Хвороба Паркінсона – це прогресуюче нейродегенеративне захворювання, яке вражає центральну нервову систему, порушуючи рухові та немоторні функції організму. Розуміння механізмів її розвитку, стало основою для визнання важливості ранньої діагностики. Своєчасне виявлення захворювання дозволяє розпочати терапію спеціалізованими засобами, що спрямовані на сповільнення прогресування хвороби, полегшення симптомів і поліпшення якості життя пацієнта.
Придбати якісні медикаменти, зокрема, ліки від хвороби Паркінсона в капсулах, за прийнятними цінами жителі Києва та інших міст України (окрім тимчасово окупованих територій) можуть в аптеках мережі «Бажаємо здоров’я». Скористайтеся офіційним сайтом, де представлено інформацію про вартість, виробників і наявність засобів, їх показання та властивості. Тут можна замовити таблетки при хворобі Паркінсона або лікарські засоби в іншій формі. Купити медикаменти можна в обраній аптеці чи замовити доставляння Новою Поштою.
Причини виникнення хвороби Паркінсона
До формування захворювання призводять такі фактори:
- генетика, тобто наявність мутацій у певних генах;
- вік – до хвороби схильні люди старше 60 років через природну втрату нейронів;
- несприятливі екологічні умови, зокрема, забруднення довкілля пестицидами, гербіцидами, важкими металами, які можуть пошкоджувати мозкові нейрони;
- травми голови, які впливають на функціонування нейронів;
- окислювальний стрес і порушення мітохондріальної функції;
- інфекції та запальні процеси, які можуть запускати механізми нейродегенерації.
Наслідками хвороби Паркінсона є:
- рухові порушення: тремор, скутість м'язів, порушення координації та рівноваги;
- зміни в когнітивних функціях: погіршення пам’яті, уваги, здатності до планування, що в окремих випадках може прогресувати до деменції;
- психологічні розлади: депресія, тривожність, апатія;
- порушення сну: безсоння;
- автономні дисфункції: зміни в роботі травної, сечовидільної систем, порушення терморегуляції та артеріального тиску, тривога та емоційна нестабільність;
- порушення роботи внутрішніх органів: збої в роботі шлунково-кишкового тракту, проблеми з сечовипусканням, підвищене потовиділення.
Внаслідок цього хворий постійно потребує допомоги оточення і позбавлений можливості вести активний спосіб життя.
Основні компоненти препаратів
Щоб успішно лікувати хворобу Паркінсона, необхідне застосування медикаментозної терапії, метою якої є зменшення симптомів. Для цього використовуються такі речовини:
- амантадину гідрохлорид – препарат із дофамінергічною, антихолінергічною та протиглутаматною дією, що допомагає зменшити дискінезії, контролювати рухові розлади та полегшити симптоми;
- праміпексол – антагоніст дофаміну, що покращує рухові функції та зменшує симптоми, особливо на початкових стадіях хвороби;
- леводопа – попередник дофаміну, який у мозку перетворюється на дофамін, та зменшує основні рухові симптоми (тремор, ригідність м'язів, брадикинезію).
Загалом дія компонентів, які містять капсули при хворобі Паркінсона, направлена на створення балансу дофаміну, зменшення рухових симптомів, підтримку нейрональної функції.
Як діє лікарський засіб
Залежно від властивостей основного складника препарату, він може мати такі механізми дії:
- посилення вивільнення дофаміну;
- підвищення ефективності леводопи;
- стимуляція дофамінових рецепторів;
- уповільнення руйнування дофаміну;
- захист нейронів;
- підтримка когнітивних функцій.
Вибір і застосування будь-яких ліків проти хвороби Паркінсона потребує ретельного медичного контролю для максимальної ефективності та безпеки.
Протипоказання та побічні ефекти
Неправильне дозування ліків або ігнорування протипоказань може спричинити серйозні побічні ефекти. Дані засоби заборонені до приймання пацієнтам із захворюваннями печінки, нирок, серця і судин, психічними розладами, закритокутовою глаукомою, алергією на компоненти препарату. Через недостатню вивченість дії медикаменту його не призначають жінкам під час вагітності та годування грудьми, а також дітям. Тому купити капсули при хворобі Паркінсона можна тільки за наявності рецепта.
Приймання засобу може викликати побічні ефекти з боку шлунково-кишкового тракту, нервової, імунної, серцево-судинної системи, а також алергічні реакції. Тому він має призначатися виключно лікарем, який контролюватиме перебіг терапії.
Взаємодія з іншими препаратами та можливі наслідки
Діючі речовини капсул можуть мати взаємодію з іншими засобами, тому перед застосуванням важливо проконсультуватися з лікарем та уважно ознайомитися з інструкцією.
Консультація з лікарем як ключовий етап лікування
Звернення до лікаря перед початком приймання препаратів є обов’язковим, оскільки нейродегенеративне захворювання потребує індивідуального підходу. Наприклад, при утрудненні ковтання таблеток чи капсул, спеціаліст може призначити ліки від хвороби Паркінсона у формі розчину, які більше підійдуть пацієнту.
Самолікування може бути небезпечним через ризик неправильного дозування чи ускладнень, тому консультація фахівця необхідна.
Відмова від відповідальності
Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення користувача з інформацією розміщеною на сайті.
Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та на офіційних сторінках у соціальних мережах розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.
Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!
Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!
✅ Категорія | Капсули при хворобі Паркінсона |
✅ Кількість препаратів | 3 |
✅ Найдешевший препарат | 139,00 ₴ |
✅ Форма випуску | Таблетки, Капсули, Розчин, Суспензія, Сироп, Мазь, Краплі, Збір, Супозиторії, Гранули, Квітки, Трава, Рідина, Настойка, Драже, Льодяники, Олія, Листя, Гель, Плоди |