Аминофид саше 10 мл №20, Фидем Фарм, Здравофарм

Код товара
564346
Loading ...
Оплата
Опис
  • Наличными при получении
  • Картой на сайте
Гарантия
Опис

Сеть аптек «Бажаємо здоров'я» сотрудничает только с проверенными поставщиками. Препараты, поступающие в наши аптеки, проходят все соответствующие этапы реализации лекарственных средств. Больше информации.

Возвращение
Опис

Лекарственные препараты и средства, предметы сангигиены и изделия медицинского назначения надлежащего качества, отпущенные из аптек и структурных подразделений, возврату не подлежат. Больше информации.

Производитель
Страна производства
Бренд
Форма выпуска
Способ введения
Первичная упаковка
саше
Количество в упаковке
20
Условия отпуска
Температура хранения
до 25°C
Скачать сертификат соответствия
Данный сертификат носит информационный характер. Под каждую серию препарата выдается отдельный сертификат, который будет иметь отдельные реквизиты.
Состав
Условия хранения

Лист-вкладиш по застосуванню дієтичної добавки

АМІНОФІД FIDEM PHARM

ТУ У 10.8-13721480-006: 2021

розчин для перорального застосування

Склад: 10 мл (ml) розчину містить: аргінін (еквівалентно 1,0 г (g) аргініну цитрату) – 0,731 г (g), бетаїну гідрохлорид (еквівалентно 1,0 г (g) бетаїну) – 1,310 г (g), моногідрат лимонної кислоти, сахароза, сорбат калію, ароматизатор «Мультивітамін», вода очищена.

Без ГМО

Активні інгредієнти в рекомендованій добовій кількості

на 10 мл (ml) розчину

на 20 мл (ml) розчину

на 30 мл (ml) розчину

Аргінін


0,731 г (g)

1,462 г (g)

2,193 г (g)

Бетаїну гідрохлорид


1,310 г (g)

2,620 г (g)

3,930 г (g)

Не є лікарським засобом.


Рекомендації щодо споживання: може бути рекомендована лікарем як додаткове джерело аргініну, бетаїну та іонів цитрату з метою створення оптимальних дієтичних умов для нормального функціонування обміну речовин, гепатобіліарної та серцево-судинної систем.

Активні інгредієнти АМІНОФІД виявляють детоксикаційні властивості, сприяють виведенню токсинів, поліпшують процеси білкового та жирового обміну, а також захищають клітини гепатобіліарної системи від дії токсинів.  

Загальні властивості: згідно загально-доступним літературним джерелам, компоненти, що входять до складу АМІНОФІД, мають наступні властивості:

аргінін – амінокислота, яка бере участь у біосинтезі білка, в метаболізмі сечовини, посилює детоксикаційну функцію печінки. Аргінін є важливою складовою в процесі біосинтезу оксиду азоту (NO), сприяє підтриманню азотистого балансу, виведенню залишкового токсичного азоту, чинить антиоксидантну дію, нормалізує мікроциркуляцію в печінці насичуючи її киснем, сприяє поліпшенню показників гепатопортальної гемодинаміки.

Аргінін також покращує внутрішньоклітинний обмін у гепатоцитах, стимулює їх активність, знижує утворення шкідливих для клітин печінки вільних радикалів, зменшує гіпоксію та запалення, сприяє регенерації гепатоцитів.

бетаїн – ліпотропна речовина, яка бере участь у біосинтезі фосфоліпідів, транспорті тригліцеридів, окисненні та утилізації жирів. Запобігає виникненню та зменшує жирову дистрофію печінки. Бетаїн чинить антифібротичну та протизапальну дії, сприяє зменшенню рівня гомоцистеїну, зменшує ризик тромбоутворення та прогресування атеросклерозу.
іони цитрату – сприяють процесу травлення при підвищеній кислотності, зменшують ацидоз та диспептичні прояви (нудоту, відчуття важкості в шлунку, метеоризм), які часто спостерігаються при захворюваннях печінки.

Таким чином, за рекомендацією лікаря, АМІНОФІД може використовуватись в якості дієтологічного фактору у комплексі запобіжних заходів при: 

функціональних порушеннях роботи печінки, при запальних процесах в печінці та їх наслідках;
– порушеннях функціонування серцево-судинної системи та при атеросклеротичних змінах;
– станах, пов’язаних з порушенням білкового метаболізму (стреси, перевтома, астенія, травми, голодування тощо);  

усуненні наслідків гепатотоксичної дії алкоголю, медикаментів та інших токсичних агентів. 

АМІНОФІД може використовуватись в якості дієтологічного фактору як додаткове джерело аргініну, бетаїну та іонів цитрату при станах, які супроводжуються функціональними порушеннями роботи печінки та жовчно-вивідних шляхів (вірусний гепатит, гепатоз, стеатоз, неалкогольний стеатогепатит), а також для усунення наслідків гепатотоксичної дії алкоголю, медикаментів та інших токсичних агентів, а також при станах, пов'язаних з порушенням білкового метаболізму (стреси, астенія, травми, голодування та ін.). 

Спосіб споживання та рекомендована добова кількість: 10 мл (ml) р-ну (1 ст. ложка або 1 саше) розчинити у 100 мл (ml) питної води кімнатної температури:

- дітям віком від 7 до 11 років споживати внутрішньо 1-2 рази на добу після прийому їжі;

- дітям віком від 12 років та дорослим споживати внутрішньо 2–3 рази на добу після прийому їжі.

Тривалість споживання: від 2-х до 4-х тижнів або за призначенням лікаря. Подальше застосування та можливість повтору рекомендовано узгоджувати з лікарем.

Застереження щодо споживання: підвищена чутливість до окремих компонентів продукту, діти віком до 7 років, у період вагітності та лактації вживати тільки за рекомендацією лікаря.

Перед споживанням рекомендована консультація лікаря.

Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не перевищуйте рекомендовану добову кількість.


Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла та сонячних променів місці. Зберігати в недоступному для дітей місці. При температурі не вище 25°С. Не охолоджувати та не заморожувати.

Термін зберігання: 3 роки.

Не застосовувати після закінчення строку придатності, зазначеного на упаковці.

Форма випуску: флакон 100 мл (ml) або 200 мл (ml) у картонній коробці; саше по 10 мл (ml) кожне, по 5, 10, 20, 50 штук у картонній коробці.

Оператор ринку харчових продуктів: ТОВ «ЗДРАВОФАРМ», вул. Успенська, 6, с. Сороківка, Харківський р-н, Харківська обл., 62430 Україна. Телефон для прийняття претензій +38099007005069

Адреса потужностей виробництва: 08290, Київська обл., місто Ірпінь, селище міського типу Гостомель, вулиця Лугова8-а.

Виготовлено на замовлення: «Сіріус- 95»
Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!