Кетотифен - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Виробник
Країна
Первинна упаковка
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Дозування
Об'єм
Діабетикам
Дорослим
Водіям
Дітям
Вагітним
Годуючим
Алергікам
Фільтр
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 1 мг
Виробник: Вітаміни
Loading ...
Форма випуску: Сироп
Дозування: 1 мг
Виробник: Борщагівський ХФЗ
Loading ...
Форма випуску: Краплі
Дозування: 0,025%
Виробник: ДЗ ДНЦЛЗ
Loading ...
Дозування: 1 мг
Виробник: Борщагівський ХФЗ
Loading ...
Дозування: 1 мг
Виробник: Лекхім-Харків
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 1 мг
Виробник: Софарма
Loading ...

Кетотифен: інструкція з використання

Кетотифен – це препарат, який відноситься до групи протиалергічнихзасобів для системного застосування. Розроблений у 1970 році швейцарською фармацевтичною компанією Sandoz Pharmaceuticals і спочатку використовувався для лікування анафілактичного шоку. Зараз його використовують для лікування бронхіальної астми, алергічного риніту та кон'юнктивіту. Кетотифен призначають дітям для лікування алергічних захворювань, а також використовують для профілактики бронхіальної астми. Придбати Кетотифен сироп можна за прийнятними цінами в аптеці «Бажаємо здоров’я».

Форми випуску

Лікарський засіб, вартість якого невисока, доступний у різних формах випуску, включаючи:

 • таблетки – призначаються для приймання всередину;
 • сироп – використовується переважно для дітей або тих, хто має проблеми з ковтанням таблеток;
 • очні краплі – допомагають зменшити запалення слизової оболонки очей.

Важливо зазначити, що доступність окремих форм випуску Кетотифену може варіюватися в залежності від країни та виробників препарату. На сайті аптеки «Бажаємо здоров’я» можна забронювати ліки від алергії швидко та зручно.

Показання до застосування препарату Кетотифен

Основними показаннями для використання ліків є:

 • алергічний риніт (сезонний або постійний): нежить, почервоніння, свербіж носа, чхання та закладеність носа;
 • алергічний кон'юнктивіт: свербіж, запалення очей та сльозотеча;
 • алергічна реакція на їжу, ліки або комах.
 • приступи бронхіальної астми;
 • алергічні бронхіти;
 • астматичні ускладнення при лихоманці сінної.

Кетотифен від кашлю для профілактики бронхоспазму та астматичних нападів можна купити в Києві недорого, якщо звернутися в аптеку «Бажаємо здоров’я». Серед широкого асортименту препаратів є ліки від астми, ціни на які невисокі.

Режим дозування

Дозування Кетотифену може змінюватися в залежності від віку пацієнта, показань для застосування та форми випуску препарату. Загальні рекомендації для дозування препарату:

 1. Для дорослих та підлітків (зазвичай вік 12 років та старше):
 • таблетки: рекомендується приймати 1-2 мг (1-2 таблетки) двічі на день;
 • сироп: приймати 1-2 мг (1-2 ложки сиропу) двічі на день.
 1. Для дітей (вік 2-12 років):
 • таблетки: дозування для дітей може бути меншим та залежить від віку та ваги дитини; рекомендована початкова доза зазвичай становить 0,5 мг (половина таблетки) двічі на день, з можливістю збільшення дози за рекомендацією лікаря;
 • сироп: 0,25-0,5 мг (половина ложки сиропу) двічі на день.
 1. Очні краплі: капати 1-2 краплі в кожне око двічі на день.

Важливо точно дотримуватися режиму дозування, вказаного лікарем або в інструкції до препарату.

Протипоказання

Кетотифен має кілька протипоказань до застосування: гіперчутливість до препарату, вагітність та годування груддю, діти молодше шести місяців, важкі порушення печінки або нирок.

Протиалергічні препарати можуть впливати на людей, які керують автомобілями або іншими транспортними засобами. Тому під час застосування кетотифену слід утримуватися від керування транспортними засобами.

Препарат може взаємодіяти з іншими лікарськими засобами. Наприклад, використання Кетотифену разом із центральними депресантами (як-от алкоголь або снодійні) може посилити седативний ефект. Потрібно проконсультуватися зі своїм лікарем або фармацевтом щодо взаємодій з іншими ліками.

Особливості препарату Кетотифен

Препарат має накопичувальну дію. Це означає, що він може потребувати деякого часу для досягнення максимальної ефективності. Регулярне приймання препарату протягом кількох днів або навіть тижнів може бути необхідним для досягнення повного лікувального ефекту.

Кетотифен, ціна якого доступна, ефективний у профілактиці алергічних реакцій (про це свідчать відгуки пацієнтів). Його можуть призначати перед очікуваним контактом з алергеном, наприклад, перед сезоном цвітіння рослин або перед вживанням алергенної їжі. На Кетотифен інструкція допоможе дізнатися, від чого слід приймати лікарський засіб.

Побічні дії

Деякі з найпоширеніших побічних ефектів Кетотифену включають сонливість, сухість у роті, головний біль, нудоту та шлункові розлади. Інші можливі побічні ефекти препарату включають запаморочення, погіршення апетиту, збудження, сухість очей та рідке сечовипускання. Якщо виникають побічні дії, потрібно негайно звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими медикаментами та харчовими продуктами

Грейпфрутовий сік може збільшити рівень Кетотифену в крові. Рекомендується обмежити його вживання під час лікування. Потрібно записатися на консультацію до лікаря або фармацевта, щоб дізнатися можливу взаємодію медикаменту з іншими препаратами, які пацієнт може приймати одночасно.

Передозування

Симптоми передозування: сильна сонливість, головокруття, збудження, запаморочення, розлади координації, неправильний рух або навіть втрата свідомості, нерегулярний пульс, сухість рота, нудота, блювання, зниження апетиту, збудження або зміни настрою. Якщо була прийнята висока доза препарату, слід негайно звернутися до лікаря.

Умови зберігання

Кетотифен слід зберігати при кімнатній температурі (від 15 до 25 °C), уникати вологості та тримати у місці, недоступному для дітей.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Кетотифен на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Кетотифен - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 6
✅ Форма випуску Таблетки, Краплі, Сироп