Кедол - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Дозування
Об'єм
Діабетикам
Дорослим
Водіям
Дітям
Вагітним
Годуючим
Алергікам
Фільтр
Форма випуску: Розчин
Дозування: 50 мг
Виробник: Лекхім-Харків
Loading ...

Кедол: інструкція з використання

Препарат Кедол належить до нестероїдних протизапальних та протиревматичних засобів. Його дія зумовлена здатністю зменшувати синтез простагландинів внаслідок пригнічення активності циклооксигенази.

Відпускається за рецептом.

Щоб придбати Кедол чи інші протизапальні препарати за прийнятними цінами, відвідайте аптеку мережі «Бажаємо здоров'я» у вашому місті. Ми пропонуємо якісні та дієві лікарські засоби від кращих виробників України, Німеччини, Швейцарії, Канади тощо.

Форми випуску

Препарат представлений виробником у формі розчину для ін'єкцій у дозуваннні 50 мг/2 мл. Кедол в ампулах виглядає як прозора безбарвна речовина. 1 мл розчину містить 25 мг декскетопрофену та допоміжні речовини.

На фармацевтичному ринку також присутні Кедол аналоги, використання яких потребує консультації з фахівцем.

Показання до застосування препарату Кедол

Показанням до застосування ліків є симптоматична терапія гострого болю середньої та високої інтенсивності тоді, коли пероральне застосування медикаменту недоцільне (при післяопераційних болях, ниркових коліках, болю у попереку, спині).

Не займайтесь самолікуванням. Використовуйте препарат тільки за призначенням спеціаліста, не перевищуйте дозування, рекомендоване лікарем, або дозування, яке містить на Кедол інструкція.

Режим дозування

Рекомендоване дозування Кедолу для дорослих становить 50 мг з інтервалом 8-12 годин (за необхідності допустиме скорочення до 6 годин). Максимальна добова – 150 мг. Доза може бути зменшена до 50 мг для пацієнтів літнього віку, особливо для тих, хто має фізіологічне зниження функції нирок. Препарат призначений для короткочасного застосування, тому його слід застосовувати тільки у період гострого болю (не довше 2-х діб).

Протипоказання

Протипоказаннями до застосування Кедолу є:

  • підвищена чутливість до будь-яких речовин препарату;
  • шлунково-кишкові кровотечі або перфорації в анамнезі, пов’язані із терапією НПЗЗ;
  • хронічна диспепсія;
  • кровотеча в активній фазі або підвищена кровоточивість;
  • хвороба Крона або неспецифічний виразковий коліт;
  • тяжка серцева недостатність;
  • порушення функції нирок середнього або тяжкого ступеня;
  • тяжке порушення функції печінки;
  • геморагічний діатез та інші порушеннях згортання крові;
  • виражена дегідратація (внаслідок блювання, діареї або недостатнього приймання рідини).

Також засіб заборонено до приймання жінкам в III триместрі вагітності та в період годування грудьми.

Особливості препарату Кедол

З обачністю необхідно застосовувати препарат пацієнтам із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, нирок, печінки, труднощів із серцево-судинною системою та мозковим кровообігом, шкірними та алергічними реакціями тощо. На фоні прийому препарату можливий розвиток запаморочення, зниження зору або сонливість, що слід враховувати при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Побічні дії

Серед побічних дій, що зустрічаються найчастіше, – блювання, нудота, біль та реакції у місці ін'єкції (запалення, кровотеча, гематома). Рідше це анемія, безсоння, головний біль, вертиго, припливи, дерматит, сонливість, біль у животі, підвищене потовиділення, озноб, пропасниця тощо. Люди похилого віку значно більше схильні до проявів таких симптомів.

У разі виникнення побічних ефектів повідомити лікаря, який повинен проінформувати компетентний орган через національну систему оповіщення.

Взаємодія з іншими медикаментами та харчовими продуктами

Не рекомендується застосовувати Кедол одночасно з іншими НПЗЗ, антикоагулянтами, гепарином, кортикостероїдними засобами, літієм, метотрексатом у високих дозах та ін. через небажану взаємодію компонентів.

Кедол не можна змішувати у малих об’ємах (наприклад, у шприці) з розчинами допаміну, прометазину пентазоцину, петидину та гідрокортизону, тому що утворюється білий осад.

Передозування

Симптоматика передозування засобу невідома.

Подібні препарати призводять до розладів травного тракту (блювота, втрата апетиту, болі в животі) і нервової системи (сонливість, запаморочення, дезорієнтація, головний біль). У разі випадкового передозування, залежно від стану пацієнта, слід негайно розпочати симптоматичне лікування та за необхідності провести діаліз.

Умови зберігання

Рекомендовано зберігати препарат в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці.

Уже розведений засіб зберігає свої властивості протягом доби за умови його зберігання при температурі 2-8 ºС. Але з мікробіологічної точки зору його краще використати негайно.

Відомості про Кедол: від чого препарат, його властивості та дозування, мають інформаційний характер. Цей засіб призначається тільки лікарем. Дізнатися, яка на Кедол ціна, придбати інші препарати проти болю в спині перевірених виробників можна в Києві та багатьох інших містах, де працюють аптеки мережі «Бажаємо здоров'я». Наша мета – зробити ваше лікування та профілактику хвороб успішними, швидкими, дієвими та недорогими.

Редакторська група
Оновлено
25.12.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Кедол на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Кедол - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 1
✅ Форма випуску Розчин