Пульмікорт – інструкція, показання, склад, спосіб застосування

Редакторська група
Оновлено
13.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Пульмікорт на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

«Пульмікорт» – це інгаляційний засіб, що застосовується для лікування астми та обструктивного захворювання легень. Діюча речовина – будесонід (глюкокортикоїдний гормон). Будесонід чинить сильну місцеву протизапальну дію та має здатність зменшувати бронхіальну обструкцію. «Пульмікорт» випускається у формі суспензії для інгаляцій 0,25 мг/мл або 0,5 мг/мл, а також порошку для інгаляцій 100 мкг та 200 мкг на дозу.

Що обрати: оригінал чи аналог?

«Пульмікорт» – це оригінальний препарат шведської фармацевтичної компанії «Астразенека». Як і інші препарати від астми, «Пульмикорт» має кілька аналогів серед інгаляційних засобів, які можуть використовуватися для управління симптомами захворювання. Вони відрізняються вартістю, доступністю на українському фармацевтичному ринку, вмістом допоміжних компонентів.

Найкращим варіантом для пацієнта є лікування медпрепаратами, які призначив лікар. Проте іноді пацієнти обирають альтернативні варіанти, і не лише з причин високої вартості оригінала. Інколи допоміжні речовини брендового засобу можуть викликати алергічні реакції або призначеного препарату для лікування астми немає в аптеках. В таких випадках доцільно підібрати до засобу ефективний аналог.

Чим можна замінити препарат «Пульмікорт»?

При спробах підібрати до препарату «Пульмікорт» аналог слід розглядати протизапальні засоби для дихальних шляхів з ідентичними діючими речовинами та формами випуску. Оптимально, якщо і дозування буде збігатися. Якщо прямого аналога немає, переходять до пошуку часткового – з аналогічною діючою речовиною, але в іншій формі та/або з меншим дозуванням. У крайньому разі препарат замінюють на інгаляційні стероїди з іншою активною речовиною подібної дії.

Рекомендовано обирати серед наступних аналогів медпрепарату «Пульмікорт»:

Серед зазначених гормональних препаратів всі містять у складі будесонід як активну речовину, проте показання до застосування у них різне. Наприклад, капсули «Буденофальк» не є ліками для астми, вони застосовуються при лікуванні захворювань кишківника. Зрозуміло, що капсули та препарати для інгаляцій мають різний механізм дії.

Саме тому перед тим, як підбирати аналог препарату для лікування хронічних обструктивних захворювань легень, необхідно порадитися з лікарем.

Як правильно обрати аналог лікарського засобу «Пульмікорт»?

Призначаючи ліки проти бронхіальної астми, спеціаліст оцінює безліч факторів: наявність алергії у пацієнта, його стан, перебіг захворювання, індивідуальну реакцію на терапію та інші медичні показання. Відомо, що навіть прямі аналоги можуть відрізнятися за ефективністю чи швидкістю терапевтичного ефекту. Тому якщо нема потреби купувати аналог, «Пульмікорт» буде найкращим рішенням (за умови, що лікування цим засобом призначено лікарем). За потреби застосування аналога рекомендуємо обирати лише зі списку, запропонованого спеціалістом. Уникайте самолікування, оскільки воно може призвести до ускладнень.

Мережа аптек «Бажаємо здоров'я» пропонує «Пульмікорт» та інші інгаляційні засоби для астми за прийнятними цінами. Кваліфіковані фармацевти нададуть детальну консультацію з питань особливостей застосування препаратів та можливих побічних ефектів.

✅ Категорія Пульмікорт – інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 4
✅ Найдешевший препарат 324,00 ₴
✅ Форма випуску Суспензія, Порошок