Ліки від стенокардії у формі розчину

Loading ...
Loading ...
Loading ...

Стенокардія — раптовий напад болю стискаючого характеру в ділянці серця. Біль може віддавати в ліву руку, супроводжуватися слабкістю, відчуттям страху, пітливістю, нестачею повітря. Напади з'являються через зниження кровообігу міокарда або його окремої ділянки.

Причин виникнення стенокардії досить багато: від стресів та шкідливих звичок до наявності серйозних захворювань серцево-судинної системи. Відсутність лікування може призвести до ішемічної хвороби серця чи інфаркту міокарда.

Оскільки стенокардія може свідчити про наявність серйозних проблем, необхідно негайно звернутися до лікаря для отримання відповідної терапії одразу після погіршення самопочуття. Адже важливо вчасно провести лікування захворювання серця, перш ніж це призведе до ускладнень.

Основні діючі речовини ліків проти стенокардії

Для лікування стенокардії призначаються різні препарати, які допомагають зняти біль, покращити кровообіг у серці та запобігти подальшим ускладненням. Окрім таблетованих форм, у деяких випадках, особливо при гострих станах, призначають уколи від стенокардії. Головне завдання таких кардіологічних препаратів — зняття больового синдрому та профілактика нових нападів у майбутньому.

Серед основних діючих речовин:

  • Морфолінієва сіль тіазотної кислоти;
  • Мельдоній;
  • Аденозину трифосфату динатрієва сіль (АТФ);
  • Аміодарон;
  • Верапамілу гідрохлорид;
  • Ізосорбіду динітрат;
  • Аргініну аспарагінат;
  • Нітрогліцерин
  • Рибоксин;
  • Інозин тощо.

Ізосорбіду динітрат — розширює коронарні судини і зменшує потребу серця в кисні. ВІн швидко знімає симптоми стенокардії, забезпечуючи поліпшення кровообігу в серці.

Аргініну аспарагінат — використовується для покращення метаболізму і зниження загальної стомлюваності. Аргінін також розширює судини і покращує кровообіг, що сприяє зниженню частоти нападів стенокардії.

Нітрогліцерин — для швидкого зняття симптомів стенокардії. Розширює вени і артерії, знижуючи навантаження на серце і покращуючи кровопостачання міокарда.

Розчин від стенокардії або інша форма ліків зазвичай є частиною комплексного лікування. Це включає не тільки медикаментозну терапію, але й немедикаментозні підходи. Вибір найбільш підходящих методів для кожного пацієнта залежить від лікаря, який враховує всі індивідуальні особливості та потреби.

Дія розчинів для лікування

Механізми дії активних компонентів ліків відрізняється. Проте є кілька схожих моментів. Ін’єкційне введення розчинів дає змогу:

  • оптимізувати споживання кисню клітинами міокарда;
  • забезпечити клітини корисними речовинами;
  • знизити частоту нападів;
  • нормалізувати тонус судин;
  • підвищити здатність організму до розумових та фізичних навантажень;
  • відновити енергетичні резерви;
  • стимулювати синтез нуклеотидів тощо.

Більше дізнатися про те, як діють капсули від стенокардії чи інші форми ліків можна з інструкції до препарату, або звернувшись до свого лікаря для отримання детальної консультації.

Показання до застосування

Ін’єкційні форми ліків застосовуються у випадках тяжких порушень, коли пацієнту необхідно надати негайну допомогу. Уколи призначають у разі: ішемічної хвороби, порушень роботи серця, інтоксикації серцевими глікозидами, хронічної серцевої недостатності, функціональних порушень діяльності серця та серцевої системи, після інфаркту міокарда.

Вкрай важливо пройти ретельне обстеження в лікаря. Тільки медичний працівник із достатнім досвідом зможе вибрати оптимальну схему лікування, призначити ту чи іншу форму препаратів, визначити тривалість застосування, скоригувати терапію за необхідності.

Протипоказання та можливі побічні ефекти

Попри користь для організму, ін’єкції проти стенокардії мають і протипоказання. Серед них:

  • підвищена чутливість до компонентів;
  • високий внутрішньочерепний тиск;
  • тяжка печінкова чи ниркова недостатність;
  • подагра;
  • гіперурикемія;
  • органічні ураження ЦНС та інші.

Серед можливих побічних ефектів: тахікардія, зміни тиску, діарея, нудота, блювання, головний біль, алергічні реакції, кашель, біль у місці ін’єкції тощо.

Застереження щодо самолікування

Самолікування недопустиме, адже це шкідливо для здоров'я. Неправильний вибір засобу, нерозуміння його дії та інші помилки несуть загрозу життю. Лікування проводиться лише під наглядом медичного працівника високої кваліфікації. Лікар враховує індивідуальні особливості пацієнта перед призначенням препаратів.

Придбати призначені лікарем ліки від стенокардії можна в аптеках мережі «Бажаємо здоров’я». На офіційному сайті ви знайдете докладну інформацію про доступні препарати, їх склад, показання та протипоказання. Забронювати необхідний засіб зручно онлайн на офіційному сайті. Забрати своє замовлення можна самостійно (за зручною адресою після смс-підтвердження) або оформивши доставлення Новою Поштою.

Якщо у вас виникнуть питання, кваліфіковані фармацевти завжди готові надати консультацію та допомогти з вибором відповідного препарату.

Редакторська група
Оновлено
13.10.2023
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

✅ Категорія Ліки від стенокардії у формі розчину
✅ Кількість препаратів 22
✅ Найдешевший препарат 73,20 ₴
✅ Форма випуску Таблетки, Капсули, Розчин, Суспензія, Сироп, Мазь, Краплі, Збір, Супозиторії, Гранули, Квітки, Трава, Рідина, Настойка, Драже, Льодяники, Олія, Листя, Гель, Плоди