Препарати для лікування захворювань серця для ін'єкцій

Loading ...
Loading ...
Loading ...

Кардіологічні захворювання — великий перелік хвороб, що вражають серце і кровоносні судини людини. Інфаркт, ішемічні хвороба, серцева недостатність, інсульт тощо є одними з «лідерів» причин смертності у світі. При виникненні таких симптомів, як біль у грудях, задишка, слабкість та інші показники проблем із серцем, важливо негайно звернутися до лікаря для отримання медичної допомоги.

Для швидкого впливу на стан хворого ефективними є препарати для лікування захворювань серця в ампулах, які можуть надати невідкладну медичну допомогу при надзвичайних ситуаціях, завдяки своєму швидкому початку дії.

Пам'ятайте, препарати для лікування захворювань серця та професійні поради щодо їх вибору завжди можна знайти в аптеках мережі «Бажаємо здоров'я» в Києві та інших містах України.

Переваги ампульних препаратів

Ампули для лікування захворювань серця активно використовують у кардіології. Основні переваги цієї лікарської форми:

  1. Швидка дія. Завдяки введенню препарату внутрішньовенно або внутрішньом’язово ліки швидко потрапляють у кровотік. У такий спосіб можна купірувати гострі стани, що потребують негайного втручання.
  2. Висока біодоступність. На відміну від таблеток, крапель чи капсул, ампульні препарати забезпечують швидке та ефективне потрапляння активних речовин у системний кровообіг, оминаючи шлунково-кишковий тракт. Це сприяє наданню швидкого та потужного впливу на стан хворого, особливо в умовах невідкладних ситуацій, де кожна секунда має значення.
  3. Точне дозування. В ампулі вже заготовлена потрібна кількість препарату, що зручно для ліків із вузьким терапевтичним діапазоном.

Важливо, розчин від захворювань серця у вигляді ампул може бути доступним лише за рецептом, і його введення має відбуватися під наглядом медичного персоналу в лікарні чи іншій медичній установі. Перед придбанням такого розчину обов'язково потрібно звернутися до лікаря для отримання професійної консультації. Самостійне вживання медикаментів може призвести до небажаних наслідків та загрози для вашого здоров'я.

Показання до застосування

Призначення препаратів такі:

  1. Інфаркт міокарда. Для зняття болю, полегшення навантаження на серце та покращення кровообігу в пошкоджених ділянках міокарда.
  2. Аритмія. Для контролю ритму серця, включаючи тахікардію, брадикардію та фібриляцію передсердь.
  3. Ішемічна хвороба. Препарати покращують кровопостачання міокарда та відновлюють функції коронарних артерій.
  4. Гіпертонічний криз. Для зниження артеріального тиску та попередження серцево- судинних ускладнень, що можуть виникнути при гіпертензії.

Також додатково можуть призначати капіляростабілізуючі засоби, що спрямовані на покращення циркуляції крові та зниження проникності судинної стінки.

Активні речовини в препаратах

Поширені діючі речовини в препаратах для лікування серцевих захворювань:

  1. Бета-адреноблокатори — знижують серцевий ритм та артеріальний тиск, використовуються при аритміях та інших серцевих захворюваннях.
  2. Нітрати — розширюють судини та полегшують роботу серця, використовуються при стенокардії та інших серцевих захворюваннях.
  3. Антагоністи кальцію — знижують тонус судин та підвищують кровообіг, використовуються при гіпертонії та ішемічній хворобі серця.
  4. Антикоагулянти — зменшують згортання крові та ризик утворення тромбів, використовуються для профілактики інфаркту та тромбозу.
  5. Діуретики — вони допомагають виводити зайву рідину з організму, знижуючи об'єм крові та артеріальний тиск.
  6. Інші кардіологічні препарати (мельдоній, морфолінієва сіль тіазотної кислоти) для підтримки функцій серця, зниження артеріального тиску та поліпшення фізичної витривалості.

Обов’язково проконсультуйтеся з лікарем до того, як купувати препарат. Саме фахівець визначає доцільність ліків, дозування та тривалість курсу. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Можливі побічні ефекти

Препарати для лікування серцевих захворювань можуть мати різні побічні ефекти, в залежності від конкретного препарату. Однак, деякі загальні побічні ефекти, які можуть виникнути внаслідок застосування таких препаратів, включають:

  • гіпотензія;
  • головний біль, запаморочення;
  • нудота та блювання;
  • зміна артеріального тиску;
  • тахікардія та/ або брадикардія;
  • алергічні реакції.

Серед серйозних побічних реакцій можуть бути тромбоцитопенія, внутрішньосудинна кровотеча, інсульт тощо.

При виникненні будь-яких неприємних симптомів або побічних реакцій, важливо негайно повідомити лікаря для корекції лікування.

Протипоказання

Протипоказом до застосування може бути алергічна реакція або непереносимість діючої речовини препарату. Також частими протипоказаннями до застосування є схильність до судомних станів, епілепсія, тяжка печінкова або ниркова недостатність, високий внутрішньочерепний тиск тощо. Варто з обережністю застосовувати такі ліки вагітним чи матерям на грудному вигодовуванні.

Редакторська група
Оновлено
13.10.2023
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

✅ Категорія Препарати для лікування захворювань серця для ін'єкцій
✅ Кількість препаратів 48
✅ Найдешевший препарат 37,90 ₴
✅ Форма випуску Таблетки, Капсули, Розчин, Суспензія, Сироп, Мазь, Краплі, Збір, Супозиторії, Гранули, Квітки, Трава, Рідина, Настойка, Драже, Льодяники, Олія, Листя, Гель, Плоди