Комбігрип - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Виробник
Первинна упаковка
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Діабетикам
Дорослим
Водіям
Дітям
Вагітним
Годуючим
Алергікам
Фільтр
Виробник: Евертоджен Лайф Саєнсиз
Loading ...
Виробник: Евертоджен Лайф Саєнсиз
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Евертоджен Лайф Саєнсиз
Loading ...
Виробник: Евертоджен Лайф Саєнсиз
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Optimus Generics Ltd
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Optimus Generics Ltd
Loading ...
Форма випуску: Порошок
Виробник: Optimus Generics Ltd
Loading ...
Форма випуску: Порошок
Виробник: Optimus Generics Ltd
Loading ...

Комбігрип: інструкція з використання

Комбігрип – це лінійка комбінованих лікарських засобів, що використовується для симптоматичного лікування застуди та грипу.

Препарат містить у своєму складі парацетамол, що знижує температуру й усуває біль та фенілефрин-судинозвужувальний засіб, який зменшує набряк слизової оболонки і полегшує дихання. Таблетки, крім перерахованих вище діючих речовин, містять кофеїн, який стимулює центральну нервову систему і дихальний центр, знижуючи сонливість і втому. Комбігрип Декса також містить декстрометорфану гідробромід, який пригнічує кашльовий центр, завдяки йому сухий кашель не завдає багато дискомфорту.

Порошок у саше Комбігрип Хот Сіп містить цетиризину гідрохлорид, що є потужним антигістамінним засобом та полегшує дихання носом під час нежитю. До складу мазі входить камфора, ментол і евкаліптова олія. Застосовується місцево і має зігріваючу, відволікаючу та знеболюючу дію.

Ви можете придбати препарати для лікування нежитю та інших симптомів застуди в мережі аптек «Бажаємо здоров’я» за прийнятними цінами. В Києві й інших містах можна оформити замовлення, скориставшись послугою бронювання. Ліки потрібно забрати в аптеці за вибраною адресою протягом 48 годин після підтвердження замовлення.

Форми випуску

Залежно від форми випуску на Комбігрип ціна відрізняється. Препарат купити можна в декількох лікарських формах:

  • порошок у саше Комбігрип Хот Сіп з різними смаками;
  • таблетки Комбігрип, Комбігрип Декса;
  • мазь Комбігрип по 20 г.

Показання до застосування препарату Комбігрип

Препарати Комбігрип допомагають боротись з основними симптомами грипу та застуди. Лікарський засіб рекомендують, коли є:

  • головний біль;
  • нежить і кашель;
  • підвищена температура;
  • закладеність носа тощо.

Порошок також має властивість усувати симптоми алергії. Мазь використовується для зняття болю в суглобах і м'язах при запальних захворюваннях дихальних шляхів.

Режим дозування

Застосовувати препарат Комбігрип інструкція рекомендує наступним чином:

  • порошок із саше необхідно розвести в теплій воді (не окропі). Дорослим і дітям віком від 12 років слід використовувати по одному пакетику 4 рази на добу. Інтервал між вживанням ліків має бути від 4 до 6 годин. За добу можна прийняти не більше 4 саше. Тривалість лікування складає до тижня. Далі необхідно проконсультуватися з лікарем;
  • таблетки: по 1 пігулці до чотирьох разів на добу. Проміжки між вживанням складають від 3 до 4 годин. Пити таблетки можна через 30 хвилин після їжі. Курс лікування триває до 5 днів;
  • мазь при ГРВІ наносять зовнішньо на область грудей і горла, а також на болючі місця при болях у м'язах і суглобах. Не можна наносити мазь більше 3 разів на добу. За один раз використовують 2–4 г засобу. Мазь може призначатися дорослим і дітям від 3 років.

Важливо пам’ятати, що самолікування шкідливе для вашого здоров’я.

Протипоказання

Протипоказання у Комбігрип Хот Сіп і мазі можуть бути різні. Загальні заборони:

  • чутливість до компонентів у складі;
  • захворювання серця й судин;
  • порушення функції печінки й кишківника;
  • захворювання крові;
  • цукровий діабет тощо.

Повний перелік заборон читайте в інструкції до кожного конкретного засобу.

Особливості препарату Комбігрип

Такі ліки не радять вживати літнім людям. Не можна використовувати Комбігрип вагітним жінкам і тим, хто годує груддю. Всі препарати призначені для дітей і дорослих старше 12 років, хоча мазь дозволено використовувати вже з 3 років.

Побічні дії

Комбігрип (таблетки й порошок) можуть впливати на імунну та нервову системи, ШКТ, серце тощо. В цьому випадку виникають такі реакції, як висипи на тілі, нервове збудження, порушення зору, зниження апетиту тощо.

Якщо побічні дії занадто інтенсивні, зверніться до лікаря. Він допоможе підібрати інші ліки – наприклад, БАДи від кашлю.

Взаємодія з іншими медикаментами та харчовими продуктами

Не можна вживати саше й таблетки разом з алкоголем. Парацетамол і етиловий спирт посилюють дію одне одного. Також можливий гепатотоксичний ефект, що шкідливо впливає на печінку.

Передозування

У разі передозування парацетамолу можливі такі симптоми, як блідість, нудота, втрата апетиту, біль у шлунку та ін. При сильному отруєнні існує ризик проблем з печінкою, кровотеч та інших серйозних наслідків.

При передозуванні цетиризину гідрохлориду спостерігаються такі симптоми, як сплутаність свідомості, запаморочення, втома, головний біль, збудження, діарея, тахікардія тощо.

Лікування має бути симптоматичним і підтримувальним. Проте варто звернутися до лікаря, коли ранніх симптомів ще немає, але доза перевищена.

Умови зберігання

Зберігати препарати при температурі до 25°C. Пакування має бути оригінальним, а місце – недоступним для дітей. Не можна заморожувати ліки.

Редакторська група
Оновлено
30.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Комбігрип на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Комбігрип - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 8
✅ Форма випуску Таблетки, Порошок