Нічні маски для обличчя

Loading ...
Loading ...
Loading ...

Догляд за обличчям включає комплекс процедур, спрямованих на підтримання здоров’я та краси шкіри. Нічні маски для обличчя – це косметичні засоби для глибокого зволоження та живлення, які працюють під час сну, коли шкіра найбільш сприйнятлива до активних компонентів.

Коли варто використовувати нічні маски для обличчя? 

Застосування нічних масок для обличчя може бути корисним у різних ситуаціях. Це зокрема:

  • зміни в організмі, які впливають на стан шкіри (гормональні зміни, зневоднення, дефіцити вітамінів та мікроелементів);
  • шкірні захворювання (атопічний дерматит, розацеа, екзема, акне, постакне, купероз, гіперпігментація);
  • негативний вплив зовнішніх чинників (проживання в регіоні з поганою екологією, вмивання неякісною водою, застосування неправильної чи неякісної косметики, сезонні фактори);
  • вікові зміни, зниження природного вироблення колагену та еластину, що призводить до втрати пружності та появи зморшок;
  • недостатнє зволоження, що спричиняє сухість, лущення та відчуття стягнутості шкіри.

Якість шкірного покриву на обличчі здатна погіршуватися на тлі стресу, перевтоми, а також різних захворювань, безпосередньо не пов’язаних зі шкірою.

Основні діючі речовини

Як і денні маски для обличчя, нічні також розрізняються за формою випуску та складом. Вони бувають у банках, флаконах з дозатором, тубах, однодозових саше. Залежно від складу можуть мати різні властивості: зволожувати, живити, лікувати певні дерматологічні проблеми.

У складі косметики для нічного застосування можуть міститися такі інгредієнти:

  • зволожувальні компоненти (гіалуронова кислота, алое вера, гліцерин, сквалан);
  • речовини, що сприяють відновленню шкіри (пантенол, ніацинамід, цераміди, про- та пребіотики);
  • антиоксиданти (вітамін C та E, ресвератрол, екстракти лікарських рослин);
  • живильні компоненти, особливо корисні в холодну пору року та для сухої шкіри (олії каріте, жожоба, кокоса, авокадо та інші);
  • активні компоненти для боротьби з акне та постакне (цинк, саліцилова кислота, екстракт чайного дерева, азелаїнова кислота);
  • речовини проти старіння шкіри (ретинол, пептиди, коензим Q10).

Ці та інші складники в нічних масках можуть міститися в різних комбінаціях і концентраціях.

Механізм дії

Якщо денна косметика здебільшого спрямовані на зволоження шкіри та захист від впливу негативних зовнішніх факторів, то нічні маски сприяють інтенсивному живленню, регенерації та відновленню шкірного покриву.

Наноситься така маска для обличчя на ніч і працює тривалий час. Активні компоненти проникають глибоко у дерму та стимулюють відновлювальні процеси.

Протипоказання та побічні ефекти

Щоб нічна маска для обличчя дала очікуваний результат, важливо дотримуватися основних правил:

  • правильно застосовувати – спосіб нанесення, час дії та частота використання вказуються в інструкції виробника;
  • правильно вибрати засіб – звертати увагу на показання, протипоказання, склад, виробника.

Скажімо, маски для жирної шкіри обличчя можуть містити компоненти, що регулюють вироблення себуму, що не підходить для дуже сухої шкіри. У разі індивідуальної чутливості до певних інгредієнтів можливі побічні ефекти у вигляді подразнення або почервоніння. Деякі засоби можуть бути протипоказані вагітним, жінкам у період лактації, людям із хронічними дерматологічними захворюваннями чи алергією на певні компоненти.

Взаємодія з іншими засобами

Для посилення ефекту більшість масок можуть поєднуватися з іншими видами доглядової косметики. Але важливо зважати на специфіку взаємодії активних речовин. Наприклад, ретинол не рекомендується поєднувати з кислотами.

Консультація з лікарем як ключовий етап лікування

Перед застосуванням доглядової косметики варто проконсультуватися з косметологом чи дерматологом, особливо за наявності алергії чи шкірних проблем. Фахівець порекомендує індивідуально підібраний засіб – дієвий і з мінімальним ризиком побічних реакцій.

Якщо вам потрібна якісна нічна маска для обличчя, купити такий засіб за прийнятною ціною можна в аптеках мережі «Бажаємо здоров’я» в Києві та інших містах України, крім тимчасово окупованих територій. Також в аптеках мережі можна придбати ліки та БАДи з різними фармакотерапевтичними властивостями. Повний перелік і вартість фармацевтичної продукції є на офіційному сайті мережі аптек.

Редакторська група
Оновлено
13.10.2023
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

✅ Категорія Нічні маски для обличчя
✅ Кількість препаратів 4
✅ Найдешевший препарат 633,20 ₴
✅ Форма випуску Таблетки, Капсули, Розчин, Суспензія, Сироп, Мазь, Краплі, Збір, Супозиторії, Гранули, Квітки, Трава, Рідина, Настойка, Драже, Льодяники, Олія, Листя, Гель, Плоди