Ревмоксикам - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Первинна упаковка
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Дозування
Об'єм
Діабетикам
Дорослим
Водіям
Дітям
Вагітним
Годуючим
Алергікам
Фільтр
Форма випуску: Розчин
Дозування: 1%
Виробник: Фармак АТ
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 15 мг
Виробник: Фармак АТ
Loading ...
Форма випуску: Супозиторії
Дозування: 15 мг
Виробник: Фармак АТ
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 7,5 мг
Виробник: Фармак АТ
Loading ...

Ревмоксикам: інструкція з використання

Ревмоксикам належить до групи селективних нестероїдних протизапальних засобів. Цей препарат має виражену протизапальну, болезаспокійливу та жарознижувальну дію, є ефективним лікарським препаратом у складі комплексної терапії дегенеративно-запальних процесів опорно-рухового апарату. Діюча речовина – мелоксикам, була відкрита компанією Boehringer Ingelheim як ефективний симптоматичний засіб. Вартість препарату доступна кожному. Його можна знайти у будь-якій аптеці. Придбати Ревмоксикам за прийнятними цінами в Києві та інших містах України допоможе інтернет-аптека «Бажаємо здоров’я».

Форми випуску

Препарат від виробника «Фармак» випускається у:

 • таблетках 7,5 мг та 15 мг;
 • розчині для ін’єкцій 1%;
 • ректальних супозиторіях по 15 мг.

На Ревмоксикам ціна залежить від дозування та форми випуску. Найбільш прийнятний варіант визначається лікарем. Самостійно призначати Ревмоксикам чи обирати його дозування категорично заборонено.

Показання до застосування Ревмоксикаму

Ревмоксикам таблетки, ін’єкції або свічки застосовуються при наступних захворюваннях:

 • ревматоїдний артрит;
 • анкілозивний спондиліт;
 • загострення остеоартрозу.

Ревмоксикам використовують для симптоматичного лікування. Лікарський засіб знімає больовий синдром, що супроводжує різні патології опорно-рухового апарату, та зменшує запалення та набряки.

Режим дозування

Дозування препарату залежить від ступеня важкості захворювання, а також наявності супутніх захворювань. Ревмоксикам розчин для ін'єкцій застосовують внутрішньом'язово.

Препарат у формі таблеток приймають всередину, максимальна добова доза препарату становить 15 мг. Зазначену лікарем дозу засобу слід застосовувати один раз на добу під час їжі, запиваючи достатньою кількістю рідини.

Ревмоксикам свічки вводяться ректально, бажано після випорожнення. Для зменшення побічних ефектів є сенс застосовувати найменшу дозу препарату, що надає терапевтичний ефект, протягом нетривалого часу.

Інструкція до Ревмоксикаму містить більш детальну інформацію.

Протипоказання

Протипоказань доволі багато. Саме тому препарат повинен призначатися лікарем тільки у випадку необхідності його застосування. В жодному разі не можна використовувати Ревмоксикам у будь-якій формі при:

 • реакціях гіперчутливості, особливо тих, що мають системний характер;
 • шлунково-кишкових кровотечах;
 • тяжких формах серцевої, печінкової або ниркової недостатності;
 • періопераційному болю при аортокоронарному шунтуванні (АКШ).

Препаратом не можна лікувати вагітних жінок та дітей до досягнення ними 18 років. В останньому випадку можуть бути виключення. Крім того, препарат протипоказаний пацієнтам з астмою в анамнезі, викликаною аспірином або іншими препаратами. Якщо Ревмоксикам не дає очікуваної дії повною мірою, або виникає необхідність замінити його – потрібно обговорити з лікарем заміну, можливо, лікар призначить більш м’які препарати для опорно-рухового апарату. Купити їх завжди можна в аптеці «Бажаємо здоров’я».

Особливості Ревмоксикаму

Застосування Ревмоксикаму потребує постійного контролю з боку лікаря. Особливо це стосується літніх пацієнтів, та пацієнтів з групи ризику.

Через властивість підвищувати ймовірність виникнення системних алергічних реакцій, шлунково-кишкових кровотеч, загострення хронічних і серцево-судинних захворювань особи, що приймають Ревмоксикам, повинні бути дуже уважні до себе. Будь-який стан, що не є звичним, – привід звернутися до лікаря за додатковим обстеженням і корегуванням схеми терапії.

Побічні дії

Серед побічних дій, що може викликати прийом препарату (особливо протягом тривалого часу у надмірних дозах), виділяють такі:

 • підвищений ризик утворення тромбів;
 • головний біль;
 • проблеми з ШКТ (диспепсія, нудота, блювання, пронос, біль у животі);
 • психічні розлади;
 • алергічні реакції, в тому числі анафілактичні;
 • інші розлади, що характерні для прийняття протизапальних нестероїдних засобів.

Варто зазначити, що побічні ефекти зрідка виникають при правильному застосуванні Ревмоксикама в адекватних лікарських дозах. Часто мають незначний характер, що не заважає нормальному життю пацієнта.

Взаємодія з іншими медикаментами та харчовими продуктами

Не рекомендується приймати під час лікування Ревмоксикамом інші протизапальні нестероїдні препарати та аспірин.Застосування кортикостероїдів та антикоагулянтів збільшує ризик виникнення кровотеч.

Препарат знижує дію бета-блокаторів і підсилює токсичність інгібіторів кальциневрину.

Передозування

Одноразове перевищення рекомендованої дози рідко викликає серйозні небажані ефекти. Частіше за все пацієнт відчує нудоту, запамороку, сонливість. Проте, якщо прийнята доза занадто велика (в три чи більше рази перевищує максимально рекомендовану) або перевищення дозування здійснюється на регулярній основі, можливе виникнення внутрішніх кровотеч або серйозних розладів з боку серцево-судинної системи, що потребують надання невідкладної допомоги.

Умови зберігання

Зберігається протягом 2-х років при температурі не вище 25 градусів.

Щоби швидко придбати необхідний препарат за вигідною ціною, завітайте до сторінки інтернет-аптеки «Бажаємо здоров’я». Після броні на Ревмоксикам уколи ціна або на інші форми лікарського засобу залишиться без змін. Купити – вигідно, отримати – зручно.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Ревмоксикам на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Ревмоксикам - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 4
✅ Форма випуску Таблетки, Супозиторії, Розчин