Судинорозширювальні таблетки

Loading ...
Loading ...
Loading ...

Кровообіг – це постійна циркуляція крові в системі організму людини, що необхідна для його життєдіяльності. Скорочення серця штовхають кров по судинах, яка переносить кисень та поживні речовини до всіх органів та тканин. Погіршення циркуляції крові призводить до погіршення стану людини та виникнення захворювань.

При появі симптомів порушення кровотоку – набряків, оніміння кінцівок та відчуття холоду в них, постійна втома, темні кола під очима, зниження когнітивних можливостей, потрібно звернутись до лікаря. Після обстеження він призначить препарати для серця, судин та крові, придбати які за прийнятними цінами можна в аптеках мережі «Бажаємо здоров'я». Як на офіційному сайті купити судинорозширювальні препарати у таблетках:

  1. Ввести назву препарату у пошуковий рядок.
  2. Дізнатись про доступні лікарські форми, вартість та виробників ліків.
  3. З’ясувати наявність у визначеній аптеці.
  4. Забронювати лікарський засіб.
  5. Отримати СМС з підтвердженням.
  6. Викупити замовлення протягом 48 годин.

Таким чином можна придбати будь-які ліки в Києві та інших містах України.

Основні діючі речовини

Лікарські засоби для покращення кровообігу – вазодилататори, мають властивості розширювати просвіт судин. Будь-яка форма – таблетки або судинорозширювальні препарати у формі розчину, допомагають розширювати кровоносні судини, покращуючи кровотік. Препарати можуть бути на основі наступних діючих речовин:

  • ніцерголін;
  • папаверину гідрохлорид;
  • бендазол;
  • вінкамін;
  • пентоксифілін;
  • ізоксуприн;
  • нікотинова кислота.

Речовини діють як вазодилататори, можуть зменшувати в’язкість крові, знижують тиск на стінки судин та капіляри, розширюють артерії та знижують артеріальний тиск. Багато судинорозширювальних препаратів, спрямованих на поліпшення кровообігу, можуть позитивно впливати на живлення мозку, зокрема покращують постачання кисню та поживних речовин до мозкових клітин. Це особливо важливо при лікуванні станів, пов'язаних з церебральною гіпоксією, тобто недостатнім постачанням кисню до мозку.

Механізм дії

Залежно від діючої речовини, фармакологічні засоби класифікують за такими групами:

  • міотропні розслаблюють гладку мускулатуру вен, вони застосовуються, зокрема, для зниження спазмів судин і поліпшення циркуляції крові в органах, зокрема в мозку;
  • нейротропні мають вплив на нервову регуляцію, це дозволяє знижувати вплив стресу або підвищеного тонусу судин на їх звуження;
  • нітрати поєднують обидва ефекти.

Препарати має призначати лікар залежно від стану пацієнта. Показаннями до застосування судинорозширювальних засобів є артеріальна гіпертензія, атеросклероз, діабетична ангіопатія, тромбофлебіт, судинна недостатність головного мозку, порушення периферичного кровообігу, постінсультні стани, судинна деменція, трофічні розлади у тканинах, пов’язані з ураженням вен або порушенням мікроциркуляції тощо.

Протипоказання та побічні ефекти

Самолікування може бути неефективним, а в деяких випадках і небезпечним. Призначати судинорозширювальні препарати повинен лише лікар, оскільки препарати можуть мати як протипоказання, так і побічні ефекти. Основними протипоказаннями є дитячий вік до року, вагітність, літній вік, підвищена чутливість до компонентів препарату, гострі кровотечі, важкі порушення функцій нирок та печінки.

Лікувати пацієнтів з патологіями серцево-судинної системи потрібно під ретельним наглядом лікаря. Деякі ліки мають і побічні дії, а саме: порушення зору, шлунково-кишкові розлади, порушення сну, судоми, тахікардія, аритмія, кардіалгія, периферичні набряки, є ризики зниження артеріального тиску, що викликає запаморочення та втрату свідомості. Може виникнути головний біль, прискорене серцебиття, закладеність носа.

Взаємодія з іншими препаратами та можливі побічні ефекти

При призначенні препаратів в складі комплексної терапії, лікар має враховувати взаємодії з іншими препаратами. Судинорозширювальні препарати слід з обережністю приймають разом з гіпотензивними засобами, симпатоміметиками. Не рекомендовані взаємодії з (може підсилювати гіпотензивний ефект і призводити до надмірного зниження артеріального тиск), засобами, що пригнічують ЦНС (може посилювати гіпотензивний ефект – підвищує ризик сонливості, запаморочення та інших побічних ефектів), серцевими глікозидами (може змінювати ефекти серцевих глікозидів і потенційно підвищувати ризик їх токсичності).

Пентоксифілін, наприклад, значно посилює дію інгібіторів АПФ та нітратів, що призведе до тяжкої артеріальної гіпотензії. При одночасному застосуванні з адренергічними лікарськими засобами та гангліоблокаторами теж спостерігається зниження артеріального тиску.

Консультація з лікарем як ключовий етап лікування

Симптоми порушень серцевої функції є приводом негайного звернення до лікаря. Самолікування небезпечне для вашого здоров’я. Відчувши біль в області серця, запаморочення, при появі набряків та задишки, потрібно починати лікування. Лікар призначить ефективні препарати, підібравши правильне дозування.

Важливо приділяти увагу профілактиці серцево-судинних захворювань. Відмовтесь від шкідливих звичок, налагоджуйте харчування, підтримуйте нормальну масу тіла. Здоровий спосіб життя, регулярні обстеження, самоконтроль артеріального тиску, дотримання рекомендацій по приймання ліків на постійній основі забезпечує високу якість життя.

Редакторська група
Оновлено
13.10.2023
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

✅ Категорія Судинорозширювальні таблетки
✅ Кількість препаратів 14
✅ Найдешевший препарат 54,40 ₴
✅ Форма випуску Таблетки, Капсули, Розчин, Суспензія, Сироп, Мазь, Краплі, Збір, Супозиторії, Гранули, Квітки, Трава, Рідина, Настойка, Драже, Льодяники, Олія, Листя, Гель, Плоди