Ліки від астми у формі порошку

Loading ...
Loading ...
Loading ...

Лікування астми — це складний процес, який визначає спеціаліст, зазвичай пульмонолог або алерголог-імунолог. Одним із важливих компонентів цього лікування є використання порошків для інгаляцій, які мають важливе значення в керуванні симптомами та зменшенні запального процесу у дихальних шляхах.

Порошки для інгаляцій при астмі є ефективним і зручним способом доставки ліків у ваші легені, завдяки чому вони починають діяти негайно. Ліки в такій формі випуску використовуються не тільки для профілактики, але й важливі під час загострень захворювання. Їх можна вводити через аерозоль від астми, небулайзер або спейсер.

Різновиди та принцип дії порошку для інгаляцій

Лікування бронхіальної астми потребує прийом таких препаратів, як:

  • інгаляційні кортикостероїди — покращують роботу дихальних шляхів та пригнічують запальний процес;
  • β2-адренергічні агоністи — знімають спазм у бронхах та задишку;
  • протизапальні препарати при задишці — зменшують запалення та набряки слизової оболонки;
  • імуностимулятори — посилюють імунітет, знижують чутливість до зовнішніх подразників;
  • БАДи та вітаміни для дихальної системи, які необхідні для зміцнення легень та покращення стану епітелію респіраторного тракту.

Порошок для інгаляцій при астмі застосовується за допомогою спеціального пристрою — пластикового доставкового пристрію, всередині якого міститься блістер з фольги з рівномірно розміщеними комірками, у кожній з яких міститься одна доза препарату. Правильне використання інгалятора може значно полегшити управління астмою та зменшити загострення. Для цього зніміть кришечку-насадку, відкрийте інгалятор, обертаючи наконечник помістіть капсулу в камеру, закрийте та натисніть кнопку для дозування препарату. Далі потрібно видихнути.

Перед початком використання порошку для інгаляцій потрібно звернутися до лікаря. Тільки він має визначати правильне дозування та загальний режим лікування.

Протипоказання та можливі побічні ефекти

Загалом протипоказань для застосування інгаляцій майже немає. Можлива лише індивідуальна непереносимість діючої речовини або інших компонентів лікарського засобу.

Обмеженнями є вік пацієнта та вагітність. Алергікам, діабетикам та годуючим жінкам рекомендовано застосовувати такі ліки з обережністю. Серед недоліків інгаляцій варто зазначити:

  • ймовірність подразнення слизової оболонки;
  • зміни шкіри після використанні маски;
  • недостатній ефект через неправильне дихання під час процедури.

Недоліки аерозольної терапії можна нівелювати. Для цього необхідна консультація з лікарем. І якщо виникають будь-які побічні ефекти, необхідно призначити індивідуальну схему лікування.

Рекомендації щодо підвищення ефективності лікування

Сьогодні найефективнішим методом лікування бронхіальної астми є комбінація лікарських засобів з інгаляційними пристроями. Крім симптоматичної та контролюючої терапії, рекомендовано дотримуватися чистоти вдома, обмежити використання побутової хімії, позбутися шкідливих звичок. Щоб зменшити кашель та відчуття задухи, необхідно слідкувати за рівнем сухості повітря, провітрювати приміщення.

Дотримання рекомендацій лікаря щодо використання порошку для інгаляцій є ключовим для ефективного зменшення симптомів астми та покращення функції легень. Придбати лікарські засоби за прийнятною ціною можна в аптеках мережі «Бажаємо здоров'я».

Редакторська група
Оновлено
13.10.2023
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

✅ Категорія Ліки від астми у формі порошку
✅ Кількість препаратів 21
✅ Найдешевший препарат 281,50 ₴
✅ Форма випуску Таблетки, Капсули, Розчин, Суспензія, Сироп, Мазь, Краплі, Збір, Супозиторії, Гранули, Квітки, Трава, Рідина, Настойка, Драже, Льодяники, Олія, Листя, Гель, Плоди