Мультифоліко ДГК капсули у комбі-упаковці №60, LJ Pharma
- Готівкою при отриманні
- Картою на сайті
Мережа аптек «Бажаємо здоров'я» співпрацює лише з перевіреними постачальниками. Препарати, які надходять в наші аптеки проходять усі відповідні етапи реалізації лікарських засобів. Більше інформації.
Лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни та вироби медичного призначення належної якості, відпущені з аптек та їх структурних підрозділів, поверненню не підлягають. Більше інформації.
солі, цукру, консервантів, дріжджів, клейковини пшениці, кукурудзи, молочних продуктів.
Червона капсула:
Омега-3 ДГК (Докозагексаєнова кислота). Незамінна поліненасичена жирна кислота класу Омега-3, надзвичайно важливий і найбільш цінний компонент всіх клітинних мембран організму. Відіграє ключову роль у розвитку і функціонуванні органів, мозкового кровообігу і важлива для формування мозку та зору дитини у період внутрішньоутробного розвитку.
Фіолетова капсула:
Вітаміни і мінерали потрібні організму для підтримки здоров’я.
Вітамін C – важливий для обмінних процесів, згортання крові, регенерації тканин, синтезу стероїдних гормонів, колагену. Підвищує опірність організму до вірусних і бактеріальних інфекцій, зміцнює стінку судин, запобігає кровотечам. Сприяє здоров’ю шкіри, поліпшує засвоєння заліза. Вітамін С є одним з факторів захисту організму від наслідків стресу.
Залізо - транспортує кисень до тканин, входить до складу багатьох ферментів і білків, які необхідні для утилізації токсинів, обміну холестерину, перетворення калорій в енергію. При дефіциті заліза розвивається анемія («малокрів’я»), яка може бути спровокована похилим віком, вегетаріанською дієтою, а у молодих жінок - менструацією, вагітністю або лактацією.
Вітамін В3 – важливий для нормалізації ліпідного обміну.
Вітамін Е – має високу антиоксидантну і радіопротекторну дію, бере участь у найважливіших процесах клітинного обміну, формуванні імунітету, репродуктивних процесах. При його дефіциті розвиваються гіпотонія та дистрофія скелетних м’язів, міокарда, підвищується проникність та ламкість капілярів, розвивається дегенерація фоторецепторів, яка спричиняє порушення зору. Знижується статева функція у чоловіків, у жінок - порушення менструального циклу та схильність до викиднів.
Цинк – незамінний для перебігу багатьох біохімічних реакцій, тому, що залучений до понад 300 ферментів, важливий для росту і відтворення клітин.
Вітамін В5 – відіграє важливу роль в процесах окислення і виробництва енергії, виробництві глюкокортикоїдів, формуванні антитіл, сприяє засвоєнню інших вітамінів.
Марганець – необхідний для розвитку скелета, підтримки тонусу серцево-судинної системи, утворення статевих гормонів. Надзвичайно важливий для засвоєння багатьох вітамінів В-комплексу. Дефіцит мангану може привести до паралічу, судом, запаморочення, сліпоти і втрати слуху у дітей.
Вітамін В6 – виконує роль коензиму, обумовлює активність більше 60 різних ферментів, необхідний для процесів росту та розвитку. Піридоксин потрібен для нормальної роботи центральної та периферичної нервової системи.
Вітамін В2 - найважливіший для процесів клітинного дихання, різних видіх обміну речовин, регенеративних процесів. Входить до складу зорового пурпуру, захищаючи сітківку ока від впливу УФ-випромінювання. Бере участь в забезпеченні світового і колірного зору (поряд з вітаміном А), підвищує темнову адаптацію і гостроту зору. Важливий для обміну заліза і активації вітаміну B6.
Вітамін В1 – не синтезується в організмі людини. Після попадання в організм перетворюється на кокарбоксилазу, яка бере участь у будові ферментів. Важливий для регуляції вуглеводного обміну. Тіамін сприяє передачі нервового збудження, впливає на функцію органів травлення, діяльність серцево-судинної, ендокринної та нервової систем.
Мідь – відіграє важливу роль в біосинтезі гемоглобіну, в підтримці рівня цукру, холестерину і сечової кислоти, покращує всмоктування заліза і забезпечує засвоєння вітаміну С. Потрібна для нормальної роботи серцево-судинної системи, головного мозку, травного тракту. У разі її дефіциту розвивається анемія, остеопороз, глаукома, псоріаз, неврити, гіперхолестеринемія та ін.
Вітамін В9 – критично необхідний для функціонування головного мозку, емоційного здоров’я. Діє синергічно з вітаміном B12, бере участь у синтезі амінокислот (у тому числі метіоніну, серину, гліцину і гістидину), нуклеїнових кислот, еритропоезі, в обміні холіну та ін. Дефіцит фолієвої кислоти може спричинити затримку росту, запалення язика, гінгівіт, втрату апетиту, задишку, діарею, дратівливість.
Йод – впливає на функцію щитовидної залози. Малі дози йоду гальмують функцію щитовидної залози, діючи на утворення тиреотропного гормону переднім відділом гіпофізу. Впливає на білковий і жировий обмін, використовується при атеросклерозі - знижує вміст холестерину в крові; підвищує фібринолітичну активність крові.
Біотин - необхідний для нервово-трофічних процесів, впливає на метаболізм інсуліну і глюкози, регулювання роботи кісткового мозку, шкіри, нігтів, волосся, шлунково-кишкового тракту, на психоемоційну сферу. Діє синергічно з вітаміном B2.
Вітамін D3 - антирахітичний фактор, впливає на метаболізм кальцію та фосфатів, на мінералізацію і ріст скелету. Необхідний для функціонування паращитовидних залоз, кишечника, нирок, формуванню імунної системи. Нестача вітаміну D3 у дитини призводить до рахіту, у дорослих – до остеомаляції, а у вагітних жінок – до появи симптомів тетанії і затримки утворення зубної емалі у немовлят.
Вітамін B12 - діє синергічно з фолієвою кислотою, бере участь в утворенні холіну, метіоніну, нуклеїнових кислот, креатину. Як фактор росту стимулює функцію кісткового мозку, сприяє нормалізації функції печінки та нервової системи, зниженню концентрації холестерину в крові, покращує регенерацію. Нестача ціанокобаламіну може сприяти розвитку перніціозної анемії з комплексом неврологічної симптоматики. В організмі людини синтезується мікрофлорою кишечника, але цим добова потреба не забезпечується.
Мультифоліко ДГК рекомендується вживати:
починаючи з періоду планування вагітності для зниження ризику дефектів нервової трубки та інших вроджених вад розвитку плода в раціоні дієтичного харчування;
для запобігання анемії у матері під час вагітності і періоду годування груддю;
для підвищення загального імунітету організму у період ГРВІ;
під час реабілітації після важких захворювань, хірургічних та гінекологічних операцій, травм, стресу;
після антибіотикотерапії та хіміотерапії для відновлення дефіциту мікронутрієнтів та оптимізації обміну речовин;
при нерегулярному, одноманітному, вегетаріанському харчуванні та при значних стресових, розумових та фізичних навантаженнях;
в похилому віці для забезпечення організму необхідними вітамінами і мінералами;
при кишкових розладах з проявами діареї та дисбіозу, з метою компенсації добових потреб у вітамінах при порушеному їх кишковому синтезі і всмоктувані.
та рекомендована доза: приймати по 1 червоній капсулі та по 1 фіолетовій капсулі на день, запиваючи склянкою води.
Вагітність та грудне вигодовування: рекомендовано впродовж всієї вагітності, починаючи з 2-го триместру та під час грудного вигодовування.
за рекомендацією лікаря, але не молодше 14 років.
за рекомендацією лікаря.
Застереження при застосуванні: Дієтичну добавку не слід застосовувати як заміну повноцінного збалансованого раціону харчування. Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на боковій стороні упаковки. Термін придатності стосується продукту, що належно зберігається.
У разі застосування інших вітамінних препаратів слід порадитися з лікарем до початку застосування Мультифоліко ДГК, щоб запобігти небажаних ефектів від передозування складових.
індивідуальна гіперчутливість до компонентів продукту, загострення хронічного гастриту та виразкової хвороби шлунку або 12-палої кишки.
30 червоних (по 838,845 мг/mg) + 30 фіолетових капсул (по 782,763 мг/mg).
Мультифоліко ДГК розрахована на повноцінний місячний курс.
36 місяців від дати виробництва. Не застосовувати після закінчення терміну придатності. Серія і термін придатності зазначені на упаковці.
зберігати при температурі не вище 25°C; уникати впливу джерел тепла, сонячного світла та контакту з водою.
Зберігати у місцях, недоступних для дітей віком до трьох років.
Не є лікарським засобом.
Фарміталія С.р.л. Віале А. Де Гаспері, 165/В – 95127 КТ, Італія (Farmitalia S.r.l. Viale A. De Gasperi, 165/B – 95127 CT, Italy).
Розфасовано на фабриці в Зона Інд. П'яно Тавола Контрада Пантано 95032 Бельпассо (КТ), Італія (Zona Ind. Piano Tavola Contrada Pantano 95032 Belpasso (CT), Italy).
Уповноважений представник виробника в Україні:
ТОВ «С.А.Ф.ФАРМА»
Україна, 02160, м. Київ, пр. Соборності, 7-А, офіс 514.
тел.: 044 353 03 92
www.saffarma.com.ua
Імпортери: СП «Оптіма-Фарм ЛТД», 01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 18а, тел.: +38 (044) 490-53-10;
ТОВ «БаДМ», 49005, м. Дніпро, вул. Панікахи, 2, тел.: +38 (056) 747-01-10;
ТОВ «Вента ЛТД», м. Дніпро, Селянський узвіз, 3-а, тел.: +38 (056) 370-35-00.
Дата останнього перегляду: листопад 2023.
Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!
солі, цукру, консервантів, дріжджів, клейковини пшениці, кукурудзи, молочних продуктів.
Червона капсула:
Омега-3 ДГК (Докозагексаєнова кислота). Незамінна поліненасичена жирна кислота класу Омега-3, надзвичайно важливий і найбільш цінний компонент всіх клітинних мембран організму. Відіграє ключову роль у розвитку і функціонуванні органів, мозкового кровообігу і важлива для формування мозку та зору дитини у період внутрішньоутробного розвитку.
Фіолетова капсула:
Вітаміни і мінерали потрібні організму для підтримки здоров’я.
Вітамін C – важливий для обмінних процесів, згортання крові, регенерації тканин, синтезу стероїдних гормонів, колагену. Підвищує опірність організму до вірусних і бактеріальних інфекцій, зміцнює стінку судин, запобігає кровотечам. Сприяє здоров’ю шкіри, поліпшує засвоєння заліза. Вітамін С є одним з факторів захисту організму від наслідків стресу.
Залізо - транспортує кисень до тканин, входить до складу багатьох ферментів і білків, які необхідні для утилізації токсинів, обміну холестерину, перетворення калорій в енергію. При дефіциті заліза розвивається анемія («малокрів’я»), яка може бути спровокована похилим віком, вегетаріанською дієтою, а у молодих жінок - менструацією, вагітністю або лактацією.
Вітамін В3 – важливий для нормалізації ліпідного обміну.
Вітамін Е – має високу антиоксидантну і радіопротекторну дію, бере участь у найважливіших процесах клітинного обміну, формуванні імунітету, репродуктивних процесах. При його дефіциті розвиваються гіпотонія та дистрофія скелетних м’язів, міокарда, підвищується проникність та ламкість капілярів, розвивається дегенерація фоторецепторів, яка спричиняє порушення зору. Знижується статева функція у чоловіків, у жінок - порушення менструального циклу та схильність до викиднів.
Цинк – незамінний для перебігу багатьох біохімічних реакцій, тому, що залучений до понад 300 ферментів, важливий для росту і відтворення клітин.
Вітамін В5 – відіграє важливу роль в процесах окислення і виробництва енергії, виробництві глюкокортикоїдів, формуванні антитіл, сприяє засвоєнню інших вітамінів.
Марганець – необхідний для розвитку скелета, підтримки тонусу серцево-судинної системи, утворення статевих гормонів. Надзвичайно важливий для засвоєння багатьох вітамінів В-комплексу. Дефіцит мангану може привести до паралічу, судом, запаморочення, сліпоти і втрати слуху у дітей.
Вітамін В6 – виконує роль коензиму, обумовлює активність більше 60 різних ферментів, необхідний для процесів росту та розвитку. Піридоксин потрібен для нормальної роботи центральної та периферичної нервової системи.
Вітамін В2 - найважливіший для процесів клітинного дихання, різних видіх обміну речовин, регенеративних процесів. Входить до складу зорового пурпуру, захищаючи сітківку ока від впливу УФ-випромінювання. Бере участь в забезпеченні світового і колірного зору (поряд з вітаміном А), підвищує темнову адаптацію і гостроту зору. Важливий для обміну заліза і активації вітаміну B6.
Вітамін В1 – не синтезується в організмі людини. Після попадання в організм перетворюється на кокарбоксилазу, яка бере участь у будові ферментів. Важливий для регуляції вуглеводного обміну. Тіамін сприяє передачі нервового збудження, впливає на функцію органів травлення, діяльність серцево-судинної, ендокринної та нервової систем.
Мідь – відіграє важливу роль в біосинтезі гемоглобіну, в підтримці рівня цукру, холестерину і сечової кислоти, покращує всмоктування заліза і забезпечує засвоєння вітаміну С. Потрібна для нормальної роботи серцево-судинної системи, головного мозку, травного тракту. У разі її дефіциту розвивається анемія, остеопороз, глаукома, псоріаз, неврити, гіперхолестеринемія та ін.
Вітамін В9 – критично необхідний для функціонування головного мозку, емоційного здоров’я. Діє синергічно з вітаміном B12, бере участь у синтезі амінокислот (у тому числі метіоніну, серину, гліцину і гістидину), нуклеїнових кислот, еритропоезі, в обміні холіну та ін. Дефіцит фолієвої кислоти може спричинити затримку росту, запалення язика, гінгівіт, втрату апетиту, задишку, діарею, дратівливість.
Йод – впливає на функцію щитовидної залози. Малі дози йоду гальмують функцію щитовидної залози, діючи на утворення тиреотропного гормону переднім відділом гіпофізу. Впливає на білковий і жировий обмін, використовується при атеросклерозі - знижує вміст холестерину в крові; підвищує фібринолітичну активність крові.
Біотин - необхідний для нервово-трофічних процесів, впливає на метаболізм інсуліну і глюкози, регулювання роботи кісткового мозку, шкіри, нігтів, волосся, шлунково-кишкового тракту, на психоемоційну сферу. Діє синергічно з вітаміном B2.
Вітамін D3 - антирахітичний фактор, впливає на метаболізм кальцію та фосфатів, на мінералізацію і ріст скелету. Необхідний для функціонування паращитовидних залоз, кишечника, нирок, формуванню імунної системи. Нестача вітаміну D3 у дитини призводить до рахіту, у дорослих – до остеомаляції, а у вагітних жінок – до появи симптомів тетанії і затримки утворення зубної емалі у немовлят.
Вітамін B12 - діє синергічно з фолієвою кислотою, бере участь в утворенні холіну, метіоніну, нуклеїнових кислот, креатину. Як фактор росту стимулює функцію кісткового мозку, сприяє нормалізації функції печінки та нервової системи, зниженню концентрації холестерину в крові, покращує регенерацію. Нестача ціанокобаламіну може сприяти розвитку перніціозної анемії з комплексом неврологічної симптоматики. В організмі людини синтезується мікрофлорою кишечника, але цим добова потреба не забезпечується.
Мультифоліко ДГК рекомендується вживати:
починаючи з періоду планування вагітності для зниження ризику дефектів нервової трубки та інших вроджених вад розвитку плода в раціоні дієтичного харчування;
для запобігання анемії у матері під час вагітності і періоду годування груддю;
для підвищення загального імунітету організму у період ГРВІ;
під час реабілітації після важких захворювань, хірургічних та гінекологічних операцій, травм, стресу;
після антибіотикотерапії та хіміотерапії для відновлення дефіциту мікронутрієнтів та оптимізації обміну речовин;
при нерегулярному, одноманітному, вегетаріанському харчуванні та при значних стресових, розумових та фізичних навантаженнях;
в похилому віці для забезпечення організму необхідними вітамінами і мінералами;
при кишкових розладах з проявами діареї та дисбіозу, з метою компенсації добових потреб у вітамінах при порушеному їх кишковому синтезі і всмоктувані.
та рекомендована доза: приймати по 1 червоній капсулі та по 1 фіолетовій капсулі на день, запиваючи склянкою води.
Вагітність та грудне вигодовування: рекомендовано впродовж всієї вагітності, починаючи з 2-го триместру та під час грудного вигодовування.
за рекомендацією лікаря, але не молодше 14 років.
за рекомендацією лікаря.
Застереження при застосуванні: Дієтичну добавку не слід застосовувати як заміну повноцінного збалансованого раціону харчування. Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на боковій стороні упаковки. Термін придатності стосується продукту, що належно зберігається.
У разі застосування інших вітамінних препаратів слід порадитися з лікарем до початку застосування Мультифоліко ДГК, щоб запобігти небажаних ефектів від передозування складових.
індивідуальна гіперчутливість до компонентів продукту, загострення хронічного гастриту та виразкової хвороби шлунку або 12-палої кишки.
30 червоних (по 838,845 мг/mg) + 30 фіолетових капсул (по 782,763 мг/mg).
Мультифоліко ДГК розрахована на повноцінний місячний курс.
36 місяців від дати виробництва. Не застосовувати після закінчення терміну придатності. Серія і термін придатності зазначені на упаковці.
зберігати при температурі не вище 25°C; уникати впливу джерел тепла, сонячного світла та контакту з водою.
Зберігати у місцях, недоступних для дітей віком до трьох років.
Не є лікарським засобом.
Фарміталія С.р.л. Віале А. Де Гаспері, 165/В – 95127 КТ, Італія (Farmitalia S.r.l. Viale A. De Gasperi, 165/B – 95127 CT, Italy).
Розфасовано на фабриці в Зона Інд. П'яно Тавола Контрада Пантано 95032 Бельпассо (КТ), Італія (Zona Ind. Piano Tavola Contrada Pantano 95032 Belpasso (CT), Italy).
Уповноважений представник виробника в Україні:
ТОВ «С.А.Ф.ФАРМА»
Україна, 02160, м. Київ, пр. Соборності, 7-А, офіс 514.
тел.: 044 353 03 92
www.saffarma.com.ua
Імпортери: СП «Оптіма-Фарм ЛТД», 01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 18а, тел.: +38 (044) 490-53-10;
ТОВ «БаДМ», 49005, м. Дніпро, вул. Панікахи, 2, тел.: +38 (056) 747-01-10;
ТОВ «Вента ЛТД», м. Дніпро, Селянський узвіз, 3-а, тел.: +38 (056) 370-35-00.
Дата останнього перегляду: листопад 2023.
Мультифоліко ДГК
дієтична добавка
Інструкція для застосування
Мультифоліко ДГК –це мультивітамінно-мультимінеральна дієтична добавка, що рекомендована для запобігання і корекції харчового дефіциту мікронутрієнтів, особливо жінкам під час вагітності та періоду грудного вигодовування
Основні інгредієнти у 1 капсулі:
Інгредієнти |
Вміст в 1 капсулі |
Червона капсула |
|
Омега-3 (Докозагексаєнова кислота) |
315 мг/mg |
Фіолетова капсула |
|||
Інгредієнти |
Вміст в 1 капсулі |
Інгредієнти |
Вміст в 1 капсулі |
Вітамін С (аскорбінова кислота) |
100 мг/mg |
Вітамін В2 (рибофлавін) |
1,7 мг/mg |
Залізо (заліза пірофосфат) |
27 мг/mg |
Вітамін В1 (тіаміну гідрохлорид) |
1,4 мг/mg |
Вітамін В3 (нікотинамід) |
22 мг/mg |
Мідь (мідний купорос моногідрат) |
1,2 мг/mg |
Вітамін Е (d-альфа-токоферол) |
12 мг/mg |
Вітамін В9 (фолієва кислота) |
400 мкг/mcg |
Цинк (цинку оксид) |
11 мг/mg |
Йод (калію йодид) |
220 мкг/mcg |
Вітамін В5 (кальцію пантотенат) |
6 мг/mg |
Біотин |
40 мкг/mcg |
Марганець (марганцю сульфат, моногідрат) |
2,5 мг/mg |
Вітамін D3 (холікальцеферол) |
15 мкг/mcg 600 IU (МО) |
Вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид) |
1,9 мг/mg |
Вітамін В12 (ціанкобаламін) |
2,5 мкг/mcg |
Допоміжні речовини: Червона капсула – соняшникова олія, харчовий желатин, гліцерин, червоний оксид Феруму Е 172, червоний кармін Е 120. Фіолетова капсула – соняшникова олія, соняшниковий лецитин, рослинні гліцериди, віск жовтий, харчовий желатин, сорбіт (D-сорбіт), гліцерин, барвники: чорний оксид Феруму Е 172, червоний кармін Е 120, діамантовий синій Е 133.
Не містить солі, цукру, консервантів, дріжджів, клейковини пшениці, кукурудзи, молочних продуктів.Червона капсула:
Омега-3 ДГК (Докозагексаєнова кислота). Незамінна поліненасичена жирна кислота класу Омега-3, надзвичайно важливий і найбільш цінний компонент всіх клітинних мембран організму. Відіграє ключову роль у розвитку і функціонуванні органів, мозкового кровообігу і важлива для формування мозку та зору дитини у період внутрішньоутробного розвитку.
Фіолетова капсула:
Вітаміни і мінерали потрібні організму для підтримки здоров’я.
Вітамін C – важливий для обмінних процесів, згортання крові, регенерації тканин, синтезу стероїдних гормонів, колагену. Підвищує опірність організму до вірусних і бактеріальних інфекцій, зміцнює стінку судин, запобігає кровотечам. Сприяє здоров’ю шкіри, поліпшує засвоєння заліза. Вітамін С є одним з факторів захисту організму від наслідків стресу.
Залізо - транспортує кисень до тканин, входить до складу багатьох ферментів і білків, які необхідні для утилізації токсинів, обміну холестерину, перетворення калорій в енергію. При дефіциті заліза розвивається анемія («малокрів’я»), яка може бути спровокована похилим віком, вегетаріанською дієтою, а у молодих жінок - менструацією, вагітністю або лактацією.
Вітамін В3 – важливий для нормалізації ліпідного обміну.
Вітамін Е – має високу антиоксидантну і радіопротекторну дію, бере участь у найважливіших процесах клітинного обміну, формуванні імунітету, репродуктивних процесах. При його дефіциті розвиваються гіпотонія та дистрофія скелетних м’язів, міокарда, підвищується проникність та ламкість капілярів, розвивається дегенерація фоторецепторів, яка спричиняє порушення зору. Знижується статева функція у чоловіків, у жінок - порушення менструального циклу та схильність до викиднів.
Цинк – незамінний для перебігу багатьох біохімічних реакцій, тому, що залучений до понад 300 ферментів, важливий для росту і відтворення клітин.
Вітамін В5 – відіграє важливу роль в процесах окислення і виробництва енергії, виробництві глюкокортикоїдів, формуванні антитіл, сприяє засвоєнню інших вітамінів.
Марганець – необхідний для розвитку скелета, підтримки тонусу серцево-судинної системи, утворення статевих гормонів. Надзвичайно важливий для засвоєння багатьох вітамінів В-комплексу. Дефіцит мангану може привести до паралічу, судом, запаморочення, сліпоти і втрати слуху у дітей.
Вітамін В6 – виконує роль коензиму, обумовлює активність більше 60 різних ферментів, необхідний для процесів росту та розвитку. Піридоксин потрібен для нормальної роботи центральної та периферичної нервової системи.
Вітамін В2 - найважливіший для процесів клітинного дихання, різних видіх обміну речовин, регенеративних процесів. Входить до складу зорового пурпуру, захищаючи сітківку ока від впливу УФ-випромінювання. Бере участь в забезпеченні світового і колірного зору (поряд з вітаміном А), підвищує темнову адаптацію і гостроту зору. Важливий для обміну заліза і активації вітаміну B6.
Вітамін В1 – не синтезується в організмі людини. Після попадання в організм перетворюється на кокарбоксилазу, яка бере участь у будові ферментів. Важливий для регуляції вуглеводного обміну. Тіамін сприяє передачі нервового збудження, впливає на функцію органів травлення, діяльність серцево-судинної, ендокринної та нервової систем.
Мідь – відіграє важливу роль в біосинтезі гемоглобіну, в підтримці рівня цукру, холестерину і сечової кислоти, покращує всмоктування заліза і забезпечує засвоєння вітаміну С. Потрібна для нормальної роботи серцево-судинної системи, головного мозку, травного тракту. У разі її дефіциту розвивається анемія, остеопороз, глаукома, псоріаз, неврити, гіперхолестеринемія та ін.
Вітамін В9 – критично необхідний для функціонування головного мозку, емоційного здоров’я. Діє синергічно з вітаміном B12, бере участь у синтезі амінокислот (у тому числі метіоніну, серину, гліцину і гістидину), нуклеїнових кислот, еритропоезі, в обміні холіну та ін. Дефіцит фолієвої кислоти може спричинити затримку росту, запалення язика, гінгівіт, втрату апетиту, задишку, діарею, дратівливість.
Йод – впливає на функцію щитовидної залози. Малі дози йоду гальмують функцію щитовидної залози, діючи на утворення тиреотропного гормону переднім відділом гіпофізу. Впливає на білковий і жировий обмін, використовується при атеросклерозі - знижує вміст холестерину в крові; підвищує фібринолітичну активність крові.
Біотин - необхідний для нервово-трофічних процесів, впливає на метаболізм інсуліну і глюкози, регулювання роботи кісткового мозку, шкіри, нігтів, волосся, шлунково-кишкового тракту, на психоемоційну сферу. Діє синергічно з вітаміном B2.
Вітамін D3 - антирахітичний фактор, впливає на метаболізм кальцію та фосфатів, на мінералізацію і ріст скелету. Необхідний для функціонування паращитовидних залоз, кишечника, нирок, формуванню імунної системи. Нестача вітаміну D3 у дитини призводить до рахіту, у дорослих – до остеомаляції, а у вагітних жінок – до появи симптомів тетанії і затримки утворення зубної емалі у немовлят.
Вітамін B12 - діє синергічно з фолієвою кислотою, бере участь в утворенні холіну, метіоніну, нуклеїнових кислот, креатину. Як фактор росту стимулює функцію кісткового мозку, сприяє нормалізації функції печінки та нервової системи, зниженню концентрації холестерину в крові, покращує регенерацію. Нестача ціанокобаламіну може сприяти розвитку перніціозної анемії з комплексом неврологічної симптоматики. В організмі людини синтезується мікрофлорою кишечника, але цим добова потреба не забезпечується.
Мультифоліко ДГК рекомендується вживати:
починаючи з періоду планування вагітності для зниження ризику дефектів нервової трубки та інших вроджених вад розвитку плода в раціоні дієтичного харчування;
для запобігання анемії у матері під час вагітності і періоду годування груддю;
для підвищення загального імунітету організму у період ГРВІ;
під час реабілітації після важких захворювань, хірургічних та гінекологічних операцій, травм, стресу;
після антибіотикотерапії та хіміотерапії для відновлення дефіциту мікронутрієнтів та оптимізації обміну речовин;
при нерегулярному, одноманітному, вегетаріанському харчуванні та при значних стресових, розумових та фізичних навантаженнях;
в похилому віці для забезпечення організму необхідними вітамінами і мінералами;
при кишкових розладах з проявами діареї та дисбіозу, з метою компенсації добових потреб у вітамінах при порушеному їх кишковому синтезі і всмоктувані.
Вагітність та грудне вигодовування: рекомендовано впродовж всієї вагітності, починаючи з 2-го триместру та під час грудного вигодовування.
Діти: за рекомендацією лікаря, але не молодше 14 років. Термін вживання: за рекомендацією лікаря. Застереження при застосуванні: Дієтичну добавку не слід застосовувати як заміну повноцінного збалансованого раціону харчування. Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на боковій стороні упаковки. Термін придатності стосується продукту, що належно зберігається.У разі застосування інших вітамінних препаратів слід порадитися з лікарем до початку застосування Мультифоліко ДГК, щоб запобігти небажаних ефектів від передозування складових.
Протипоказання: індивідуальна гіперчутливість до компонентів продукту, загострення хронічного гастриту та виразкової хвороби шлунку або 12-палої кишки. Форма випуску: 30 червоних (по 838,845 мг/mg) + 30 фіолетових капсул (по 782,763 мг/mg). Упаковка Мультифоліко ДГК розрахована на повноцінний місячний курс. Термін придатності: 36 місяців від дати виробництва. Не застосовувати після закінчення терміну придатності. Серія і термін придатності зазначені на упаковці. Умови зберігання: зберігати при температурі не вище 25°C; уникати впливу джерел тепла, сонячного світла та контакту з водою.Зберігати у місцях, недоступних для дітей віком до трьох років.
Не є лікарським засобом.
Виробник: Фарміталія С.р.л. Віале А. Де Гаспері, 165/В – 95127 КТ, Італія (Farmitalia S.r.l. Viale A. De Gasperi, 165/B – 95127 CT, Italy).Розфасовано на фабриці в Зона Інд. П'яно Тавола Контрада Пантано 95032 Бельпассо (КТ), Італія (Zona Ind. Piano Tavola Contrada Pantano 95032 Belpasso (CT), Italy).
Уповноважений представник виробника в Україні:
ТОВ «С.А.Ф.ФАРМА»
Україна, 02160, м. Київ, пр. Соборності, 7-А, офіс 514.
тел.: 044 353 03 92
Імпортери: СП «Оптіма-Фарм ЛТД», 01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 18а, тел.: +38 (044) 490-53-10;
ТОВ «БаДМ», 49005, м. Дніпро, вул. Панікахи, 2, тел.: +38 (056) 747-01-10;
ТОВ «Вента ЛТД», м. Дніпро, Селянський узвіз, 3-а, тел.: +38 (056) 370-35-00.
Дата останнього перегляду: листопад 2023.
Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!