- Аптека Бажаємо Здоров'я
- Google відгуки
Google отзывы Apteka.net.ua
Катерина Кушка
23 июнь 2026
Дуже приємні і професійні фармацевти, потрібні ліки завжди є і по нормальним цінам))) Але працівникам окреме додаткове дякую!
Ната
23 июнь 2026
Гарний асортимент, чудове обслуговування, приємне місце.
Тетяна Стройко
22 июнь 2026
Завжди професійно і з бажанням допомогти
Iryna Kariachenko
19 июнь 2026
Моя улюблена аптека, завжди швидко обслуговують, підкажуть та допоможуть з вибором, всім рекомендую
Аліна Болобан
19 июнь 2026
Все добре, персонал був привітний))
Yuliya
18 июнь 2026
Вдячна дівчині-фармацевту за культуру обслуговування, компетентність та чуйність. 18.06.2026р.
Ирина Образцова
18 июнь 2026
З сином прийшли до аптеки, бо в нього почався сильний кашель після садка. Фармацевт розпитала про температуру та інші симптоми, потім запропонувала сироп і чітко пояснила, скільки давати залежно від віку. Ще спитала про можливу алергію. Взяли те, що порадила. Вдома син спокійніше заспокоївся.
Irina Petrenko
16 июнь 2026
Доброго дня!
Дякую персоналу аптеки «Бажаємо здоровʼя»за адресою Чорних Запорожців , 21 за приємне обслуговування!
Сергей Резников
16 июнь 2026
Все добре. Замовив, одержав.
Танечка Чикаева
15 июнь 2026
Уважительные и внимательные фармацевты.Дадут совет и все обьяснят.
Марія Грушецька
15 июнь 2026
Дякуємо за чудове обслуговування.
gl buh Korp
15 июнь 2026
Дуже приємна атмосфера. Привітний та уважний персонал.
Ira Prim
14 июнь 2026
13 червня моя мама відвідала цю аптеку і залишилася дуже приємно вражена обслуговуванням. Провізор уважно вислухала, допомогла розібратися з призначенням лікаря та детально відповіла на всі запитання.
Дуже спокійно, професійно і зрозуміло все пояснила, приділила достатньо часу. Відчувається високий рівень знань і справжнє людське ставлення до клієнта.
Щиро дякуємо за таку уважну і якісну роботу. Приємно, коли люди справді на своєму місці.
Olesia Bohuslavets
14 июнь 2026
Дякую за чудовий сервіс 🤍
Анатолий В
14 июнь 2026
Все є, тільки дорого.
Юлія Карєва
14 июнь 2026
Все чудово, ціна порадувала, в інших аптеках Ірпеня та Бучі на 150 а то і більше,дорожче.