- Готівкою при отриманні
- Картою на сайті
Юцерин (Eucerin) ДермоПьюр тонік очищуючий для проблемної шкіри 200 мл, Байєрсдорф
Доставка в
-
Оплата
-
Гарантія
Мережа аптек «Бажаємо здоров'я» співпрацює лише з перевіреними постачальниками. Препарати, які надходять в наші аптеки проходять усі відповідні етапи реалізації лікарських засобів. Більше інформації.
-
Повернення
Лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни та вироби медичного призначення належної якості, відпущені з аптек та їх структурних підрозділів, поверненню не підлягають. Більше інформації.
Характеристики
-
Категорія
-
Бренд
-
Умови відпуску
-
Виробник
-
Країна виробництва
-
Лінійка
-
РеєстраціяЕ11-25
Інструкція для Юцерин (Eucerin) ДермоПьюр тонік очищуючий для проблемної шкіри 200 мл
Роздрукувати
Рекомендації до застосування:Використовуйте вранці та ввечері після очищення та перед зволоженням обличчя. Нанесіть тонік на ватний диск. Протріть все обличчя ватним диском. Не змивати. Уникайте контакту з очима та використовуйте новий ватний диск для кожного застосування.
Aqua, Alcohol Denat, Butylene Glycol, Poloxamer 124, Lactic Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Hydroxide, Glyceryl Caprylate, Phenoxyethanol, Parfum.
Виробник: Beiersdorf AG