Гепаризин - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Бренд
Торгова назва
Лінійка
Виробник
Країна
Умови відпуску
Первинна упаковка
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Об'єм
Застосувати фільтри
Фільтр
Форма випуску: Капсули
Виробник: ВАЛАРТІН ФАРМА
Loading ...
Виробник: ВАЛАРТІН ФАРМА
Loading ...
Форма випуску: Розчин
Виробник: Бейцзін Кевін Технолоджі Шейр-Холдінг
Loading ...

Гепаризин: інструкція з використання

Гепаризин – це лінійка препаратів, які відновлюють пошкоджені тканини печінки та поповнюють дефіцит сірковмісних амінокислот. Препарати містять гліцин, гліциризин. У капсулах також присутній DL-метіонін, в ампулах – L-цистеїн, у капсулах PLC – фосфоліпідний комплекс. Комплексний склад препарату чинить антитоксичну, антиоксидантну, детоксикуючу, гепатопротекторну, противірусну, протизапальну, протиалергічну та імуномодулюючу дію.

Придбати препарати для лікування захворювань печінки ви можете за прийнятними цінами в аптеках мережі «Бажаємо здоров’я». На офіційному сайті є основна інформація про ліки: вартість, аналоги, наявність в аптеках, показання, побічні дії тощо. Тут є можливість забронювати ліки та вироби медичного призначення за доступною ціною. Забрати замовлення можна в аптеці за вибраною адресою протягом 48 годин після СМС-підтвердження.

Форми випуску

Препарат представлений виробником в наступних формах:

  1. Гепаризин Форте капсули для перорального застосування, кожна містить:
    • 50 мг DL-метіоніну;
    • 50 мг гліцину;
    • 50 мг гліциризину.
  2. Гепаризин PLC капсули для перорального застосування. В одній капсулі міститься:
    • 50 мг DL-метіоніну;
    • 50 мг гліцину;
    • 50 мг гліциризину.
    • 217 мг фосфоліпідів.
  3. Гепаризин розчин для внутрішньовенної інфузії. В одній ампулі (20 мл) міститься:
    • 20 мг L-цистеїну гідрохлориду;
    • 400 мг гліцину;
    • 40 мг гліциризину.

Залежно від складу та форми випуску на Гепаризин ціна може дещо відрізнятися.

Капсули Гепаризин Форте та Гепаризин PLC позиціонуються виробником як дієтична добавка, яку можна придбати без рецепта.

Гепарин розчин відпускається за наявності рецепта від лікаря.

Показання до застосування препарату Гепаризин

До розчину Гепаризин інструкція визначає основне показання – порушення функції печінки при хронічних захворюваннях цього органу.

Водночас капсули Гепаризин форте і Гепаризин PLC можуть призначити додатково для:

  • покращення функції печінки;
  • ефективного захисту від вірусів;
  • підвищення розумової працездатності;
  • поліпшення функціонального стану шкіри.

Ефективність БАДу відбувається завдяки активним речовинам у складі. Наприклад, DL-метіонін бере участь у синтезі холіну, цистеїну, адреналіну, креатиніну. Він активує роботу гормонів і метаболічних шляхів. Фосфоліпіди містять багато поліненасичених жирних кислот, завдяки цьому вони вбудовуються в клітинні мембрани й допомагають тканині печінки відновитися.

Режим дозування

Розчин вводять внутрішньовенною ін’єкцією або інфузією. Дозування на день складає 40-60 мл. Проте лікар може змінювати дозування, спираючись на симптоми захворювання й вік пацієнта. Максимальна добова доза – 100 мл.

Капсули призначають дорослим по одній тричі на добу. Бажано – після прийому їжі, запиваючи водою. Термін використання визначає лікар індивідуально. Не займайтеся самолікуванням, а зверніться до лікаря за попередньою консультацією.

Протипоказання

Не можна застосовувати Гепаризин, якщо є індивідуальна підвищена чутливість до компонентів у складі лікарського засобу. Також протипоказаний препарат людям з альдостеронізмом, міопатією, гіпокаліємією. У таких випадках є ризик загострення гіпокаліємії, гіпертонії. При наявності даних протипоказів необхідно підбирати до препарату Гепаризин аналоги, що будуть безпечними для вашого здоров’я.

Дієтичні добавки також мають серед протипоказань підвищену чутливість до компонентів, гострі вірусні гепатити, АГ. Не можна їх застосовувати під час вагітності й грудного вигодовування.

Особливості препарату Гепаризин

Людям літнього віку необхідно з обережністю застосовувати гепатопротектори, що містять гліциризин. Перед застосуванням розчину для ін’єкцій потрібно детально зібрати анамнез, аби уникнути реакцій гіперчутливості. Пацієнт має залишатися спокійним після введення препарату, а медперсонал мусить ретельно спостерігати за реакцією на ліки.

Корисні властивості препарату Гепаризин не доведені щодо жінок у період вагітності й годування грудьми, тож у цей час не застосовують ліки. Не впливає на здатність керувати транспортом.

Побічні дії

Розчин Гепаризин може спричинити такі побічні реакції:

  • шок і анафілактичний шок;
  • розвиток анафілаксії (задишка, набряк обличчя);
  • псевдоальдостеронізм (виведення калію з організму, підвищення тиску);
  • висипи на шкірі, свербіж, кропив’янка;
  • нудота, блювання;
  • кашель;
  • порушення зору, що поступово відновлюється;
  • підвищення температури, міалгія тощо.

За появи побічних реакцій необхідно припинити застосування препарату й призначити відповідне лікування. Частота побічних ефектів не завжди відома, проте ризик отримати такі реакції від організму виникає при збільшенні дозування чи тривалому застосуванні ліків.

При застосуванні дієтичних добавок у формі капсул не було виявлено жодних побічних ефектів, що підтверджує їхню безпечність та добру переносимість.

Взаємодія з іншими медикаментами та харчовими продуктами

Що стосується розчину для ін’єкцій, потрібен контроль за показниками калію в сироватці при застосуванні петльових, тіазидних і антигіпертензивних діуретиків. Сюди належать фуросемід, трихлорметіазид та інші. Вони підсилюють ефект гліциризину й сприяють більшому виведенню калію. А через це виникає ймовірність виникнення гіпокаліємії.

Якщо концентрація калію в сироватці знизиться, моксифлоксацин гідрохлорид може призвести до розвитку шлуночкової тахікардії та синдрому подовженого інтервалу QT.

Інструкція виробника не вказує на можливу взаємодію капсул з іншими препаратами.

Передозування

Дані про випадки передозування відсутні.

Умови зберігання

Зберігати ліки можна за температури до 25°C. Перевіряйте, щоб у дітей не було доступу до місця їхнього збереження.

Редакторська група
Оновлено
02.04.2024
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Гепаризин на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Гепаризин - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 3
✅ Форма випуску Капсули, Розчин