Аналоги Прокладки Натурелла Лайт (Naturella Camomile Light) щоденні №20

Код товару
274112
Loading ...
Оплата
Опис
  • Готівкою при отриманні
  • Картою на сайті
Гарантія
Опис

Аптечна мережа співпрацює лише з перевіреними постачальниками. Препарати, які надходять в наші аптеки проходять усі відповідні етапи реалізації лікарських засобів. Більше інформації.

Повернення
Опис

Лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни та вироби медичного призначення належної якості, відпущені з аптек та їх структурних підрозділів, поверненню не підлягають. Більше інформації.

Країна виробництва
Бренд
Кількість в упаковці
20
Умови відпуску
Без рецепта

Щоденні прокладки Naturella Сamomile Light 20 шт

Завжди є шанс розпочати день зі свіжості. Щоденні прокладки Naturella Light Camomile допоможуть відчувати свіжість протягом усього дня. Ці щоденні прокладки завтовшки 0,9 мм із м'яким, як пелюстка квітки, верхнім шаром сприяють циркуляції повітря. Вони мають легкий аромат ромашки, адаптуються до будь-якого типу білизни та забезпечують свіжість і комфорт щодня.Схвалені інститутом дерматологічних випробувань proDERM, щоденні прокладки Naturella забезпечують жінкам щоденний гігієнічний догляд, якому можна довіряти.Щоденні прокладки Naturella — це чудовий спосіб захистити білизну від щоденних виділень, нерегулярних виділень у критичні дні та виділень перед критичними днями.Під час критичних днів для ліпшого захисту скористайтеся гігієнічними прокладками Naturella.


Особливості

• М'якість для шкіри, схвалена дерматологами
• Адаптуються до будь-якого типу білизни
• М'який верхній шар, лагідний до найделікатнішої шкіри
• Щоденні прокладки завтовшки 0,9 мм для свободи рухів і комфорту щодня
• Шар, який забезпечує циркуляцію повітря, і легкий аромат ромашки для щоденної свіжості
• Щоденні прокладки, схвалені дерматологами proDERM (Міжнародний німецький дерматологічний інститут)

Зберігати в сухому прохолодному місці. Не змивати в унітаз

Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!