Препарати для лікування жовчовивідних шляхів для ін'єкцій

Loading ...
Loading ...
Loading ...

Препарати для лікування жовчовивідних шляхів призначають при дискінезії різних ступенів тяжкості. При утрудненому відтоку жовчі виникає її застій, що призводить до накопичення токсичних речовин у жовчовивідній системі та сприяє утворенню каменів. Це супроводжується різними неприємними симптомами: біль і відчуття тяжкості в правому боці, здуття живота, гіркота в роті, зниження апетиту, нудота, а також порушення функцій кишківника, як-от запори або діарея.

За появи зазначених симптомів слід звернутися до лікаря, який призначить таблетки, сиропи або капсули для лікування жовчовивідних шляхів, що допоможуть нормалізувати функціонування травної системи, покращити функції жовчного міхура та жовчних шляхів, а також запобігають розвитку ускладнень. Після призначення купити препарати для лікування жовчовивідних шляхів за прийнятними цінами можна в аптеках мережі «Бажаємо здоров'я». На офіційному сайті легко дізнатись актуальну вартість лікарських засобів в Києві та інших містах України.

В аптечній мережі можна придбати таблетки для лікування жовчовивідних шляхів та інші форми препаратів від різних виробників. Забронюйте ліки й заберіть їх у вказаній аптеці протягом 48 годин після отримання смс-підтвердження. Можливе доставлення Новою Поштою безрецептурних препаратів.

Основні діючі речовини

Щоби лікувати важкі порушення відтоку жовчі, призначають гепатотропні та ліпотропні препарати у вигляді ін’єкцій. Основною діючою речовиною в їх складі є фосфатидилхолін із соєвих бобів. Показаннями до застосування гепатотропних засобів є гострі та хронічні гепатити різної етіології, цироз печінки, токсикози у вагітних, псоріаз. Також препарати застосовують при хірургічних втручаннях на печінці та жовчовивідних шляхах.

Комплексні гомеопатичні препарати містять перелік компонентів, серед яких речовини рослинного та тваринного походження. Також вони включають вітаміни та кислоти.

Механізм дії

Механізм дії фосфоліпідів із високим вмістом поліненасичених жирних кислот полягає у вбудовуванні у структури клітинних мембран, що полегшує відновлення ушкоджених тканин печінки.

Фосфоліпіди нормалізують порушений ліпідний метаболізм. Відбувається перетворення нейтральних жирів і холестерину на форми, придатні для транспортування, збільшується здатність ліпопротеїнів високої щільності (ЛПВЩ), що здатні приєднувати холестерин та спрямовувати його для подальшого окиснення. Під час виведення фосфоліпідів через жовчовивідні шляхи відбувається стабілізація жовчі.

Складники гомеопатичних комплексів мають наступні властивості:

  • дезінтоксикаційні;
  • гепатопротекторні;
  • жовчогінні;
  • регенерувальні;
  • метаболічні;
  • спазмолітичні;
  • протизапальні;
  • антиоксидантні.

Механізм їх дії полягає у відновленні функцій печінки, нормалізації відтоку жовчі, активації природного захисту організму.

Протипоказання та побічні ефекти

Протипоказаннями до призначення гепатотропних препаратів у формі розчину є гіперчутливість до компонентів у складі, а також дитячий вік (вікові обмеження для кожного окремого препарату зазначені в інструкції). Гомеопатичні комплекси містять рослини з родини складноцвітих, тому можуть викликати алергічні реакції. Також деякі препарати мають обмеження щодо застосування у вагітних та в період лактації, тому перед їх використанням важливо проконсультуватися з лікарем.

Підвищення дозування викликає побічні ефекти з боку шлунково-кишкового тракту, найчастіше діарею. Нечасто спостерігалися реакції у місці введення препарату та алергічні прояви на шкірі – висипання, свербіж, кропив’янка.

Взаємодія з іншими препаратами та можливі побічні ефекти

Взаємодія гомеопатичних комплексів з іншими препаратами не вивчалася. Лікар може комбінувати такі засоби з іншими фармакологічними засобами та БАДами в рамках комплексної терапії.

Для гепатотропних та ліпотропних ін’єкційних препаратів заборонена взаємодія з розчинами електролітів для розведення.

Консультація з лікарем як ключовий етап лікування

Захворювання печінки та жовчовивідних шляхів потребують обов’язкового звернення до лікаря. Поява симптомів застою жовчі та порушень печінкових функцій – привід звернутися до терапевта. Будуть призначені лабораторні аналізи, обстеження, проведено огляд. Після встановлення діагнозу призначають лікування залежно від ступеня важкості захворювання.

Для нормалізації стану жовчовивідних шляхів та гепатобіліарної системи можуть бути призначені препарати різної дії – жовчогінні, спазмолітики, протизапальні, ферментні та замісні. А також гепатопротектори, антибіотики, холелітолітики, ентеросорбенти. Лікування є комплексом заходів, що розробляє лікар. Самолікування є вкрай небезпечним.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

✅ Категорія Препарати для лікування жовчовивідних шляхів для ін'єкцій
✅ Кількість препаратів 3
✅ Найдешевший препарат 472,00 ₴
✅ Форма випуску Таблетки, Капсули, Розчин, Суспензія, Сироп, Мазь, Краплі, Збір, Супозиторії, Гранули, Квітки, Трава, Рідина, Настойка, Драже, Льодяники, Олія, Листя, Гель, Плоди