Заспокойливі та снодійливі препарати для крапельниці – група лікарських засобів, які вводяться безпосередньо у кровотік пацієнта методом внутрішньовенної інфузії. Ефективні, коли застосування препаратів для перорального прийому неможливе чи не дає необхідного результату.
Як працюють снодійні препарати для крапельниць
Механізм дії крапельниць для сну полягає у впливі активних компонентів на центральну нервову систему, гальмуючи її активність. Відбувається послаблення збудження блакитної плями у стовбурі головного мозку, знижується збудливість нейронів, у результаті чого наступає засинання. Вплив на лімбічну систему та її зв’язки з іншими відділами головного мозку сприяють нормалізації циклу сну.
Залежно від активної речовини снодійні для інфузійного введення можуть чинити анксіолітичну, седативну, протисудомну, м’язоворелаксивну дію. Препарати діють шляхом впливу на лімбічну систему, пригнічення полісинаптичних спінальних рефлексів, посилення гальмівної дії ГАМК.
Переваги крапельниць зі снодійними препаратами
Інфузійні снодійні для покращення сну мають деякі переваги перед іншими лікарськими формами:
- швидке засинання в результаті миттєвого надходження діючої речовини в кровотік;
- контроль дозування;
- гарантований ефект у випадку гострого безсоння.
Препарати у крапельницях незамінні, коли медикаментозне лікування сну засобами в іншій лікарській формі недостатньо ефективне.
Показання до застосування снодійних препаратів у крапельницях
Інфузії зі снодійними рекомендовані до застосування при важкому тривалому безсонні, порушеннях сну внаслідок стресу чи депресії, у період післяопераційного відновлення, для лікування тривожних розладів. Засоби цієї групи можуть застосовуватися в межах комплексної терапії пацієнтів із важкими захворюваннями.
Можливі побічні ефекти та ризики застосування снодійних у крапельницях
Препарати для сну у крапельницях слід застосовувати з особливою обережністю, оскільки вони можуть спричиняти небажані побічні дії. Поширені побічні ефекти снодійних:
- сонливість протягом дня;
- запаморочення;
- зниження уваги та координації рухів.
У випадку тривалого застосування існує ризик звикання до снодійних. Такі лікарські засоби у формі розчину для інфузій відпускаються за рецептом.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами
Під час застосування інфузійних засобів для лікування безсоння та нормалізації сну слід враховувати їхню взаємодію з іншими препаратами.
Поєднуючи антидепресанти, гіпотензивні, заспокійливі та снодійливі препарати, необхідно брати до уваги, що в такому випадку їхній ефект посилюється. Для уникнення небажаних побічних реакцій перед введенням снодійної крапельниці пацієнт повинен повідомити лікареві про всі засоби, які приймає.
Чому важлива консультація з лікарем
Застосовувати снодійні інфузії слід після консультації з лікарем, а їхнє введення можливе лише під медичним наглядом. Самолікування може бути небезпечним для здоров’я та життя. Підбір засобу та дозування повинен здійснювати лікар індивідуально, зважаючи на стан пацієнта та ризики снодійних засобів.
У мережі аптек «Бажаємо здоров’я» можна купити за прийнятними цінами снодійливі препарати для крапельниці, а також заспокійливі засоби в інших лікарських формах.
Придбати снодійні засоби без рецепту чи седативні препарати, що відпускаються за рецептом лікаря, зручно в аптеках мережі в Києві чи інших містах України. Замовити потрібні ліки можна також на офіційному сайті мережі з доставкою Новою поштою.
Відмова від відповідальності
Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення користувача з інформацією розміщеною на сайті.
Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та на офіційних сторінках у соціальних мережах розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.
Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!
Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!
✅ Категорія | Снодійні препарати для крапельниці |
✅ Кількість препаратів | 3 |
✅ Найдешевший препарат | 889,00 ₴ |
✅ Форма випуску | Таблетки, Капсули, Розчин, Суспензія, Сироп, Мазь, Краплі, Збір, Супозиторії, Квітки, Гранули, Трава, Рідина, Настойка, Драже, Льодяники, Олія, Листя, Гель, Плоди |