Снайпер - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

Фільтр Скасувати
Застосувати фільтри
Loading ...
Loading ...
Loading ...

Снайпер: інструкція з використання

Снайпер – це виріб медичного призначення для швидкого виявлення наркотиків у сечі. Дозволяє виконувати професійний попередній аналіз біологічного матеріалу без послуг повноцінної лабораторії.

Форми випуску

Засіб представлений на ринку у формі тест-касети. Фасується по 1 штуці в індивідуальну запаяну упаковку. Доповнюється вологопоглиначем і піпеткою. Ціна, за якою можна купити Sniper тест, різна. Це пояснюється тим, що засіб доступний у 2 варіантах випуску:

  • з цифровим маркуванням «5»;
  • з індексом «10».

Цифра вказує, скільки наркотичних речовин у досліджуваному зразку сечі може виявити інструмент. Зокрема, варіант з індексом «5» може одночасно визначати такі речовини:

  • морфін;
  • кокаїн;
  • амфетамін;
  • марихуана;
  • метамфетамін.

Засіб із маркуванням «10», крім вже перерахованих речовин, також може визначати:

  • метадон;
  • фенциклидин;
  • екстазі;
  • бензодіазепіни;
  • барбітурати.

Щоб придбати в аптеці тести на наркотики, рецепт від лікаря не знадобиться.

Показання до застосування тестів Снайпер

Показанням до застосування тестів цієї серії є необхідність виявлення в сечі метаболітів наркотиків, а також лікарських речовин із наркотичними властивостями. Пристрій може бути корисним для контролювання стану пацієнтів, які лікують наркотичну залежність. Також такі засоби можуть застосовувати батьки для перевірки дітей – чи не вживали вони заборонені ліки або психотропні речовини.

Принцип дії

Пристрій працює за тією ж схемою, що інші діагностичні тести для експрес-виявлення певних речовин у біологічному матеріалі. Діагностичне поле на пристрої вступає у взаємодію зі зразком досліджуваного матеріалу й після певної хімічної реакції пристрій демонструє результат у вигляді символічної позначки.

Принцип роботи цього багатопрофільного тесту базується на механізмі конкурування між наркотичними речовинами чи їхніми метаболітами й антигенами, що містяться на нітроцелюлозній мембрані пристрою.

Діагностичний інструмент застосовується за такою схемою:

  1. Дістати текст-касету з упаковки й розмістити на рівній поверхні.
  2. Нанести зразок сечі на тест.
  3. Зняти з тесту ковпачок і провести тестування крапельним чи методом занурення.

    Перший метод застосовують, коли кількість біологічного матеріалу для тестування обмежена. В спеціальні лунки на пристрої вносять сечу в дозуванні 10-12 крапель.

    При застосуванні методу занурення один кінець тесту опускають у місткість із сечею до рівня, що позначений вертикальними стрілками. Чекають 10 секунд й дістають пристрій із сечі.

  4. Почекавши не менше 4, але не більше 7 хвилин, оцінюють результат. Дані, отримані пізніше, до уваги не беруть.

Інтерпретація відбувається методом оцінювання результатів у зонах Т і С:

  • з’явилися 2 лінії (в секторі С і Т) – вказує на відсутність наркотичних речовин у сечі;
  • одна лінія (в секторі С) – свідчить про наявність наркотику в сечі;
  • одна лінія в секторі Т чи повна відсутність ліній у секторах – хибний аналіз, діагностику рекомендується повторити.

Для отримання точних і якісних результатів усі маніпуляції варто виконувати з дотриманням інструкції виробника.

Протипоказання

Зважаючи на форму випуску та специфіку застосування діагностичних пристроїв, у них немає ні протипоказань до застосування, ні побічних дій.

Щоб уникнути хибнопозитивних чи хибнонегативних результатів, для діагностики не варто застосовувати тести, у яких закінчився термін придатності. Після виконання аналізу зразки біологічного матеріалу і використані інструменти знищують відповідно до санітарних правил.

Особливості тестів Снайпер

Тест Снайпер інструкція рекомендує відкривати безпосередньо перед виконанням аналізу.

Для діагностики не слід застосовувати сечу, в якій імовірно містяться збудники інфекцій. У такому випадку зберігається високий ризик отримати хибні результати. На правдивість тестування може вплинути потрапляння у сечу сторонніх речовин (окислювачі, відбілювачі).

Тест дає лише попередній результат. Для отримання остаточного медичного висновку знадобляться додаткові лабораторні та клінічні дані.

Умови зберігання

Пристрій необхідно зберігати в оригінальній упаковці за температури від +15 до +30 градусів.

Придбати тест для виявлення наркотиків Снайпер та інше діагностичне обладнання за прийнятними цінами можна в аптеках мережі «Бажаємо здоров’я». Дізнатися актуальну вартість експрес-тестів, переглянути інструкцію від виробника, прочитати відгуки інших покупців можна на офіційному сайті мережі. У Києві та інших містах України доступне попереднє бронювання. Заброньовані ліки ви можете придбати в аптеці за вибраною адресою у зручний час протягом 48 годин після підтвердження замовлення.

Редакторська група
Оновлено
23.05.2024
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Снайпер на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Снайпер - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 2
✅ Найдешевший препарат 396,50 ₴