Знеболюючі супозиторії

Loading ...
Loading ...
Loading ...

Місцеві анестетики в супозиторіях або, як їх ще називають, знеболюючі свічки – це група лікарських засобів, призначених для введення у пряму кишку. Вони містять речовини, які діють на нервові закінчення, знижуючи чутливість до болю і дискомфорт.

Для чого необхідні місцеві знеболювальні (анестетики) в супозиторіях?

Показання до застосування ректальних супозиторіїв залежать від складу конкретного медикаменту. Традиційно їх використовували для зменшення больових відчуттів та полегшення дискомфорту, викликаного хворобою або медичними процедурами.

Місцева анестезія з застосуванням свічок може бути рекомендована пацієнтам з гемороєм, проктитом, анальними тріщинами, запаленнями прямої кишки та іншими проктологічними захворюваннями. Для усунення післяопераційного болю, спричиненого хірургічним втручанням, супозиторії можуть застосовуватися самостійно чи в складі комбінованої терапії.

Які бувають місцеві знеболювальні (анестетики) супозиторії?

Як і знеболювальні спреї, свічки для місцевої анестезії бувають різних типів. Основний критерій класифікації – діюча речовина препарату. За цією ознакою свічки ректальні знеболюючі бувають таких типів:

  • анальгетики;
  • анестетики на основі бензокаїну;
  • нестероїдні протизапальні;з екстрактом беладони;
  • місцевоанестезуючі препарати на основі прокаїну гідрохлориду (новокаїн);
  • з комбінованим складом.

Деякі знеболювальні геморойні супозиторії можуть містити гормональні компоненти зі судинозвужувальною, протизапальною, протиалергічною дією, що своєю чергою допомагає полегшити больові симптоми.

Як правильно обрати місцеві знеболювальні (анестетики) супозиторії?

Знеболюючі засоби для усунення проктологічних проблем підбираються з урахуванням наступних критеріїв:

  • причина та інтенсивність больових відчуттів;
  • загальний стан і вік пацієнта, наявність супутніх захворювань;
  • наявність алергії чи підвищеної чутливості до складників супозиторії.

Важливо звертати увагу на дозування діючої речовини. Ліки з ідентичним складом бувають у варіантах дозування для дорослих і дітей.

Яка відмінність супозиторіїв від інших форм?

Якщо порівнювати супозиторії та знеболювальні таблетки, мазі, креми, ін’єкції, то препарати у свічках мають низку переваг:

  • діючі компоненти потрапляють в системний кровотік безпосередньо (минаючи шлунок і печінку);
  • ризик передозування і небажаних побічних реакцій мінімальний;
  • майже миттєва місцева знеболювальна дія;
  • зручні у застосуванні.

Для посилення терапевтичного ефекту лікар може порекомендувати застосовувати дорослим чи дітям і супозиторії, і препарати інших форм.

Хоч сучасні анальні знеболюючі свічки мають мінімум протипоказань і рідко викликають небажані побічні ефекти, перед застосуванням слід порадитися з лікарем та не займатися самолікуванням. Фахівець порекомендує медикамент з оптимальним складом, зважаючи на діагноз і вік пацієнта.

Чому варто придбати місцеві знеболювальні (анестетики) супозиторії в аптеці «Бажаємо здоров'я»?

У мережі аптек «Бажаємо здоров’я» можна купити за вигідними цінами якісні медикаменти українських і закордонних фармацевтичних компаній. В асортименті аптеки також є знеболюючі супозиторії місцевого застосування для дорослих і дітей. Це ліцензовані медикаменти, які пройшли усі необхідні дослідження щодо ефективності та безпеки.

Редакторська група
Оновлено
13.10.2023
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

✅ Категорія Знеболюючі супозиторії
✅ Кількість препаратів 13
✅ Найдешевший препарат 33,20 ₴
✅ Форма випуску Таблетки, Капсули, Розчин, Суспензія, Сироп, Мазь, Краплі, Збір, Супозиторії, Гранули, Квітки, Трава, Рідина, Настойка, Драже, Льодяники, Олія, Листя, Гель, Плоди