Антибіотики при циститі

Loading ...
Loading ...
Loading ...

Циститом -це запальний процес слизової оболонки сечового міхура, зазвичай викликане бактеріальною інфекцією. Лікування цього захворювання може передбачати прийом різних препаратів, серед яких і антибіотик від циститу в порошку. Купити ефективні антибіотики для лікування циститу за прийнятними цінами ви зможете у мережі аптек «Бажаємо здоров'я».

Причини виникнення циститу

Цистит буває двох типів:

  • бактеріальний
  • неінфекційний.

Бактеріальний цистит, є наслідком потрапляння до сечового міхура патогенних мікроорганізмів. Це можуть бути хламідії, кишкова паличка, трихомонад, стафілокок, мікоплазми та інші організми. Небактеріальний цистит може проявлятися, як алергічна реакція на різні подразники, серед яких хіміо-променева терапія, катетер і засоби гігієни. Іноді цистит може виникнути як ускладнення інших захворювань, таких як діабет, камені в нирках, доброякісна гіперплазія передміхурової залози та травма спинного мозку.

Причини розвитку циститу у жінок та чоловіків відрізняються. У жінок патологія розвивається через наявність:

  • статевих інфекцій;
  • неправильного чи недостатнього догляду за статевими органами;
  • переохолодження;
  • ожиріння, цукрового діабету; наявність хронічних патологій в організмі;
  • затримка сечі, неправильного розвитку сечівника;
  • порушення гормонального фону (особливо при клімаксі чи під час вагітності);
  • зміні клімату;
  • зниження імунітету;
  • схильності до запорів.

Також однією з причин циститу у жінок може бути зловживання алкоголем, а також безконтрольне вживання пряних, гострих та солоних харчових продуктів.

У чоловіків така патологія сечовидільної системи зустрічається рідше, оскільки уретра у чоловіків довга і вузька. Зазвичай вона виникає, як вторинне захворювання у пацієнтів із такими патологіями як:

  • Ураження передміхурової залози.
  • Звуження та стріктура уретри.
  • Захворювання урогенітального тракту.

Основні симптоми циститу

Дане захворювання найчастіше позначається на функціонуванні сечового міхура. У цьому випадку можуть спостерігатися такі симптоми:

  • печіння в уретрі;
  • відчуття неповного випорожнення сечового міхура;
  • часте сечовипускання;
  • нетримання сечі;
  • хибні позиви до дефекації;
  • слабкість організму; запаморочення;
  • підвищення температури тіла.

Також можуть з'являтися больові відчуття в районі тазу, нижній частині живота та попереку. Часто сеча забарвлюється в цегляний або блідо-рожевий відтінок, може з'являтися неприємний запах.

Відмінності перебігу захворювання у чоловіків та жінок

У жінок розвиток патології відбувається значно швидше, а її перебіг характеризується швидко прогресуючими і яскраво вираженими симптомами. Вся справа в особливостях будови сечівника. Короткий та широкий сечівник сприяє швидкому проникненню бактерій та інфекцій, які спричиняють захворювання.

У чоловіків сечівник, навпаки, звивистий і довгий, тому шкідливим бактеріям потрапити всередину сечівника набагато складніше. Саме тому цистин для чоловіків є скоріше вторинною патологією.

Коли потрібно приймати антибіотик від циститу?

Антибактеріальна терапія – це основний тип лікування цієї патології. Для його здійснення необхідно приймати антибіотик від циститу. Призначити його може лише лікар з урахуванням аналізів, які допоможуть зрозуміти причину розвитку захворювання. У жодному разі не варто займатися самолікуванням, оскільки це може призвести до ускладнень.

Як вибрати антибіотик при циститі у дорослих?

Вибір ліків безпосередньо залежить від збудника патології, рівня чутливості сечостатевої системи та перебігу хвороби. Для лікування циститу застосовуються антибактеріальні препарати на основі фторхінолонів, похідних фосфонової кислоти, пеніцилінів, макролідів, а також цефалоспоринів. Це завдання вирішується лікарем, який призначає препарат і курс лікування.

Як зупинити різкий біль при циститі?

Якщо у вас спостерігається цистит, антибіотики у більшості випадків зможуть полегшити симптоми на 3 день лікування. Проте при гострому перебігу хвороби, що супроводжується печінням, також знадобиться приймання знеболювального засобу.

Чого не можна робити, якщо ви хворієте на цистит?

Лікарі категорично забороняють під час курсу лікування даної патології ходити в лазню та сауну, а також приймати гарячу ванну. Треба відмовитися від незручної білизни на синтетичній основі, вживання алкоголю, солоної та гострої їжі.

Де придбати ліки проти циститу в Україні?

Якщо вам необхідний антибіотик від циститу в таблетках чи порошку, ви можете придбати його у мережі наших аптек «Бажаємо здоров'я». Ви зможете зробити покупку у Києві та інших містах України, в яких є наші аптеки. Також ми пропонуємо замовити ліки в інтернеті на офіційному сайті нашої компанії. Бажаємо здоров'я!

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

✅ Категорія Антибіотики при циститі
✅ Кількість препаратів 139
✅ Найдешевший препарат 16,60 ₴
✅ Форма випуску Таблетки, Капсули, Розчин, Суспензія, Сироп, Мазь, Краплі, Збір, Супозиторії, Гранули, Квітки, Трава, Рідина, Настойка, Драже, Льодяники, Олія, Листя, Гель, Плоди