Сидокард - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Дозування
Фільтр
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 2 мг
Виробник: Київський вітамінний завод
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 4 мг
Виробник: Київський вітамінний завод
Loading ...

Сидокард: інструкція з використання

Сидокард – лікарський препарат з групи вазодилататорів. Застосовується в кардіології для лікування низки захворювань серця. Чинить антиангінальну, аналгезивну, антиагрегантну та венодилаторну дію. Розширює коронарні артерії, що уражені атеросклерозом, чим сприяє покращенню периферичного кровообігу.

Форми випуску

Препарат доступний у лікарській формі таблеток. Призначений для перорального застосування. Таблетки плоскі круглі, світло-рожевого кольору. З характерним м’ятним запахом.

В аптеках мережі «Бажаємо здоров’я» препарат можна придбати в декількох варіантах дозування. Тому на Сидокард ціна може відрізнятись залежно від концентрації діючої речовини (молсидоміну). Можливі варіанти дозування: по 2 мг і 4 мг діючої речовини в 1 таблетці.

Перш ніж приймати ліки, не забудьте порадитися з лікарем. Пам’ятайте про потенційні небезпеки самолікування.

Показання до застосування препарату Сидокард

Медикамент використовують для профілактики та лікування захворювань серця у складі комбінованої чи монотерапії. Традиційні показання до застосування препарату:

  • ішемічна хвороба;
  • стенокардія;
  • хронічна серцева недостатність.

Засіб може застосовуватися пацієнтами літнього віку для профілактики нападів стабільної чи нестабільної стенокардії.

В Києві та інших містах України придбати ці ліки можна за рецептом лікаря.

Режим дозування

Схема застосування та дозування медикаменту визначаються індивідуально для кожного пацієнта. Щодо загальних правил, як приймати таблетки Сидокард інструкція дає такі рекомендації:

  • профілактика нападів стенокардії – в перші 2 дні терапії по 1-2 мг молсидоміну до 6 разів на добу, далі по 2-4 мг до 3 разів на добу;
  • для лікування серцевих захворювань – по 2-4 мг на добу, розподілені на 2 приймання, іноді доза підвищується до 6-8 мг;
  • максимальна добова доза – 12 мг молсидоміну.

Ліки рекомендується пити під час чи після їди з достатньою кількістю води.

Протипоказання

Цей препарат не використовується для лікування захворювань серця у дітей до 18 років. Також засіб протипоказаний пацієнтам з:

  • підвищеною чутливістю до компонентів ліків;
  • гострим інфарктом міокарда;
  • судинним колапсом;
  • глаукомою;
  • гострою недостатністю кровообігу;
  • тяжкою артеріальною гіпотензією;
  • токсичним набряком легень та деякими іншими тяжкими станами.

Протипоказанням до застосування медикаменту є також вагітність і період лактації.

Особливості препарату Сидокард

Засіб не підходить для лікування гострих нападів стенокардії. З обережністю варто застосовувати пацієнтам з гіпертрофічною обструктивною кардіоміопатією, конструктивним перикардитом, стенозом – мітральним чи аорти.

Для пацієнтів з дисфункцією печінки, яким потрібно приймати Сидокард, інструкція рекомендує відкоригувати дозування, щоб уникнути надмірного накопичення молсидоміну в плазмі крові.

В складі таблеток в незначній кількості містяться лактоза, глютен (крохмаль), барвник Е110. Ці компоненти можуть викликати небажані побічні реакції в осіб із підвищеною чутливістю. Людям, які керують автомобілями або працюють з іншими механізмами, слід з обережністю призначати препарат.

Побічні дії

Зазвичай пацієнти добре реагують на препарат. Однак у деяких лікування може супроводжуватися побічними діями у формі головного болю, запаморочення, слабкості, сповільненні швидкості рухових і психомоторних реакцій. Іноді можлива втрата апетиту, нудота, діарея, алергічні реакції, свербіж, висипи, бронхоспазм, анафілактичний шок. Зрідка – тромбоцитопенія та деякі інші реакції з боку серцево-судинної системи.

Взаємодія з іншими медикаментами та харчовими продуктами

Молсидомін може вступати у небажану взаємодію з гіпотензивними засобами, БПКК, периферичними вазодилаторами та посилювати їхні антигіпертензивні властивості. Медикамент не застосовують одночасно зі силденафілом. На період лікування треба утриматися від вживання алкоголю.

Передозування

При перевищенні рекомендованого дозування можлива брадикардія, тахікардія, сильний головний біль, виражена гіпотензія. У деяких випадках – колапс. Лікування: промивання шлунка та симптоматична терапія.

Умови зберігання

Ліки треба зберігати в блістері та оригінальній упаковці при температурі повітря в приміщенні до +25°C.

Щоб купити за прийнятними цінами препарати від стенокардії, серцевої недостатності та інших кардіологічних захворювань, скористайтеся послугами мережі аптек «Бажаємо здоров’я». На сайті мережі можна отримати повну інформацію про лікарські засоби українських і закордонних виробників. Користувачам доступна вся необхідна інформація: ціна, інструкція від виробника, особливості застосування препарату, відгуки інших покупців, дані про аналоги та багато іншого.

Редакторська група
Оновлено
18.12.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Сидокард на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Сидокард - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 2
✅ Форма випуску Таблетки