Ліки від запаморочення для ін'єкційного введення

Loading ...
Loading ...
Loading ...

Запаморочення – один з найпоширеніших неврологічних симптомів, що проявляється відчуттям обертання чи руху, іноді супроводжується відчуттям нестабільності, втрати рівноваги або важкості у голові. За частотою виникнення серед неврологічних симптомів цей стан посідає друге місце після головного болю. Для лікування використовуються різні препарати від запаморочення внутрішнього застосування. У деяких випадках, особливо при тяжкому або невідкладному стані, можуть призначати ін'єкційні препарати для швидкого та ефективного контролю над цим неврологічним симптомом.

Сучасна медицина виділяє кілька типів вертиго. Вони залежать від провокаторів, які спричинили ресинхронізацію вестибулярного апарату та зору:

  • психогенні розлади – екстремальні емоції, дія антидепресантів;
  • мозкове вертиго – травми спинного чи головного мозку, порушення мозкового кровообігу;
  • очне запаморочення;
  • вушні розлади – патологія вестибулярного апарату, тиск сірчаної пробки тощо.

Існує майже 80 типів вертиго, і значна частина з них пов’язана одразу з кількома факторами.

Основні причини запаморочення

Запаморочення може бути спричинене різними факторами. Ін’єкції від запаморочення можуть стати необхідними через:

  • захворювання внутрішнього вуха, які порушують передачу сигналів від вестибулярного апарату до мозку;
  • остеохондроз, який порушує нормальний кровообіг мозку;
  • інсульти, тромбози, ішемія – призводять до гіпоксії;
  • гіпертонія та гіпотонія;
  • захворювання серцево-судинної системи;
  • злоякісні та доброякісні новоутворення очей чи мозку;
  • панічні атаки, істерія;
  • пошкодження тканини голови (травми);
  • клімакс;
  • деякі лікарські засоби тощо.

Для лікування використовуються різні ліки: препарати для покращення мозкового кровообігу чи інші лікарські засоби.

Переваги ін’єкцій для лікування запаморочення

Уколи при головокружінні застосовуються в тих випадках, коли інші методи лікування, такі як пероральні препарати або фізіотерапія, не допомагають або не є ефективними. Також уколи можуть бути застосовані, якщо пацієнт має важку форму головокружіння, яка потребує швидкого та ефективного втручання.

Ін'єкції для лікування запаморочення мають кілька переваг. По-перше, це швидкий початок дії. У порівнянні з оральними препаратами, ін'єкції діють швидше, оскільки діюча речовина негайно потрапляє в кров, уникнувши перетравлення в шлунку.

По-друге, ін’єкційні препарати мають перевагу у точному дозуванні, що допомагає у лікуванні вертиго та зменшує ймовірність побічних ефектів при правильному застосуванні доз. Крім цього, через безпосереднє введення в кров лікарські речовини швидше всмоктуються, що сприяє швидкому початку дії препарату.

Уколи від запаморочення застосовують у критичних випадках, коли необхідна негайна допомога пацієнту або стан має серйозний характер. Тривалість лікування ін’єкційними засобами зазвичай коротша, ніж при застосуванні таблеток, що сприяє швидшому покращенню стану та зменшенню часу для отримання терапевтичного ефекту.

Принцип дії препаратів для зняття запаморочення

Тип ін’єкційних препаратів вибирається залежно від першопричин вертиго. Призначати засоби може тільки лікар. Самолікування недопустиме. Застосовуються такі види ліків в ін’єкціях:

  • ноотропні засоби та нейропротектори, які покращують передачу нервових імпульсів;
  • заспокійливі засоби та вітаміни для нервової системи;
  • протиблювотні препарати;
  • стимулятори кровообігу.

Звісно, лікування легкої форми запаморочення помітно відрізняється від випадків, коли пацієнт втрачає свідомість при нахилах.

Поєднання з іншими методами лікування

Для лікування вертиго використовують не тільки ін’єкційні препарати, але й комплексну терапію, що включає вживання інших медикаментів, вітамінів, дотримання певної дієти та проведення помірних фізичних навантажень, наприклад, щоденних прогулянок протягом 30 хвилин на свіжому повітрі. Таке комплексне лікування зазвичай є більш ефективним для подолання вертиго та сприяє швидшому відновленню здоров'я.

Безпека лікування

Застосування ін’єкцій проти запаморочення може спричинити побічні ефекти. Серед них: погіршення самопочуття, зміни артеріального тиску, розлади ШКТ, нудота, головний біль. Мінімізувати ризики можна, дотримуючись рекомендацій лікаря та інструкції. За виникнення побічних реакцій приймання препарату припиняють та повторно звертаються до лікаря для пошуку альтернативних методів лікування.

Купити якісні ліки проти запаморочення ви можете в мережі аптек «Бажаємо здоров’я». За потреби кваліфікований фармацевт допоможе з вибором необхідних лікарських засобів та надасть консультацію з питань їх застосування.

Редакторська група
Оновлено
01.11.2023
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

✅ Категорія Ліки від запаморочення для ін'єкційного введення
✅ Кількість препаратів 3
✅ Найдешевший препарат 92,00 ₴
✅ Форма випуску Таблетки, Капсули, Розчин, Суспензія, Сироп, Мазь, Краплі, Збір, Супозиторії, Гранули, Квітки, Трава, Рідина, Настойка, Драже, Льодяники, Олія, Листя, Гель, Плоди