Користувачі також шукають
Діарея – це розлад травлення, що характеризується частими рідкими випорожненнями та може супроводжуватися болем у животі, здуттям, нудотою і загальною слабкістю. Причини діареї можуть бути різноманітними: вірусні або бактеріальні інфекції, порушення дієти, харчові алергії або реакція на певні ліки. Для ефективного лікування діареї використовуються різні препарати, які допомагають нормалізувати роботу кишечника та відновити водно-сольовий баланс. Однією з найбільш поширених форм випуску таких препаратів є капсули, які зручні у використанні та швидко діють.
Купити ліки від діареї ви можете за прийнятними цінами в мережі аптек «Бажаємо здоров’я» в Києві та інших містах України. Дізнатися вартість, прочитати інструкцію від виробника, вибрати аналоги можна на офіційному сайті. Тут також можна забронювати таблетки від діареї чи інші форми ліків, а забрати – за вибраною адресою аптеки мережі протягом 48 годин після підтвердження броні.
Капсули від діареї
Діарея – це не окреме захворювання, а симптом різних патологій, які можуть включати кишкові інфекції, отруєння, порушення роботи шлунково-кишкового тракту або інших органів. Причини можуть бути різноманітними, але лікування вимагає індивідуального підходу.
Капсули проти діареї підходять для дорослих і дітей. Ліки борються з інфекціями, зменшують запалення, нормалізують перистальтику, захищають слизову оболонку кишківника. Капсульна форма зручна завдяки тому, що оболонка захищає ШКТ від негативного впливу активних компонентів.
Види ліків
Засоби від діареї можна класифікувати за такими групами:
- Протимікробні засоби – до них належить ніфуроксазид, що вражає патогенні мікроорганізми.
- Ентеросорбенти – до них належать ксерогель поліметилсілоксану, активоване вугілля, що виводять токсини й таким чином запобігають діареї.
- Препарати, що пригнічують перистальтику – представляє категорію лопераміду гідрохлорид, що діє шляхом уповільнення пропульсивної перистальтики кишечника, збільшуючи час проходження кишкового вмісту. Це дозволяє кишечнику краще абсорбувати рідину, зменшуючи діарею.
- Пробіотики – наприклад, сахароміцети буларді є корисними бактеріями, що покращують мікрофлору та відновлюють її.
Препарат призначають відповідно до симптомів та потреби в тривалості лікування. Не займайтеся самолікуванням: призначити медикаментозну терапію має лікар, аби не нашкодити здоров’ю.
Як вибрати відповідний препарат?
Обираючи препарати від діареї, важливо враховувати причину її виникнення та загальний стан здоров'я пацієнта. Існують діарея та отруєння таких типів:
- гостра інфекційна – спричинена вірусами, бактеріями й паразитами;
- гостра неінфекційна – з’являється через стрес, алергію, непереносимість лактози, деяких ліків;
- хронічна – триває понад три тижні, може бути наслідком хронічних захворювань ШКТ;
- секреторна – є наслідком гормональних порушень і серйозних медичних станів;
- осмотична – виникає, коли кишківник не може поглинати деякі речовини та виникає затримка води.
При інфекційній діареї можуть знадобитися протимікробні засоби та пробіотики. Якщо діарея викликана неінфекційними факторами (стрес, медикаменти), важливо усунути причину та нормалізувати перистальтику. Хронічна діарея потребує комплексного лікування під наглядом лікаря.
Важливо не тільки контролювати симптоми, але й звертати увагу на ознаки зневоднення, особливо якщо діарея триває більше двох днів або супроводжується лихоманкою і болем.
Рекомендовані дози та тривалість вживання
Дозування визначається відповідно до вікової категорії хворих, типу діареї, інтенсивності симптомів. Використання ліків може бути разовим або тривалим – точно це визначить лікар.
Механізм дії
Механізм дії ліків проти діареї залежить від активної речовини. Таким чином активоване вугілля адсорбує гази й токсичні рідкі сполуки. Пробіотики розщеплюють токсини, мають пряму антимікробну дію та підвищують активність дисахаридаз тонкого кишківника. Лоперамід пригнічує вивільнення ацетилхоліну та простагландинів, аби знизити перистальтику й збільшити час проходження вмісту через травний тракт.
Застереження та протипоказання
Застосування лікарських засобів має бути виключно відповідно до показань. Протипоказаннями є:
- гіперчутливість до компонентів;
- виразкові ураження ШКТ у загостреному стані;
- гостра кишкова непрохідність тощо.
Обов’язково проконсультуйтеся з лікарем щодо терапії. Він порадить, що пити з ліків та в якому дозуванні. Повідомте лікаря про одночасне застосування інших медикаментів, оскільки взаємодія активних речовин може вплинути на їх ефективність і безпеку.
Особливо важливо звернутися до лікаря для консультації жінкам під час вагітності та годування груддю, оскільки деякі препарати можуть вплинути на здоров'я матері та дитини
Не нехтуйте здоров’ям: сильна діарея може спричинити інші захворювання та призвести до зневоднення.
Відмова від відповідальності
Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення користувача з інформацією розміщеною на сайті.
Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та на офіційних сторінках у соціальних мережах розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.
Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!
Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!
✅ Категорія | Препарати від діареї у капсулах |
✅ Кількість препаратів | 11 |
✅ Найдешевший препарат | 82,20 ₴ |
✅ Форма випуску | Таблетки, Капсули, Розчин, Суспензія, Сироп, Мазь, Краплі, Збір, Супозиторії, Гранули, Квітки, Трава, Рідина, Настойка, Драже, Льодяники, Олія, Листя, Гель, Плоди |