Інфламін - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Первинна упаковка
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Дозування
Об'єм
Діабетикам
Дорослим
Водіям
Дітям
Вагітним
Годуючим
Алергікам
Фільтр
Форма випуску: Розчин
Дозування: 1%
Виробник: Лекхім-Харків
Loading ...
Форма випуску: Супозиторії
Дозування: 15 мг
Виробник: Лекхім-Харків
Loading ...

Інфламін: інструкція з використання

Інфламін – засіб, що належить до групи нестероїдних протизапальних препаратів з діючою речовиною мелоксикам. Препарат застосовують для полегшення болю та усунення запального процесу. Цей препарат вперше був синтезований в 1989 році японською фармацевтичною компанією Boehringer Ingelheim. Мелоксикам належить до селективних інгібіторів циклооксигенази-2(ЦОГ-2). Препарат впливає на вироблення простагландинів, інгібуючи синтез ЦОГ-2, пригнічуючи таким чином запальний процес.

Протизапальний препарат застосовують для лікування запальних захворювань опорно-рухового апарату. Інфламін інструкція важлива до ознайомлення перед початком лікування, щоб не нашкодити своєму здоров’ю.

В аптеках мережі «Бажаємо здоров'я» ви можете придбати знеболюючі засоби за прийнятними цінами в Києві та в інших містах по всій Україні.

На офіційному сайті представлена актуальна інформація про препарати, відгуки покупців, а також вибір доступних аналогів.

Форми випуску

Препарат випускається у формі розчину для ін’єкцій та супозиторій ректальних. Розчин для ін'єкцій на вигляд прозорий, жовтий з зеленим відтінком. Випускається в ампулах об'ємом 1,5 мл. В кожній ампулі міститься 15 мг мелоксикаму.

Супозиторії мають кулеподібну форму, на колір світло-жовті з зеленим відтінком. До складу 1 супозиторію входять 15 мг мелоксикаму та як допоміжна речовина твердий жир.

Інфламін ампули та свічки відпускаються за рецептом. Не потрібно займатися самолікуванням, це призводить до негативних наслідків.

Показання до застосування препарату Інфламін

Нестероїдний протизапальний препарат (НПЗП) має широкий спектр застосування. Основні покази до застосування свічок Інфламін включають:

  • біль;
  • запалення;
  • ревматоїдний артрит;
  • м'язово-скелетні розлади.
  • спондиліт;
  • артроз і остеоартрит.

Інфламін розчин для ін'єкцій застосовують, якщо інші шляхи введення неможливі, для короткочасної терапії при гострих нападах ревматоїдного артриту та анкілозивного спондиліту.

Як і будь-які ліки, протиревматичний засіб має свої обмеження та побічні ефекти, тому перед застосуванням важливо проконсультуватися з лікарем та дотримуватися рекомендацій для безпечного та ефективного використання.

Режим дозування

Дозування ліків залежить від медичного стану пацієнта, його потреб у знеболенні та інших факторів, як-от вік та стан печінки. Розчин для ін’єкцій застосовується внутрішньом’язово – одна ін’єкція 15 мг один раз на добу. Для пацієнтів літнього віку рекомендується дозування 7,5 мг на добу. Курс лікування зазвичай становить 1 ін'єкцію, в окремих випадках може бути продовженим до 3 днів, з подальшим переведенням пацієнта на інші форми мелоксикаму.

Супозиторії вводяться ректально по 1 на добу, дорослим та дітям з 12 років. Тривалість застосування супозиторіїв визначає лікар, з огляду на стан хворого.

Протипоказання

Протипоказання до застосування мелоксикаму можуть включати:

  • алергію;
  • проблеми зі шлунково-кишковим трактом;
  • порушення функції нирок та печінки;
  • захворювання серцево-судинної системи;
  • вагітність та годування груддю;
  • діти до 12 років;
  • тяжкі та рецидивуючі кровотечі.

Перед початком застосування Інфламіну важливо проконсультуватись з лікарем та обговорити медичну історію, аби уникнути можливих ризиків.

Особливості препарату Інфламін

Медикамент широко використовується для лікування різних станів, як-от ревматоїдний артрит, остеоартроз, м'язово-скелетні розлади та інші умови, що супроводжуються болем та запаленням. Ліки доступні у кількох формах, це дозволяє фахівцям підібрати найбільш зручний для пацієнта метод застосування. Препарат приймають один раз на день, що забезпечує зручність та дотримання режиму лікування. На Інфламін ціна порівняно невисока.

Хоча мелоксикам може бути менш подразливим для шлунка, він може мати побічні ефекти, як-от підвищений ризик виразок, кровотеч, погіршення функції нирок та інші. Тому важливо приймати його тільки під наглядом лікаря та дотримуватися рекомендацій дозування. Перед вживанням лікарського засобу важливо уникати споживання алкоголю, оскільки це збільшує ризик побічних ефектів. Якщо є необхідність Інфламін купити або інші протизапальні препарати, зробити це зручно в мережі аптек «Бажаємо здоров’я».

Побічні дії

Найбільш поширені побічні ефекти:

  • порушення травлення;
  • ниркова недостатність;
  • підвищення показників функції печінки;
  • кардіоваскулярні ускладнення;
  • алергічні реакції;
  • порушення гематологічних показників;
  • важкість з диханням, астма;
  • порушення зору;
  • свербіж, висипи, набряк, печіння у місці введення.

Якщо є будь-які негативні реакції під час приймання мелоксикаму, потрібно негайно звертатися до лікаря для отримання поради.

Взаємодія з іншими медикаментами та харчовими продуктами

Біодоступність препарату не залежить від прийому їжі, оскільки шляхи введення Інфламіну внутрішньом'язово та ректально.

Не варто одночасно застосовувати з іншими НПЗП, препаратами для розрідження крові, деякими антигіпертензивними засобами, діуретиками.

Потрібно звернутися за консультацією до лікаря, щоби дізнатись, з якими ліками можна приймати препарат одночасно.

Передозування

Якщо рекомендована доза була перевищена, потрібно звернутися до лікаря. Симптоми передозування: біль у животі, запаморочення, підвищення артеріального тиску, спазми бронхів, алергічні реакції. Для усунення симптомів передозування проводять підтримувальне та симптоматичне лікування.

Умови зберігання

Препарат необхідно зберігати при кімнатній температурі, від 15 до 30 градусів Цельсія. Ліки повинні знаходитись у захищеному темному місці, оскільки вплив прямого сонячного світла може негативно вплинути на стабільність деяких компонентів. Медикамент зберігається у місці, недоступному для дітей, щоб уникнути випадкового вживання. Необхідно дотримуватися терміну придатності препарату, який вказаний на упаковці. Після його закінчення медикамент не варто застосовувати, оскільки його ефективність та безпека можуть бути піддані сумніву.

Редакторська група
Оновлено
26.02.2024
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Інфламін на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Інфламін - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 2
✅ Форма випуску Розчин, Супозиторії