Флузамед - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Виробник
Країна
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Дозування
Фільтр
Форма випуску: Капсули
Дозування: 150 мг
Виробник: Уорлд Медицин
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Дозування: 150 мг
Виробник: Ромфарм Компані
Loading ...

Флузамед: інструкція з використання

Флузамед – це лікарський препарат, який належить до протигрибкових засобів для системного застосування. Завдяки широкому спектру дії його використовують при лікуванні молочниці та генітальних захворювань.

Діюча речовина флуконазол пригнічує синтез стеролів у клітинах грибів, викликаючи пошкодження клітинних мембран.

Придбати Флузамед та будь-які інші препарати від молочниці за прийнятними цінами можна в аптеках мережі «Бажаємо здоров’я». На сайті зручно дізнатись вартість ліків в аптеках Києва й інших міст України та купити препарати поблизу до свого місця проживання. Кваліфіковані фармацевти завжди готові надати Вам професійну консультацію, допомогти у виборі найбільш ефективного методу лікування, надати інформацію щодо правильного застосування та можливих побічних ефектів.

Форми випуску

Лікарський препарат Флузамед випускається виробником у формі твердих желатинових капсул по 150 мг флуконазолу.

Флузамед капсули №1 відпускаються без рецепта, №2 – за рецептом.

Залежно від кількості капсул в упаковці на Флузамед ціна може дещо відрізнятися.

Показання до застосування препарату Флузамед

Рекомендують вживати препарат Флузамед при лікуванні:

  • гострого вагінального кандидозу;
  • кандидозного баланіту.

Використовують капсули тоді, коли місцева терапія недоцільна. Лікар може призначити препарат після лабораторних досліджень, аби правильно скоригувати терапію.

Режим дозування

Капсули Флузамед інструкція рекомендує вживати їх цілими, запиваючи водою. Приймання їжі на ефект не впливає. Рекомендоване дозування для дорослих становить 150 мг на добу.

При порушеннях функцій нирок змінювати дозування не слід, якщо вживання капсули є одноразовим.

Протипоказання

Не можна вживати препарат Флузамед, якщо є підвищена чутливість до флуконазолу чи інших компонентів у складі капсул. У деяких випадках до препарату Флузамед аналоги можуть врятувати ситуацію через інший склад допоміжних речовин.

Одночасне застосування флуконазолу у дозах 400 мг і більше з терфенадином протипоказано.

При застосуванні флуконазолу в дозах менш як 400 мг на добу з терфенадином слід ретельно контролювати стан пацієнта.

Заборонено застосувати з препаратами, які подовжують інтервал QT й метаболізуються за допомогою ферменту СУРЗА4.

Особливості препарату Флузамед

Не рекомендовано вживати капсули Флузамед під час вагітності. В період годування груддю на час лікування флуконазолом дитину переводять на штучне вигодовування.

Якщо є потреба тривало лікувати пацієнта за допомогою лікарського засобу на основі флуконазолу, необхідно регулярно робити аналіз крові. Однією з негативних властивостей при великих дозах може стати порушення функцій печінки. Ознайомитися з повним переліком особливостей препарату можна в інструкції виробника.

Побічні дії

Серед усіх побічних реакцій частіше можуть виникати головний біль, біль у животі, діарея, нудота, блювання, підвищення показників печінкових ферментів АЛТ і АСТ та рівня лужної фосфатази крові, висипання.

Рідко можуть зустрічатися: лейкопенія, нейтропенія, анафілаксія, зниження апетиту, гіпокаліємія, судоми, безсоння, вертиго, порушення смаку, тремор. Також виникають сухість у роті, метеоризм тощо.

При появі побічних реакцій варто звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими медикаментами та харчовими продуктами

Протипоказано вживати препарат Флузамед разом з такими лікарськими засобами, що містять:

  • цизаприд;
  • терфенадин;
  • астемізол;
  • хінідин;
  • пімозид;
  • еритроміцин.

Обережно використовувати потрібно флуконазол разом з аміодароном. Це пов’язано з можливістю подовження інтервалу QT, особливо – при підвищенні дозування флуконазолу до 800 мг.

Коригування дози потрібно при вживанні целекоксибу, івакафтору, фентанілу, карбамазепіну, антикоагулянтів, бензодіазепінів короткої дії тощо. Необхідно стежити за станом пацієнта та його реакцією на комбінації ліків.

Самолікування може бути небезпечним для здоров’я, тож варто звернутися до медичного фахівця за попередньою консультацією щодо препарату. Він допоможе підібрати препарати від гінекологічних захворювань, що будуть ефективними й безпечними для вас.

Передозування

При передозуванні можуть виникати галюцинації й параноїдальна поведінка. Терапія має бути симптоматичною й підтримувальною. А за потреби можна промити шлунок.

Виведення флуконазолу з організму можна прискорити за допомогою форсованого діурезу. Сеанс гемодіалізу, що триватиме три години, зменшить рівень флуконазолу в плазмі на 50%.

Умови зберігання

Зберігати препарат потрібно за температурою до 25°C. Перевірте, щоб у дітей не було доступу до ліків.

Редакторська група
Оновлено
27.03.2024
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Флузамед на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Флузамед - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 2
✅ Форма випуску Капсули