 30 г 249 ₴