Прамістар - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

Фільтр Скасувати
Застосувати фільтри
Loading ...
Loading ...
Loading ...

Прамістар: інструкція з використання

Прамістар – це лікарський засіб, що належить до групи психостимулювальних та ноотропних препаратів. Його діючою речовиною є прамірацетам, який покращує когнітивні функції, зокрема пам’ять, концентрацію уваги та здатність до навчання. Точний механізм дії не до кінця вивчений, проте відомо, що препарат впливає на холінергічні рецептори та метаболізм холіну, стимулюючи активність нейронів. Прамістар не чинить седативного ефекту та не впливає на вегетативну нервову систему, а також має помірну антидепресивну дію.

Форми випуску

Препарат Прамістар, доступний у лікарській формі таблеток, вкритих плівковою оболонкою. В складі 1 таблетки є 818,4 мг прамірацетаму сульфату, що відповідає 600 мг прамірацетаму. На фармацевтичному ринку України засіб представлений в картонних коробках на 20 таблеток. В аптеці відпускається за рецептом лікаря.

Показання до застосування препарату Прамістар

Показання до застосування засобу – зниження концентрації уваги, а також розлади пам’яті дегенеративного або судинного характеру, особливо в осіб літнього віку.

Як і будь-які інші психостимулятори та ноотропні препарати, таблетки Прамістар необхідно застосовувати лише за призначенням лікаря. Не займайтеся самолікуванням, адже це може нашкодити вашому здоров’ю та призвести до ускладнень.

Режим дозування

Щодо дозування та схеми застосування препарату Прамістар інструкція виробника дає такі рекомендації:

  • разова доза – 600 мг;
  • максимальна дозволена добова доза – 1200 мг;
  • частота застосування – кожні 12 годин;
  • тривалість застосування – встановлюється лікарем індивідуально.

Зазвичай клінічно вагомий ефект досягається протягом 4-8 тижнів вживання засобу.

Протипоказання

Варто взяти до уваги, що в цих ліків є протипоказання. Їх не призначають пацієнтам, у яких діагностовані такі стани:

  • підвищена чутливість до якогось зі складників таблеток;
  • печінкова недостатність;
  • тяжка ниркова недостатність;
  • крововилив у мозок.

Із застосуванням препарату не лікують когнітивні розлади у дітей, оскільки вплив засобу на цю групу пацієнтів не вивчався.

Особливості препарату Прамістар

З обережністю застосовувати таблетки Прамістар для лікування пацієнтів із нирковою недостатністю, порушеннями згортання крові, а також осіб, які вживають антикоагулянти або інгібітори агрегації тромбоцитів.

У період вагітності на годування грудьми приймання прамірацетаму протипоказане.

У пацієнтів, які вживали цей препарат, бувало запаморочення, тремор, сплутаність свідомості, що варто взяти до уваги особам, які керують транспортом чи іншими механізмами.

Побічні дії

Залишаючи про Прамістар відгуки під час клінічних досліджень, пацієнти та лікарі найчастіше вказували на такі побічні дії засобу:

  • збудження;
  • безсоння;
  • запаморочення;
  • нудота;
  • біль у верхній ділянці живота.

У разі виникнення цих чи інших незвичних симптомів необхідно негайно звернутися до лікаря, який оцінить стан пацієнта.

Взаємодія з іншими медикаментами та харчовими продуктами

Можлива взаємодія прамірацетаму з активними речовинами інших ліків. Для уникнення небажаних побічних реакцій перед застосуванням необхідно уважно прочитати інструкцію та додатково проконсультуватися з лікарем.

Передозування

Повідомлень про передозування препаратом Прамістар не було. У разі виникнення такої ситуації необхідно звернутися до лікаря для отримання консультації, а за потреби – необхідної медичної допомоги.

Умови зберігання

Лікарський засіб необхідно зберігати в оригінальній упаковці виробника в недоступному для дітей місці за температури, що не перевищує +30°C. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

В Києві та інших містах України придбати за прийнятними цінами препарати для покращення мозкового кровообігу, зокрема й Прамістар, можна в мережі аптек «Бажаємо здоров’я». Тут клієнтам пропонують великий вибір засобів різних виробників. За потреби досвідчені фармацевти допоможуть підібрати до препарату Прамістар аналоги. Вартість лікарських засобів зручно дізнатися на офіційному сайті. Зокрема й з’ясувати, якою є на Прамістар ціна та його наявність в аптеках. Забронювати ліки можна онлайн, а отримати – самовивозом або замовивши доставку на території України (окрім тимчасово окупованих).

Редакторська група
Оновлено
25.01.2025
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Прамістар на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Прамістар - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 1
✅ Найдешевший препарат 504,50 ₴
✅ Форма випуску Таблетки