Ново-Пасит - инструкция, показания, состав, способ применения

ФильтрСбросить
Торговое название
Производитель
Первичная упаковка
Форма выпуска
Способ введения
Количество в упаковке
Объем
Диабетикам
Взрослым
Водителям
Детям
Беременным
Кормящим
Аллергикам
Фильтр
Форма выпуска: Таблетки
Производитель: Teva Czech Industries
Loading ...
Форма выпуска: Раствор
Производитель: Teva Czech Industries
Loading ...
Форма выпуска: Таблетки
Производитель: IVAX-CR
Loading ...

Ново-Пасит: инструкция по применению

На ринку доступні різноманітні лікарські препарати для нервової системи. І серед них особливою популярністю користується Ново-Пасит. Він широко представлений в аптеках України та понад десять років активно призначається лікарями завдяки своїй високій ефективності, а також можливості застосування пацієнтами, незалежно від вікової групи. Серед переваг засобу – мінімальна кількість побічних ефектів, висока дія анксіолітичної активності, а також доступна ціна за відмінних властивостей.

Безрецептурний апарат, як і інші препарати для нервової системи, доступний як у формі таблеток, так і у вигляді крапель для внутрішнього вживання. Незалежно від формату, активним компонентом виступає екстракт різних рослин, які мають виражений седативний ефект. До таких відносять бузину чорну, хміль, пасифлору, звіробій, мелісу лікарську, валеріану. Серед важливих компонентів варто відзначити і гвайфенезин, що має анксіолітичний ефект і сприяє зниженню емоційної напруги.

Які існують показання для прийому? 

Серед найчастіших рекомендацій для прийому препарату Ново-Пасит інструкція виділяє:

 • неврастенічні реакції, які супроводжуються підвищеною дратівливістю;
 • постійне психічне напруження;
 • неуважність;
 • підвищена стомлюваність;
 • страхи;
 • головні болі та мігрені, які спричинені нервовим перенапруженням;
 • синдром подразненого кишківника. 

Також спостерігається висока ефективність препарату за різних дерматозів, наприклад, атопічної екземи.

Ново-Пасит: як приймати 

Дозування залежить від стану хворого та його віку, більш детально описує Ново-Пасит інструкція.. Таблетовану форму Ново- Пасит приймають по одній таблетці тричі на добу під час їжі, запиваючи напоями (рекомендується використовувати соки або несолодкий чай). Якщо настає терапевтичний ефект, варто знизити дозування вдвічі. Прийом препарату під час вживання їжі дає змогу знизити ймовірність нудоти. Додатково, варто пам'ятати, що між прийомами їжі має бути не менше чотирьох годин. Рекомендований проміжок – близько шести годин.

Згідно інструкції застосування, залежно від захворювання та власного самопочуття, тривалість курсу може становити від 2 до 6 тижнів. 

Які існують протипоказання до вживання та взаємодії?

Перш за все, вживання не рекомендується тим, хто має алергію на один або кілька складових компонентів. Також варто не використовувати Ново-Пасит таблетки, якщо спостерігається:

 • дефіцит лактози;
 • міастенія;
 • галактоземія. 

Не рекомендується вживання препарату дітям, які не досягли дванадцятирічного віку. 

Серед побічних ефектів у поодиноких випадках спостерігаються сонливість, алергічні реакції, втомлюваність, запаморочення та розлади роботи шлунково-кишкового тракту. У разі їх настання досить просто припинити прийом препарату, щоби знизити прояв подібних симптомів. 

Тонкощі застосування лікарського препарату

Варто пам'ятати, що дія Ново-Паситу може позначитися негативно на тих, хто страждає захворюваннями роботи органів шлунково-кишкового тракту, а також:

 • розладами роботи печінки або нирок;
 • у разі отруєння препаратами, які пригнічують роботу центральної нервової системи.

Заборонено також використання лікарської речовини під час вагітності та годування груддю. Відзначено також тенденцію несумісності Ново-Паситу з особами, які полюбляють засмагати в солярії, і тими, хто має світлу шкіру. 

Додатково, складові можуть провокувати сонливість, тому ліки не рекомендуються для тих, хто керує транспортними засобами. Заборонено також вживати алкоголь, оскільки він посилює ефект гальмування і пригнічення центральної нервової системи.

Препарат варто зберігати в темному місці за температури не більше 25 градусів за Цельсієм.

Щоби зробити покупку лікарського препарату, варто звернути увагу на виробника, вартість, дозування. У такому разі можливо придбати саме те, що потрібно. Купити онлайн необхідне ви зможете за помірною ціною зі зручною і безпечною оплатою відразу на сайті.

Редакционная группа
Оновлено
13.10.2023
Проверено

Обратите внимание!

Описание препарата Ново-Пасит на этой странице – носит информационный характер и является упрощенной авторской версией сайта https://apteka.net.ua/ru. Целью размещения данной информации является ознакомление посетителя сайта с услугами, продуктами, информацией и другими материалами сети аптек «Бажаємо здоров'я» и «Аптека твоєї родини».

Самолечение может быть вредным для вашего здоровья. Рекомендуем перед покупкой и/или использованием препарата посетить врача и обязательно ознакомиться с инструкцией производителя.

✅ Категория Ново-Пасит - инструкция, показания, состав, способ применения
✅ Количество препаратов 3
✅ Форма выпуска Таблетки, Раствор