Мікролакс - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Виробник
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Об'єм

Мікролакс: інструкція з використання

Мікролакс від французького виробника «Дельфарм Орлеан» – ефективний засіб проти закрепів. Легке застосування та високий рівень безпеки дають змогу використовувати його як новонародженим, так і особам похилого віку. Активна речовина не подразнює кишківник. Полегшення настає вже за 5-20 хвилин.

Купити препарат в аптеках Києва та інших міст України можна без рецепта. На Мікролакс ціна є доступною. А якщо замовити онлайн в інтернет-аптеці «Бажаємо здоров’я», можна придбати лікарський засіб за цілком помірною ціною. 

Форма випуску

Мікролакс випускається у формі ректального розчину в тубі з наконечником для одноразового введення. У складі: натрію цитрат, натрію лаурилсульфоацетат, сорбіту розчин. Можна знайти пакування по 4 або 12 ректальних туб. 

В продажу є клізми з універсальним наконечником або з укороченим. Останні ідеально підходять для немовлят, адже виключають помилку надто глибокого введення. 

Показання до застосування

Мікролакс, як й інші препарати для травної системи та метаболізму, містить серед показань:

  • закрепи різної етіології;
  • необхідність очищення кишківника перед діагностичними та оперативними втручаннями.

Вікових обмежень немає.

Режим дозування

Активна речовина не завдає негативного впливу на організм, тому застосовувати мікроклізму можна за необхідністю. Дефекація відбувається за 5-20 хвилин. Тривале застосування Мікролакс не викликає звикання. 

Головне, обережно провести маніпуляцію. Особливо це стосується маленьких дітей, шкіра та слизові оболонки яких надчуттєві.

Протипоказання

Не можна лікувати закрепи Мікролаксом наступним групам пацієнтів:

  • зі спадковою непереносимістю фруктози;
  • з ризиком кишкової непрохідності;
  • які мають алергічну реакцію на будь-який з компонентів лікарського засобу.

Можна застосовувати при вагітності та в період лактації, адже препарат не має властивості абсорбуватися в кров.

Особливості Мікролаксу

Деякі особи відчувають подразнюючий вплив сорбінової кислоти на слизову оболонку товстої кишки. При виникненні відповідних симптомів необхідно звернутися до лікаря задля призначення альтернативного методу лікування.

Не можна зберігати залишки препарату в тубі. Після використання Мікролакс клізма повинна бути утилізована.

Перед використанням зверніть увагу на цілісність пломби. 

Побічні дії

При застосуванні можуть виникнути свербіж, подразнення або відчуття печії у задньому проході. При підвищеній чутливості до компонентів пацієнт може відчути незначний біль у животі або спостерігати рідке випорожнення. 

Симптоми зазвичай проходять самостійно, не потребують медичної допомоги. Якщо після застосування Мікролаксу не відбулось випорожнення, зверніться до лікаря для виключення серйозних патологій.

Взаємодія з іншими медикаментами та харчовими продуктами

Не рекомендується використовувати Мікролакс одночасно з іонообмінними смолами через ризик виникнення кишкового некрозу. Можуть використовуватись додатково препарати від кишкової інфекції, якщо цього потребує стан пацієнта.

Передозування

Мікролакс інструкція не містить підтверджених випадків щодо передозування.

Умови зберігання

Препарат зберігається протягом 3-х років. Особливих умов не потребує. 

Купити за найкращої вартістю різні види пакувань можна онлайн в інтернет-аптеці «Бажаємо здоров’я».

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Мікролакс на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Мікролакс - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 5
✅ Форма випуску Розчин