Рехол - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

Фільтр Скасувати
Застосувати фільтри
Loading ...
Loading ...
Loading ...

Рехол: інструкція з використання

Рехол – це лікарський засіб, який призначають у разі захворювань травної системи. Активною речовиною тут є адеметіонін. Це сірковмісна амінокислота, що є у багатьох рідинах і тканинах людського організму, вона бере участь у життєво важливих реакціях обміну речовин. Препарат зазвичай призначають терапевти, сімейні лікарі, гастроентерологи.

Придбати препарати для лікування захворювань печінки, зокрема і Рехол, ви можете в аптеках мережі «Бажаємо здоров’я» за прийнятними цінами. На офіційному сайті розміщена інформація щодо вартості, інструкції від виробників, можна дізнатися про препарат Рехол відгуки інших покупців. Забронювати лікарські засоби для зручності можна тут же, а потім – забрати в зручній аптеці в Києві чи іншому місті України впродовж 48 годин після підтвердження броні.

Форми випуску

Виробник випускає ліки у формі таблеток 400 мг. Але на Рехол ціна може відрізнятися через кількість таблеток у пакуванні. Препарат доступний по 8, або 20, або 24 таблетки. Відпускають їх за рецептом.

Показання до застосування препарату Рехол

До ліків Рехол інструкція визначає такі показання:

  • внутрішньопечінковий холестаз у дорослих;
  • внутрішньопечінковий холестаз у вагітних;
  • депресивні синдроми (частина комплексної терапії).

У тому числі застосовувати гепатопротектори з адеметіоніном можна хворим на хронічний гепатит різного походження та цироз печінки. Перед застосуванням препарату необхідно отримати рекомендації лікаря. Самолікування може не дати бажаних результатів або ж нашкодити здоров'ю.

Режим дозування

Звичайне початкове дозування складає 800 мг/добу (дві таблетки). Максимальне дозування на добу – 1600 мг (чотири таблетки). Розподіляти добову норму можна на 2-3 рази. Під час перорального застосування препарату Рехол рекомендують приймати дозування з розрахунку 10-25 мг/кг маси тіла.

Підтримуюча терапія передбачає застосування 2-4 таблеток на добу. Тривалість лікування визначає лікар, враховуючи індивідуальні особливості організму кожного пацієнта.

Властивості лікарського засобу краще розкриваються в разі застосування таблеток між прийманнями їжі. Тоді активна речовина ефективніше всмоктується та дає повний терапевтичний ефект.

Безпека вживання препарату для дітей не виявлена. Пацієнтам літнього віку рекомендують застосовувати найменше ефективне дозування.

Протипоказання

Заборонено застосовувати ліки в разі підвищеної чутливості до речовин у складі лікарського засобу. Також протипоказанням є генетичні дефекти, що впливають на метіоніновий цикл, спричиняють гомоцистинурію, гіпергомоцистеїнемію. У випадку вищезазначених протипоказань варто звернутися до лікаря, щоб підібрати до препарату Рехол аналоги.

Особливості препарату Рехол

Під час застосування препарату необхідно контролювати рівень аміаку в пацієнтів із гіперамоніємією в прециротичною чи циротичною стадією. Не рекомендують застосовувати препарат пацієнтам із біполярними психозами.

Зменшити концентрацію активної речовини необхідно у випадку нестачі вітаміну B12 і фолієвої кислоти. Тож пацієнтам із групи ризику необхідно регулярно перевіряти плазмовий рівень цих речовин у крові.

Вагітним у I та II триместрах необхідно спочатку проконсультуватися з лікарем. Це ж стосується і періоду годування груддю.

Варто утриматися від керування авто, якщо є запаморочення.

Побічні дії

Під час клінічних досліджень найпоширенішими побічними реакціями були головний біль, нудота, діарея. Інші можливі ефекти:

  • біль у животі, блювання;
  • астенія, набряк, озноб;
  • гіперчутливість, біль у спині;
  • м’язові судоми;
  • тривожність, безсоння;
  • набряк гортані;
  • свербіж, алергічні реакції на шкірі тощо.

У разі появи побічних реакцій необхідно звернутися до лікаря. Повідомлення щодо таких дій є важливим для безпеки всіх пацієнтів.

Взаємодія з іншими медикаментами та харчовими продуктами

Відомо про розвиток серотонінового синдрому після застосування разом із кломіпраміном. Теоретично припускається, що необхідно з обережністю вживати ліки Рехол одночасно із селективними інгібіторами зворотного захоплення серотоніну, трициклічними антидепресантами, препаратами з вмістом триптофану.

Передозування

Про випадки передозування адеметіоніном повідомлялося не часто. У такому разі необхідно звернутися до найближчого токсикологічного центру. Лікувати пацієнта необхідно за допомогою підтримувальної терапії, також потрібен нагляд.

Умови зберігання

Зберігати лікарський засіб можна в оригінальному пакуванні за температури до 25°C. Перевірте, аби діти не мали доступу до ліків.

Редакторська група
Оновлено
02.07.2024
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Рехол на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Рехол - інструкція, показання, склад, спосіб застосування