Комбіспазм: інструкція з використання
Комбіспазм – це комбінований засіб з болезаспокійливою та спазмолітичною дією. В його основні є парацетамол і дицикломіну гідрохлорид.
Ці складові забезпечують жарознижувальну, болезаспокійливу, спазмолітичну, холінолітичну та міотропну дію. Препарат призначають при зубному болю, ниркових коліках, радикуліті та ін. Комбіспазм Гастрокомфорт замість парацетамолу містить симетикону 40 мг та застосовується для лікування станів, що супроводжуються спазмом гладких м’язів ШКТ та метеоризмом, а також пов’язаного з ними болю.
В жодному разі не займайтеся самолікуванням, бо воно може тільки нашкодити й ускладнити процес одужання. Варто звернутися до лікаря, який допоможе вибрати кращі ліки від головного болю або засіб, що знижує температуру, враховуючи особливості вашого організму.
Придбати Комбіспазм ви можете за прийнятними цінами в аптеці «Бажаємо здоров’я» в Києві та інших містах України. На сайті мережі можна завжди перевірити, яка на Комбіспазм ціна, його наявність, оформити замовлення та забрати в найближчій до вас аптеці у зручний час.
Форми випуску
Випускають Комбіспазм у вигляді таблеток, що вкриті оболонкою:
- Комбіспазм таблетки по №20 і №100 у пакуванні;
- Комбіспазм Гастрокомфорт по №10 і №20 у пакуванні.
Показання до застосування препарату Комбіспазм
Комбіспазм інструкція вказує на такі показання до застосування:
- менструальний біль і спазм маткової мускулатури;
- м’язовий біль і невралгія;
- ревматичний біль;
- больовий синдром зі спазмами різного походження;
- ревматичний біль, ішіас;
- ниркова коліка.
В інструкції до Комбіспазм Гастрокомфорт зазначені наступні покази до застосування:
- спазм гладких м'язів шлунково-кишкового тракту і метеоризмом, а також пов'язаний з ним абдомінальний біль;
- коліт, кишкова коліка, синдром подразненого кишечника, спастичний запор;
- комплексне лікування при органічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту при коліті, дивертикуліті, ентериті, гастриті, виразковій хворобі.
Режим дозування
Таблетки Комбіспазм згідно з інструкцією треба вживати так:
- дорослим можна пити по 1-2 таблетки, максимальна добова доза 4-8 таблеток на добу;
- дітям можна приймати пігулки від 7 років – точне дозування визначає лікар.
Якщо ситуація не покращується протягом 2 тижнів, слід припинити прийом препарату та звернутися до лікаря для коригування плану лікування.
Комбіспазм Гастрокомфорт призначають дорослим і дітям старше 12 років по 1 таблетці до 4 разів на добу. Максимальна добова доза – 4 таблетки, тривалість лікування – до 5 днів.
Протипоказання
Головним протипоказанням до Комбіспазму є гіперчутливість до речовин у складі. Також треба з обережністю призначати ліки пацієнтам з глаукомою, тахікардією, порушеннями нирок і печінки, непрохідністю сечовивідних шляхів, вродженою гіпербілірубінемією, серцевою недостатністю тощо.
Особливості препарату Комбіспазм
Дицикломіну гідрохлорид може викликати побічні реакції з боку нервової системи, органів зору тощо. Тому перш ніж купити Комбіспазм чи Комбіспазм Гастрокомфорт, варто порадитися з лікарем. Не варто приймати препарат жінкам під час вагітності й годування груддю. Лікарський засіб має властивість бути токсичним для печінки, якщо вживати його в великих дозах – тож треба бути обережним при додатковому вживанні парацетамолу.
Часто препарати від зубного болю впливають на швидкість реакції. Коли ви лікуєте больовий симптом, краще утриматися від керування транспортом. Без контролю фахівця вживати ліки можна не більше як три доби. Якщо з’являються побічні ефекти, необхідно звернутися до лікаря.
Побічні дії
Комбіспазм при тривалому застосуванні може проявляти негативні властивості. До побічних реакцій належать:
- нудота, блювання, зменшення апетиту, метеоризм;
- збільшення активності печінкових ферментів, що порушує функції печінки;
- ниркова коліка, нефротоксична дія;
- гіпоглікемія, що у деяких випадках доходить до гіпоглікемічної коми;
- інші побічні ефекти,що включають зниження потовиділення, закладеність носа, чхання, набряк слизової оболонки горла та пригнічення секреції молока.
Рідше зустрічаються порушення зору, реакції на шкірі. Можливі проблеми з дихальною системою та серцем.
Взаємодія з іншими медикаментами та харчовими продуктами
Парацетамол знижує дію діуретиків. Токсичний вплив на печінку збільшується, якщо поєднувати Комбіспазм з протисудомними ліками, ізоніазидом. Треба з обережністю вживати ліки, якщо є підвищений артеріальний тиск.
При вживанні ліків і алкоголю одночасно може відбуватися пригнічення свідомості, загальмованість тощо. Це відбувається через взаємодію етилового спирту з гідрохлоридом дицикломіну.
Передозування
Якщо вживати надвисокі дози Комбіспазму (понад 20 таблеток на добу), то порушується робота центральної нервової системи. Разом з цим може змінюватися стан свідомості, з’являтися галюцинації тощо. У людей з наркотичною залежністю може поступово розвиватися передозування, що призведе з часом до порушень у роботі організму й може навіть завершитися смертю.
При отруєнні можуть постраждати печінка, нирки, серце. Пацієнт при передозуванні Комбіспазмом відчуває сухість у роті, у нього блідніє шкіра, можуть бути блювання, діарея тощо.
Навіть якщо симптоми слабко виразні, все одно необхідна швидка медична допомога. Лікування має бути негайним.
Умови зберігання
Зберігати лікарський засіб треба при температурі до 25°C. Місце має бути темним і недоступним для дітей.
Категорія відпуску
Комбіспазм №10 та №20 – без рецепта.
Комбіспазм №100 – за рецептом.
Зверніть увагу!
Опис препарату Комбіспазм на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я».
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.
✅ Категорія | Комбіспазм - інструкція, показання, склад, спосіб застосування |
✅ Кількість препаратів | 2 |
✅ Найдешевший препарат | 144,00 ₴ |
✅ Форма випуску | Таблетки |