Google отзывы Apteka.net.ua

Google відгуки
Катерина Кушка
23 июнь 2026
Дуже приємні і професійні фармацевти, потрібні ліки завжди є і по нормальним цінам))) Але працівникам окреме додаткове дякую!
Google відгуки — Фото 1
Ната
23 июнь 2026
Гарний асортимент, чудове обслуговування, приємне місце.
Google відгуки — Фото 2
Тетяна Стройко
22 июнь 2026
Завжди професійно і з бажанням допомогти
Google відгуки — Фото 3
Iryna Kariachenko
19 июнь 2026
Моя улюблена аптека, завжди швидко обслуговують, підкажуть та допоможуть з вибором, всім рекомендую
Google відгуки — Фото 4
Аліна Болобан
19 июнь 2026
Все добре, персонал був привітний))
Google відгуки — Фото 5
Yuliya
18 июнь 2026
Вдячна дівчині-фармацевту за культуру обслуговування, компетентність та чуйність. 18.06.2026р.
Google відгуки — Фото 6
Ирина Образцова
18 июнь 2026
З сином прийшли до аптеки, бо в нього почався сильний кашель після садка. Фармацевт розпитала про температуру та інші симптоми, потім запропонувала сироп і чітко пояснила, скільки давати залежно від віку. Ще спитала про можливу алергію. Взяли те, що порадила. Вдома син спокійніше заспокоївся.
Google відгуки — Фото 7
Irina Petrenko
16 июнь 2026
Доброго дня! Дякую персоналу аптеки «Бажаємо здоровʼя»за адресою Чорних Запорожців , 21 за приємне обслуговування!
Google відгуки — Фото 8
Сергей Резников
16 июнь 2026
Все добре. Замовив, одержав.
Google відгуки — Фото 9
Танечка Чикаева
15 июнь 2026
Уважительные и внимательные фармацевты.Дадут совет и все обьяснят.
Google відгуки — Фото 10
Марія Грушецька
15 июнь 2026
Дякуємо за чудове обслуговування.
Google відгуки — Фото 11
gl buh Korp
15 июнь 2026
Дуже приємна атмосфера. Привітний та уважний персонал.
Google відгуки — Фото 12
Ira Prim
14 июнь 2026
13 червня моя мама відвідала цю аптеку і залишилася дуже приємно вражена обслуговуванням. Провізор уважно вислухала, допомогла розібратися з призначенням лікаря та детально відповіла на всі запитання. Дуже спокійно, професійно і зрозуміло все пояснила, приділила достатньо часу. Відчувається високий рівень знань і справжнє людське ставлення до клієнта. Щиро дякуємо за таку уважну і якісну роботу. Приємно, коли люди справді на своєму місці.
Google відгуки — Фото 13
Степан
14 июнь 2026
Все ОК.
Google відгуки — Фото 14
Olesia Bohuslavets
14 июнь 2026
Дякую за чудовий сервіс 🤍
Google відгуки — Фото 15
Марина Ануфрієва
14 июнь 2026
ЩИРО дякую
Google відгуки — Фото 16
Анатолий В
14 июнь 2026
Все є, тільки дорого.
Google відгуки — Фото 17
Юлія Карєва
14 июнь 2026
Все чудово, ціна порадувала, в інших аптеках Ірпеня та Бучі на 150 а то і більше,дорожче.