Магнерот - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

Фільтр Скасувати
Застосувати фільтри
Loading ...
Loading ...
Loading ...

Магнерот: інструкція з використання

Магнерот – сучасні ліки, що допомагають при хворобах, що пов’язані із дефіцитом магнію. Він є важливим внутрішньоклітинним катіоном, бере участь в обміні білків, жирів, вуглеводів та нуклеїнових кислот, важливий для стабілізації мембран, нервової провідності тощо. У поєднанні з оротовою кислотою, яка необхідна для фіксації магнію в клітині, Магнерот є дієвим лікарським препаратом.

Купити засіб можна в мережі аптек «Бажаємо здоров’я». На сайті також представлені до Магнерот інструкції, що допоможуть розібратися із застосуванням препарату. Але варто пам’ятати, що самолікування і безконтрольне приймання будь-яких ліків можуть призвести до небажаних наслідків.

Форма випуску

Магнерот випускається у формі плоских таблеток білого кольору. Кожна містить по 500 мг магнію оротату дигідрату. Таблетки упаковані в блістери, по 20 чи 50 штук у коробці.

Показання до застосування

Показаннями до приймання Магнерота є стани, що зумовлені дефіцитом магнію. Препарат також застосовується при лікуванні та профілактиці таких захворювань:

  • ішемічна хвороба серця (стенокардія, інфаркт міокарда);
  • ангіоспазм;
  • порушення ліпідного обміну;
  • атеросклероз;
  • артеріоліт;
  • артеріїт.

На цьому сайті представлена до Магнерот таблетки інструкція з повною інформацією щодо приймання препарату, якою можна користуватися для прояснення деяких питань стосовно дії ліків. У нашому каталозі також представлені інші ліки від стенокардії українських та закордонних виробників, які допоможуть у коректуванні деяких станів за рекомендацією спеціаліста.

Дозування Магнерота

Препарат призначається до приймання в кількості 2 таблетки тричі на добу протягом тижня (це максимальна доза, яку перевищувати не можна). Після цього дозування зменшується до 1 таблетки двічі-тричі на добу. Курс лікування триває мінімум 6 тижнів.

Таблетки Магнерот приймають за годину до їди та запивають склянкою води.

Протипоказання препарату

Магнерот заборонено до приймання пацієнтам із підвищеною чутливістю до його компонентів. Серед протипоказань до вживання ліків також:

  • гіпомагніємія,
  • гіпокальціємія,
  • сечокам’яна хвороба,
  • порушення функції нирок,
  • виражена брадикардія тощо.

Магнерот заборонений до приймання дітьми.

Особливості лікувального засобу

Щоб успішно лікувати хвороби, що пов’язані з недостатністю магнію, необхідно враховувати такі рекомендації:

  1. Дотримуватися інтервалу у 2–3 години між прийманням Магнерота і препаратами заліза, тетрацикліном, натрію фторидом;
  2. Не застосовувати Магнерот при спадковій непереносимості галактози через вміст лактози.

Повна інформація про Магнерот: інструкція, ціна на сьогодні та інші відомості можна уточнити на нашому сайті. Також тут представлені інші препарати для лікування захворювань серця за прийнятними цінами.

Побічні дії Магнерота

До побічних дій препарату належать шлунково-кишкові розлади й алергічні реакції, висипання на шкірі. За виникнення таких варто звернутися до лікаря для коригування дози чи зміни засобу.

Взаємодія з іншими медикаментами та харчовими продуктами

При прийманні Магнерота варто враховувати такі його особливості взаємодії з деякими препаратами:

  • утруднення абсорбції заліза, тетрацикліну й натрію фториду за одночасного приймання;
  • посилення впливу лікарських засобів, що пригнічують центральну нервову систему, а також антиаритмічних, антигіпертензивних препаратів;
  • зменшення дефіциту магнію і ризик зумовлених ним ускладнень при застосуванні діуретиків, цисплатину, циклоспорину, амфотерицину та інших препаратів.

Усі ці нюанси має враховувати лікар під час призначення Магнерота.

Передозування

За умови повноцінної роботи нирок вірогідність виникнення передозування невелика. Але при прийманні препарату варто звернути увагу на такі симптоми:

  • нудота та блювання;
  • непрохідність сечових шляхів,
  • запор,
  • параліч дихальної системи тощо.

За виникнення побічних ефектів необхідно звернутися до лікаря. Магнієву інтоксикацію лікують внутрішньовенним введенням кальцію. Може виникнути необхідність у гемодіалізі, перитонеальному діалізі та штучному диханні.

Умови зберігання

Препарат варто зберігати в оригінальній упаковці, у недоступному для дітей місці за кімнатної температури.

Термін придатності – 5 років.

Придбати препарат у Києві та інших містах України можна в мережі «Бажаємо здоров’я». Магнерота ціна в наших аптеках вас порадує, а зручний сервіс бронювання ліків дозволить зекономити час і сили на пошук лікарських засобів.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Магнерот на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Магнерот - інструкція, показання, склад, спосіб застосування