Порошок для відновлення мікрофлори кишківника належить до групи засобів, що спрямовані на підтримку та відновлення балансу корисних мікроорганізмів у травній системі. Такі препарати для відновлення мікрофлори кишечника призначають при дисбактеріозі. Це стан порушення балансу корисних та умовно-патогенних бактерій, і його симптомами є розлади травлення, підвищене газоутворення, біль у животі, поганий апетит, нудота, діарея або схильність до закрепів, головний біль, відчуття слабкості, схильність до алергій.
Причинами дисбактеріозу можуть бути різні фактори. Це антибактеріальна терапія, перенесені гострі кишкові інфекції, незбалансоване харчування, супутні хвороби ШКТ, гельмінтози, ендокринні захворювання, стреси та шкідливі звички. Тому обов’язково зверніться до лікаря за наявності цих симптомів. Після консультації, аналізів та встановлення діагнозу терапевт призначить ліки для мікрофлори кишечника, можливо, в комплексі з іншими лікарськими засобами для усунення причин дисбактеріозу. Самолікування та неконтрольоване приймання пробіотиків є небезпечними для здоров’я.
Придбати капсули для відновлення мікрофлори кишечника за прийнятними цінами можна в мережі аптек «Бажаємо здоров'я». Дізнатись актуальну вартість ліків в Києві та інших містах України легко на офіційному сайті. Як купити ліки для мікрофлори кишківника на сайті мережі? Введіть назву призначеного засобу у строку пошуку, додайте його у кошик і оберіть аптеку, в якій отримуватимете замовлення. Можливе також доставлення Новою Поштою.
Основні діючі речовини
Виробники випускають препарати для відновлення мікрофлори кишечнику у формі капсул, порошку, таблеток, крапель та суспензій для орального застосування. Як правило, дітям призначають препарати для відновлення мікрофлори кишечника у формі суспензій, крапель, порошків чи жувальних таблеток.
Рідкі форми та розчини починають діяти відразу після надходження в організм, а сухі форми, як-от капсули або таблетки, вимагають попереднього розчинення в шлунку або кишківнику, що може займати від 1 до 4 годин. Така різниця у швидкості дії дозволяє вибрати оптимальну форму пробіотика залежно від потреби та бажаного ефекту.
До складу ліків можуть входити такі види діючих речовин:
- один і більше штамів корисних бактерій (зазвичай це Lactobacillus, Bifidobacterium);
- самоелімінуючі антагоністи, що ефективні при ентеритах, ентероколітах та хронічній діареї (найповільніші Saccharomyces boulardii, Bacillus coagulans, Clostridium butyricum та інші);
- пробіотики можуть комбінуватися з пребіотиками або глюкозою, вітамінами;
- сорбенти.
Яким саме препаратом варто лікувати пацієнта, вирішує лікар залежно від клінічної картини.
Механізм дії
Показаннями до застосування порошку для відновлення мікрофлори кишківника є відновлення балансу мікробіоти. Завдяки активним компонентам у складі такі ліки здатні нормалізувати функціонування травної системи, пригнічуючи патогенні бактерії та підтримуючи здоровий баланс мікрофлори. Вони також стимулюють синтез вітаміну K, біотину і фолієвої кислоти, які необхідні для обміну речовин та підтримки імунітету. Крім того, пробіотики можуть зміцнювати бар'єрну функцію слизової оболонки кишківника.
Механізм дії порошку з пробіотиками у складі полягає у відновленні нормальної кількості корисних бактерій, активізації процесів травлення, знижені інтоксикації та підвищенні захисних функцій організму.
Протипоказання та побічні ефекти
Протипоказаннями до призначення препарату є індивідуальна гіперчутливість до його компонентів. Пацієнтам із дуже ослабленим імунітетом, наприклад, після хімієтерапії, а також вагітним та в період лактації, дітям та літнім людям засоби призначають з обережністю, ретельно підбираючи дозування.
Призначення порошку з визначеним механізмом дії активних речовин лікар проводить після обстеження та лабораторних аналізів. Можливі побічні реакції – розлади травлення, шкірні висипи.
Взаємодія з іншими препаратами та можливі побічні ефекти
Можливе призначення порошку для відновлення мікрофлори кишечника в комплексі з ББАДами та деякими лікарськими засобами для покращення загального стану організму.
Основні типи взаємодій включають:
- Антибіотики. Оскільки біфідо- та лактобактерії чутливі до антибіотиків, ці препарати слід приймати з інтервалом у 2-3 години.
- Противірусні та протигрибкові засоби. Важливо дотримуватися інтервалів між прийманнями, щоби не знизити ефективність пробіотиків.
- Імуномодулятори. Слід враховувати можливу взаємодію з пробіотиками під контролем лікаря.
- Препарати для зниження кислотності. Вони можуть впливати на середовище шлунково-кишкового тракту, змінюючи активність пробіотиків.
- Хімієтерапевтичні препарати. Рекомендується консультація лікаря щодо одночасного приймання з пробіотиками.
Зверніть увагу: порошок не слід поєднувати з гарячою водою або гарячою їжею, щоби зберегти його ефективність.
Не перевищуйте призначене лікарем дозування, щоб уникнути побічних ефектів у вигляді розладів травлення.
Консультація з лікарем як ключовий етап лікування
Самолікування є неприпустимим та небезпечним для здоров’я. Порошок приймають за призначенням лікаря після обстеження, збору анамнезу, виявлення причин розладів та встановлення діагнозу. Лікар може призначити комплексну терапію, а також врахує протипоказання та індивідуально визначить дозування і курс лікування.
Відмова від відповідальності
Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення користувача з інформацією розміщеною на сайті.
Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та на офіційних сторінках у соціальних мережах розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.
Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!
Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!
✅ Категорія | Порошок для відновлення мікрофлори кишечника |
✅ Кількість препаратів | 7 |
✅ Найдешевший препарат | 301,50 ₴ |
✅ Форма випуску | Таблетки, Капсули, Розчин, Суспензія, Сироп, Мазь, Краплі, Збір, Супозиторії, Гранули, Квітки, Трава, Рідина, Настойка, Драже, Льодяники, Олія, Листя, Гель, Плоди |