Холосас плюс сироп флакон 200 мл, Профи Фарм, Ключи Здоровья

Код товара
552360
Loading ...
Оплата
Опис
  • Наличными при получении
  • Картой на сайте
Гарантия
Опис

Сеть аптек «Бажаємо здоров'я» сотрудничает только с проверенными поставщиками. Препараты, поступающие в наши аптеки, проходят все соответствующие этапы реализации лекарственных средств. Больше информации.

Возвращение
Опис

Лекарственные препараты и средства, предметы сангигиены и изделия медицинского назначения надлежащего качества, отпущенные из аптек и структурных подразделений, возврату не подлежат. Больше информации.

Производитель
Страна производства
Бренд
Форма выпуска
Способ введения
Первичная упаковка
флакон
Условия отпуска
Температура хранения
до 25°C
Скачать сертификат соответствия
Данный сертификат носит информационный характер. Под каждую серию препарата выдается отдельный сертификат, который будет иметь отдельные реквизиты.
Состав
Противопоказания

Сироп «Холосас плюс», 200 мл

добавка дієтична

Склад: цукор, вода очищена, екстракт шипшини, лимонна кислота моногідрат, аскорбінова кислота, консервант бензоат натрію. БЕЗ ГМО.

Рекомендації щодо застосування: дієтична добавка до раціону харчування – джерело біологічно активних речовин, сприяє покращенню функціональної діяльності печінки, жовчного міхура та жовчовивідних шляхів, має протизапальні, жовчогінні та сечогінні властивості. Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Рекомендовано вживати: дорослим і дітям старше 12 років по 2 чайних ложки 3-4 рази на день, запиваючи водою. Дітям від 3 років до 12 років по 1 чайній ложці 3-4 рази на день, тільки за рекомендацією лікаря. Не перевищувати зазначену рекомендовану дозу щоденного споживання.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту, вагітним, жінкам, що годують немовля, дітям до 3 років, хворим на цукровий діабет.

Зберігати: у пакуванні виробника в сухому, при температурі не вище 25 С та відносній вологості повітря не більше 75 %, недоступному для дітей місці.

Строк придатності 24 місяці. Після першого відкриття флакона, за умови герметичного пакування, термін зберігання не більше 1 місяця. Не слід використовувати після закінчення терміну придатності.

Форма випуску: флакон 200 мл (може бути з мірним стаканчиком або без мірного стаканчика).

Не є лікарським засобом.

ТУ У 10.8-2621113032-003:2016.

Виробник: ТОВ “КЛЮЧІ ЗДОРОВ'Я”, Україна, м.Харків, вул.. Зернова, 6, кВ.168.

Адреса виробничих потужностей: Харківська обл., Харківський р-н, с-ще Рай-Оленівка, вул. Рай-Оленівська, 8

Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!