- Аптека Бажаємо Здоров'я
- Google відгуки
Google відгуки Apteka.net.ua
Y S
27 червень 2026
Я завжди задоволений.
Руслана Мельничук
25 червень 2026
Щиро дякую працівнику вашої аптеки, а семе пані Віті що пішла мені на зустріч і відправила товар який був лише у вашій аптеці у м. Львів.
Наталья Проценко
25 червень 2026
Дякую за гарне обслуговування! І що ви завжди з нами.
Тетяна Олександрівна Рябокучма
25 червень 2026
Дякуємо за людяність і професіоналізм!💗
Таня Берест
24 червень 2026
Приємні дівчата ! Завжди можна отримати гарну консультацію.
Катерина Кушка
23 червень 2026
Дуже приємні і професійні фармацевти, потрібні ліки завжди є і по нормальним цінам))) Але працівникам окреме додаткове дякую!
Ната
23 червень 2026
Гарний асортимент, чудове обслуговування, приємне місце.
Тетяна Стройко
22 червень 2026
Завжди професійно і з бажанням допомогти
Iryna Kariachenko
19 червень 2026
Моя улюблена аптека, завжди швидко обслуговують, підкажуть та допоможуть з вибором, всім рекомендую
Аліна Болобан
19 червень 2026
Все добре, персонал був привітний))
Yuliya
18 червень 2026
Вдячна дівчині-фармацевту за культуру обслуговування, компетентність та чуйність. 18.06.2026р.
Ирина Образцова
18 червень 2026
З сином прийшли до аптеки, бо в нього почався сильний кашель після садка. Фармацевт розпитала про температуру та інші симптоми, потім запропонувала сироп і чітко пояснила, скільки давати залежно від віку. Ще спитала про можливу алергію. Взяли те, що порадила. Вдома син спокійніше заспокоївся.
Irina Petrenko
16 червень 2026
Доброго дня!
Дякую персоналу аптеки «Бажаємо здоровʼя»за адресою Чорних Запорожців , 21 за приємне обслуговування!
Сергей Резников
16 червень 2026
Все добре. Замовив, одержав.
Танечка Чикаева
15 червень 2026
Уважительные и внимательные фармацевты.Дадут совет и все обьяснят.
Марія Грушецька
15 червень 2026
Дякуємо за чудове обслуговування.
gl buh Korp
15 червень 2026
Дуже приємна атмосфера. Привітний та уважний персонал.
Ira Prim
14 червень 2026
13 червня моя мама відвідала цю аптеку і залишилася дуже приємно вражена обслуговуванням. Провізор уважно вислухала, допомогла розібратися з призначенням лікаря та детально відповіла на всі запитання.
Дуже спокійно, професійно і зрозуміло все пояснила, приділила достатньо часу. Відчувається високий рівень знань і справжнє людське ставлення до клієнта.
Щиро дякуємо за таку уважну і якісну роботу. Приємно, коли люди справді на своєму місці.