Уронефрон: інструкція з використання
Уронефрон – комбінований лікарський препарат рослинного походження, який сприяє розчиненню сечових конкрементів. Засіб чинить сечогінну, протизапальну, спазмолітичну та протимікробну дію.
Форма випуску
Ліки Уронефрон представлені в різних формах:
- таблетки, вкриті плівковою оболонкою темно-зеленого кольору;
- сироп темно-коричневого кольору;
- краплі;
- гель, колір якого варіюється від жовто-коричневого до зеленувато-коричневого.
В складі препарату комплекс рослин із лікувальними властивостями та допоміжні компоненти. Детальніше про склад кожної форми можна дізнатися у відповідних інструкціях до препаратів. Придбати будь-яку форму ліків можна без наявності рецепта.
Показання до застосування
Головними показаннями до застосування є комплексна терапія інфекційних та запальних захворювань сечовидільної системи. Уронефрон використовують, щоб лікувати пацієнтів від:
- гострого та хронічного циститу;
- гострого та хронічного пієлонефриту;
- хронічного простатиту;
- хронічного уретриту.
Засіб також використовують для профілактики сечокам’яної хвороби, зокрема і після видалення сечових конкрементів хірургічним шляхом. Перш ніж використовувати препарати при пієлонефриті, необхідно отримати консультації лікаря. Самолікування може бути небезпечним для здоров’я.
Режим дозування
Дозування залежить від форми препарату. Воно становить:
- сироп – 5 мл (одна дозуюча ложка) 3-4 рази на добу після їди;
- таблетки – 1 таблетка 3-4 рази на добу після їди;
- краплі – 25-30 крапель розчинених в 100 мл теплої води 3-4 рази на добу;
- гель – 1 чайну ложку гелю розчинену в 100 мл теплої води 3-4 рази на добу.
Курс лікування становить 2-6 тижнів залежно від рекомендацій лікаря.
Протипоказання
Попри корисні властивості, є у ліків Уронефрон і низка протипоказань. Зокрема, це:
- підвищена чутливість до одного або кількох рослинних компонентів чи допоміжних речовин;
- дитячий вік;
- стани, за яких рекомендоване знижене вживання рідини (ниркова або серцева недостатність);
- стани, що супроводжуються підвищеним згортанням крові;
- обструкція сечовидільних шляхів;
- нефрози, гострий нефрит, фосфатний літіаз.
За наявності вищезазначених протипоказів потрібно вибирати альтернативні препарати для лікування інфекційних та запальних захворювань сечовидільної системи.
Особливості препарату Уронефрон
Під час лікування пацієнтів із цукровим діабетом необхідно контролювати рівень глюкози в крові, оскільки деякі рослинні компоненти можуть підвищувати його. При застосуванні будь-якої форми ліків рекомендується вживати більше рідини. Якщо при сечовипусканні спостерігається біль або кров у сечі, необхідно негайно звернутися до лікаря. Допоміжні компоненти препарату можуть спричинити алергічні реакції (зокрема, Е214).
З міркувань безпеки не рекомендується застосовувати Уронефрон під час вагітності чи в період лактації. Якщо під час лікування спостерігається запаморочення, рекомендується утриматися від керування транспортними засобами чи іншими складними механізмами. Повний перелік особливостей застосування містить додана до препарату Уронефрон інструкція від виробника.
Побічні дії
Сучасні препарати при уретриті можуть спричинити побічні дії. Серед можливих реакцій ліків Уронефрон:
- алергічні реакції, висипи, свербіж, кропив’янка;
- запаморочення;
- нудота, блювання, здуття живота, діарея;
- чутливість шкіри до ультрафіолетових променів;
- ниркова коліка.
Якщо виникають ці чи інші незвичні реакції, необхідно припинити приймання ліків та звернутися до лікаря по консультації.
Взаємодія з іншими медикаментами та харчовими продуктами
За одночасного застосування можлива взаємодія компонентів та певні реакції організму. Необхідно проконсультуватися з лікарем щодо можливості поєднання препаратів.
Передозування
За передозування можливе посилення побічних дій. Необхідно припинити приймання та звернутися до лікаря.
Умови зберігання
Засіб Уронефрон тримають в недоступному місці для дітей за температури до 25 градусів. Залежно від форми випуску термін придатності складає:
- гель – 3 роки;
- краплі – 2 роки;
- сироп – 4 роки;
- таблетки – 2 роки.
Не варто використовувати ліки після закінчення терміну придатності.
Щоб купити Уронефрон та інші засоби для лікування захворювань сечовидільної системи, достатньо звернутися до мережі аптек «Бажаємо здоров'я». Мережа аптек пропонує ліки відомих виробників за прийнятними цінами в Києві та інших містах України.
На офіційному сайті мережі аптек можна знайти актуальну інформацію про Уронефрон: ціна, наявність в аптеках, вартість аналогів тощо. Крім того, тут доступні до Уронефрон відгуки від покупців, які допоможуть дізнатися більше про ефективність препарату. Доступне бронювання ліків на 48 годин та доставка товарів по Україні Новою Поштою. Кваліфіковані фармацевти нададуть консультації та допоможуть із вибором ліків.
Зверніть увагу!
Опис препарату Уронефрон на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я».
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.
✅ Категорія | Уронефрон - інструкція, показання, склад, спосіб застосування |
✅ Кількість препаратів | 2 |
✅ Найдешевший препарат | 318,00 ₴ |
✅ Форма випуску | Таблетки, Капли |