Фармасулін H NP: інструкція з використання
Фармасулін H NP – це препарат інсуліну середньої тривалості дії, протидіабетичний засіб. Діюча речовина ліків – інсулін людський біосинтетичний (ДНК-рекомбінантний). Інсулін регулює метаболізм глюкози, а також має вплив на деякі анаболічні та антикатаболічні процеси в різних тканинах організму.
Форми випуску
Засіб Фармасулін H NP випускається виробником у формі суспензії для ін'єкцій. Це суспензія білого кольору. При відстоюванні вона ділиться на безбарвну або майже безбарвну надосадову рідину та білий осад. При струшуванні осад легко суспендується. В 1 мл суспензії міститься 100 МО інсуліну людського біосинтетичного (ДНК-рекомбінантного).
Виробник пропонує придбати лікарський засіб у картриджі та у флаконі.
Зверніть увагу, що цей препарат інсуліну відпускається за рецептом.
Показання до застосування препарату Фармасулін H NP
Препарат інсуліну застосовується, щоби лікувати цукровий діабет у пацієнтів, які потребують введення інсуліну для підтримання нормального гомеостазу глюкози.
Перед тим як використати інсуліни (діабет 1 та 2 типу), необхідно проконсультуватися з лікарем. Адже самолікування може бути шкідливим для здоров’я. Рекомендується також скористатися інструкцією від виробника, в якій міститься вичерпна інформація щодо властивостей, особливостей застосування, показань і протипоказань.
Режим дозування
Препарат вводять лише шляхом підшкірної ін’єкції. Для флаконів використовують інсулінові шприці. Для картриджів – багаторазову ручку-шприц. Під час введення препарату необхідно бути обережним, щоби не потрапити у кровоносну судину. Ін’єкції виконують у ділянку сідниці, стегна, плеча або живота. Місця для ін’єкцій потрібно чергувати, щоб уникати використання одного й того самого місця частіше, ніж раз на місяць. Не масажувати місце введення після ін'єкції.
Дозування визначається лікарем залежно від потреб пацієнта.
Протипоказання
Протипоказанням до застосування є гіпоглікемія. Ліки не призначають у разі наявності підвищеної чутливості до будь-якого з компонентів, за винятком випадків застосування десенсибілізувальної терапії. Внутрішньовенне введення протипоказане.
Особливості препарату Фармасулін H NP
Будь-яка заміна марки або типу інсуліну повинна відбуватися під пильним наглядом лікаря.
Потреба у коригуванні доз може виникнути у разі зміни звичного режиму харчування або інтенсивності фізичних навантажень.
Пацієнтам, які дотримуються натрієвої дієти, слід з обережністю застосовувати препарат через його наявність у складі.
Пацієнткам з інсулінозалежним чи гестаційним діабетом потрібно ретельно контролювати рівень глюкози протягом вагітності, оскільки потреба в інсуліні змінюється залежно від триместру. Необхідно попередити лікаря про вагітність або її планування. Під час годування груддю може знадобитися коригування доз інсуліну та харчування.
Ознайомитися з повним переліком особливостей препарату можна в інструкції виробника.
Побічні дії
До побічних дій належать:
- гіпоглікемія;
- місцеві алергічні реакції;
- ліподистрофія у місці введення;
- системні алергічні реакції.
Під час застосування терапії повідомлялося про виникнення набряків.
Взаємодія з іншими медикаментами та харчовими продуктами
Деякі лікарські засоби впливають на метаболізм глюкози, тому лікар повинен взяти до уваги можливі взаємодії, якщо пацієнт вживає будь-які лікарські засоби.
Потреба в інсуліні може зростати при використанні препаратів з гіперглікемічною активністю. Знижувати потребу в інсуліні можуть лікарські засоби з гіпоглікемічною активністю.
Аналоги соматостатину можуть як збільшувати, так і зменшувати потребу в інсуліні.
Передозування
Надлишок інсуліну відносно об’єму вжитої їжі та витрат енергії може призвести до розвитку гіпоглікемії (зниження рівня цукру у крові). Можуть спостерігатися такі симптоми, як:
- головний біль;
- сплутаність свідомості;
- блювання;
- млявість;
- прискорене серцебиття;
- пітливість.
Для усунення гіпоглікемії легкого ступеня застосовують перорально або продукти з високим вмістом цукру, або глюкозу. Помірно тяжку гіпоглікемію можна коригувати шляхом внутрішньом’язового або підшкірного введення глюкагону, після стабілізації стану рекомендується пероральне вживання вуглеводів. При відсутності реакції на введення глюкагону пацієнтам потрібно внутрішньовенно ввести розчин глюкози.
У випадку коми глюкагон вводять внутрішньом’язово або підшкірно. Якщо глюкагону немає або він неефективний, застосовують внутрішньовенне введення глюкози. Пацієнта слід нагодувати після відновлення свідомості.
Можливий рецидив гіпоглікемії, тому потрібен медичний нагляд і підтримка вживання вуглеводів.
Умови зберігання
Зберігати ліки необхідно в недоступному для дітей місці, в оригінальному пакуванні за температури до 2-8 ºC (у холодильнику). Ліки не можна заморожувати. Після відкриття флакона або картриджа термін зберігання становить 28 діб за температури 15-25 ºC. Препарат необхідно захищати від сонячних променів та перегрівання.
Мережа аптек «Бажаємо здоров'я» пропонує придбати засіб Фармасулін H NP та інші препарати від діабету за прийнятними цінами.
На офіційному сайті мережі розміщена вся необхідна інформація про Фармасулін H NP: ціна, його склад, відгуки інших покупців, дані про аналоги тощо.
Мешканці Києва та інших міст України можуть забронювати тут необхідні препарати та забрати в аптеці протягом 48 годин після СМС-підтвердження.
Зверніть увагу!
Опис препарату Фармасулін H NP на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я».
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.
✅ Категорія | Фармасулін H NP - інструкція, показання, склад, спосіб застосування |
✅ Кількість препаратів | 2 |
✅ Найдешевший препарат | 489,02 ₴ |
✅ Форма випуску | Суспензія |