Гірчичний - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Бренд
Форма випуску
Вид продукції
Особливість
Об'єм
Фільтр
Форма випуску: Бальзам
Виробник: Фармаком
Loading ...

Гірчичний: інструкція з використання

Препарати на основі гірчиці використовують як частину комплексного лікування простудних захворювань. Засоби використовують при ревматизмі, для уповільнення процесу старіння тощо.

Гірчичний порошок, завдяки своїм зігріваючим властивостям, використовують для профілактики захворювань у формі гірчичників, приправи до їжі, компресів, розтирань, ванн тощо. Гірчиця покращує роботу травного тракту, позитивно впливає на обмін речовин та посилює кровообіг. Часто ці засоби є профілактичними, проте призначати їх самостійно не варто. Перед використанням необхідно проконсультуватися з лікарем.

Придбати засоби від застуди за прийнятними цінами можна в аптеках мережі «Бажаємо здоров'я». У Києві та інших містах України доступне попереднє бронювання. На офіційному сайті вказана актуальна на Гель-бальзам Гірчичний ціна, розміщена інструкція від виробника, зазначена наявність. Заброньовані ліки ви можете придбати в обраній аптеці протягом 48 годин.

Форми випуску

Виробники пропонують гірчичні засоби в декількох формах: порошок, гірчичники, гель-бальзам.

Показання до застосування гірчичних засобів

Гірчичний порошок часто використовують як протизапальний засіб при бронхіті, пневмонії. Гірчиця допомагає при кашлі, ларингіті, запаленні легенів.

Також гірчичний бальзам використовують при лікуванні:

  • ревматизму;
  • невралгії;
  • радикуліті;
  • подагрі;
  • невриті.

Виходячи з властивостей основної речовини, лікарі призначають її при перелічених хворобах. Купити препарати на гірчичній основі можна без рецепта.

Режим дозування

Переважно гірчичні засоби використовують для зовнішнього застосування. Не можна наносити їх на ділянку серця.

Перед тим як зробити ванну для ніг потрібно розчинити 40 г порошку в 15 л води, нагрітої до 40°C. Тривалість ванни не більше 10 хв.

Якщо потрібна загальна ванна, розмішувати потрібно з урахуванням 1 г порошку на 1 л води. Температура води має бути 37-38°C. Приймати ванну можна до 6 хвилин.

Гель-бальзам потрібно наносити на шкіру в невеликій кількості. Його втирають масажними рухами на ділянку спини і грудної клітини. Наносити гель можна тільки на суху чисту шкіру. Для тривалого зігріваючого ефекту необхідно обмотати тіло вовняною тканиною.

Протипоказання

Не можна використовувати гірчичні порошки й бальзами, якщо є:

  • індивідуальна чутливість до активних і допоміжних речовин у складі;
  • ушкодження на шкірі в місцях нанесення засобу (екзема, дерматит, поріз, опік тощо);
  • туберкульоз або легеневі кровотечі;
  • новоутворення злоякісні;
  • варикоз.

Зазвичай використання гірчичних засобів не рекомендується у період вагітності й годування грудьми. Проте при необхідності можливе використання засобів тільки за рекомендацією лікаря.

Особливості гірчичних засобів

Властивості гірчичних засобів можуть відрізнятися залежно від додаткових компонентів. У бальзамах гірчицю можуть поєднувати з:

  • камфорою для протизапальної та бактерицидної дії;
  • ялицевою олією для боротьби з вірусними інфекціями;
  • ефірною олією для профілактики різних інфекцій;
  • чебрецем для зняття набряків і болю в суглобах;
  • екстрактом перцю для лікування грипу, застуди, нежитю;
  • хріном, що є природним антибіотиком;
  • ментолом для зменшення кашлю.

Не можна використовувати гірчичні засоби при лікуванні кашлю, що викликаний туберкульозом і астмою, оскільки це може погіршити ситуацію.

Не можна застосовувати гірчичні засоби при підвищеній температурі тіла, адже внаслідок цього можуть розвиватися симптоми гіпертермії, як-от головний біль, слабкість, запаморочення, сонливість, тахікардія.

Побічні дії

Побічні реакції можливі, якщо у пацієнта є підвищена чутливість до препарату або засіб тримали на тілі довше, ніж це зазначено в способі застосування гірчичників. Внаслідок цього можуть з’являтися опіки на шкірі, везикульозні висипи або ж некрози на ділянках шкіри, які контактували з засобом.

Побічні реакції можуть проявлятися алергічними реакціями, наприклад, набряком Квінке, який зазвичай виникає через ефірну пару гірчиці.

Взаємодія з іншими медикаментами та харчовими продуктами

У клінічній практиці взаємодії з іншими лікарськими засобами не помічено. Детальну інформацію містить на Гель-бальзам Гірчичний інструкція (та інструкція від виробника на гірчичний порошок та гірчичники).

Передозування

Передозування можливе при застосуванні більшої дози, ніж зазначено в інструкції до застосування, або при тривалому застосуванні (гірчичників) препарату, що проявляється в посиленні побічних ефектів. Лікування симптоматичне.

Умови зберігання

Зберігати препарати рекомендується при температурі від 5 до 25°C. Обов’язково перевіряйте, щоб у дітей не було доступу до препаратів.

Зверніть увагу!

Опис препарату Гірчичний на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Гірчичний - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 1
✅ Форма випуску Бальзам