Засоби для лікування міоми

Фільтр
Форма випуску: Імплантат
Дозування: 10,8 мг
Виробник: AMW GmbH Arzneimittelwerk Warngau (Німеччина)
Loading ...
Форма випуску: Порошок
Дозування: 0,1 мг
Виробник: ІПСЕН Фарма Біотек
Loading ...
Дозування: 3,6 мг
Виробник: AMW GmbH Arzneimittelwerk Warngau (Німеччина)
Loading ...

Міома матки — доброякісне гормонозалежне утворення, що розвивається доволі повільно в результаті ділення м’язових клітин. Пухлина може бути маленькою або досягати великих розмірів. Хвороба діагностується як фіброміома чи лейоміома та часто протікає безсимптомно. Виявляють доброякісне утворення під час планових оглядів на УЗД.

Ключову роль у розвитку міоми грають естроген та прогестерон — жіночі статеві гормони. Зменшення прогестерону з віком та переважання естрогену провокують ріст пухлини. Новоутворення негативно впливає на функцію матки, зростає, заповнюючи її порожнину, та здатне пошкодити тканини органу. У фертильний період наявність міоми матки заважає заплідненню та може спровокувати викидень.

Сучасні засоби для лікування міоми спрямовані на зупинку її росту або ж навіть зменшення пухлини. Придбати ліки за прийнятними цінами можна через сайт мережі аптек «Бажаємо здоров'я». Препарати потрібно забронювати на сайті та купити у визначеній аптеці в Києві чи інших містах України протягом 48 годин після підтвердження замовлення.

Міома матки: причини, симптоми та стадії хвороби

Хвороба виникає у різних за віком жінок. Спровокувати виникнення захворювання можуть не тільки гормони. Чинниками ризику є наступні фактори:

  • запалення та інфекції сечостатевої системи;
  • збої в менструальному циклі;
  • аборти чи викидні;
  • супутні хронічні захворювання: порушення функцій щитоподібної залози, цукровий діабет тощо;
  • нездоровий спосіб життя: шкідливі звички, незбалансований раціон, зайва вага, мала рухливість;
  • стреси, депресивні стани, безсоння.

Потрібно налагодити режим дня, приділяти увагу спорту, позбутися хронічних інфекцій, як-от кандидоз. Лікар призначить препарати від молочниці, що позбавлять від грибкової інфекції, тим самим знизивши ризик розвитку міоми матки.

Порушення гормонального фону призводять не тільки до міоми, а можуть викликати ендометріоз. Патологічне розростання клітин внутрішнього шару матки призводить до появи осередків хвороби у всіх органах сечостатевої системи. Препарати при ендометріозі націлені на зняття болю, ліквідацію запалення, нормалізацію гормонального фону, регулювання роботи сечостатевої системи.

Симптоми міоми

Деякі жінки не відчувають розвиток новоутворення, яке виявляють на плановому обстеженні у гінеколога. У інших проявляються наступні симптоми:

  • рясні місячні;
  • анемія і, як наслідок, запаморочення, низький тиск, бліді шкірні покриви;
  • больові відчуття внизу живота та попереку;
  • запори та часте сечовипускання.

Дискомфорт та біль в області живота — привод звернутися до гінеколога та пройти огляд і обстеження.

Стадії доброякісного новоутворення

Міому діагностують під час огляду на гінекологічному кріслі та проводячи ультразвукове обстеження. Може бути призначена доплерографія маточних судин. Ефективною є гістероскопія. Лікар повинен визначити розміри, місцеположення та стадію пухлини. Розрізняють 4 етапи розвитку новоутворення:

  • при нульовій стадії відсутнє проростання в ендометрій, вузлик має ніжку;
  • на I стадії пухлина проростає в шар ендометрію наполовину;
  • II стадія характеризується проростанням більшої частини міоматозного вузла;
  • на III стадії міома повністю зростається зі слизовою матки.

Консервативна терапія показана у випадках, коли розмір утворення не перевищує 4 см. Великі пухлини лікують, застосовуючи малоінвазивні маніпуляції для збереження органу.

Чого не можна робити при міомі матки:

  • силові навантаження;
  • відвідувати сауну та засмагати;
  • приймати гарячі ванни;
  • самостійно призначати собі гормональні препарати.

Все, що посилює кровообіг в області живота, є протипоказаним. Треба дотримуватися рекомендацій лікаря та проходити призначений курс терапії. Пам’ятайте про те, що самолікування може призвести до ускладнень та погіршення стану.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

✅ Категорія Засоби для лікування міоми
✅ Кількість препаратів 8
✅ Форма випуску Порошок, Імплантат

Засоби для лікування міоми ціна в аптеці «Бажаємо здоров’я», липень 2024

Диферелін порошок для ін'єкцій з пролонгованим вивільненням 3,75 мг флакон з розчинником ампула 2 мл, шприц з 2-ма голками, №1 2347 ₴
Диферелін порошок для ін'єкцій з пролонгованим вивільненням 11,25 мг флакон з розчинником ампула 2 мл, шприц з 2-ма голками, №1 6281.9 ₴
Диферелін порошок для ін'єкцій 0,1 мг флакон з розчинником ампули 1 мл №7 1297.5 ₴