Энтерожермина форте суспензия флакон 5 мл №10, Опелля Хелскеа Італі

Код товара
336123
Loading ...
Оплата
Опис
  • Наличными при получении
  • Картой на сайте
Гарантия
Опис

Сеть аптек «Бажаємо здоров'я» сотрудничает только с проверенными поставщиками. Препараты, поступающие в наши аптеки, проходят все соответствующие этапы реализации лекарственных средств. Больше информации.

Возвращение
Опис

Лекарственные препараты и средства, предметы сангигиены и изделия медицинского назначения надлежащего качества, отпущенные из аптек и структурных подразделений, возврату не подлежат. Больше информации.

Производитель
Страна производства
Торговое название
Форма выпуска
Способ введения
Первичная упаковка
флакон
Количество в упаковке
10
Условия отпуска
Код АТС
Температура хранения
до 30°C
Скачать сертификат соответствия
Данный сертификат носит информационный характер. Под каждую серию препарата выдается отдельный сертификат, который будет иметь отдельные реквизиты.
Состав
Показания
Противопоказания
Применение в период беременности или кормления грудью
Способ применения и дозы
Передозировка
Побочные эффекты
Условия хранения

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ЕНТЕРОЖЕРМІНАГ’ ФОРТЕ

(ENTEROGERMINAГ’ FORTE)

Склад:

діюча речовина: спори полірезистентного штаму Bacillus clausii;

1 флакон по 5 мл містить спори полірезистентного штаму Bacillus clausii 4х109;

допоміжна речовина: вода очищена.

Лікарська форма. Суспензія оральна.

Основні фізико-хімічні властивості: білувата опалесцентна рідина.

Фармакотерапевтична група. Антидіарейні мікробні препарати.

Код АТХ A07 FA.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Препарат ЕнтерожермінаГ’ Форте – суспензія спор Bacillus clausii, які зазвичай присутні в кишечнику та не проявляють патогенної активності.

Завдяки дії Bacillus clausii препарат відновлює мікрофлору кишечника, змінену в результаті порушень мікробної флори різної етіології. Крім того, завдяки здатності Bacillus clausii синтезувати різні вітаміни, особливо групи В, препарат сприяє корекції дисвітамінозу, спричиненого застосуванням антибіотиків або хіміотерапевтичних препаратів. Завдяки метаболічній активності Bacillus clausii застосування препарату дає змогу досягти неспецифічного антигенного та антитоксичного ефекту.

Завдяки високій резистентності до хімічних і фізичних агентів спори Bacillus clausii проходять неушкодженими крізь бар’єр шлункового соку в кишечний тракт, де вони перетворюються в метаболічно активні вегетативні клітини.

Фармакокінетика.

Немає даних.

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування та профілактика дисбактеріозу кишечнику та пов’язаного з ним ендогенного дисвітамінозу.

Допоміжна терапія, спрямована на відновлення нормальної мікрофлори кишечнику, що порушується під час лікування антибіотиками або хіміотерапевтичними препаратами.

Гострі та хронічні шлунково-кишкові захворювання у немовлят, пов’язані з інтоксикацією або дисбактеріозом кишечнику та дисвітамінозом.

Протипоказання.

Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-якої з допоміжних речовин препарату.

Особливі заходи безпеки.

У флаконах з препаратом ЕнтерожермінаГ’ Форте можлива наявність видимих часточок, що утворюються внаслідок агрегації спор Bacillus clausii та не свідчать про те, що препарат зазнав будь-яких змін.

Перед застосуванням флакон слід струсити.

Препарат має високий ступінь гетерологічної резистентності до антибіотиків, що дає змогу застосовувати його як для профілактики зміни мікрофлори кишечнику, спричиненої селективною дією антибіотиків (особливо антибіотиків широкого спектра дії), так і для відновлення вже порушеного балансу мікрофлори кишечнику.

Препарат не взаємодіє з такими антибіотиками: пеніцилін при застосуванні не в комбінації з інгібіторами бета-лактамази, цефалоспорини (часткова резистентність у більшості випадків), тетрацикліни, макроліди, аміноглікозиди (за винятком гентаміцину і амікацину), хлорамфенікол, тіамфенікол, лінкоміцин, кліндаміцин, ізоніазид, циклосерин, новобіоцин, рифампіцин, налідиксова кислота і піпемідова кислота (проміжна резистентність), метронідазол.

Якщо препарат призначати одночасно з антибіотиками, його слід застосовувати між двома прийомами антибіотика.

Цей лікарський засіб призначений виключно для перорального застосування. Забороняється вводити препарат ін’єкційним або будь-яким іншим шляхом. Некоректне застосування цього лікарського засобу призводило до виникнення важких анафілактичних реакцій, таких як анафілактичний шок.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Досліджень із вивчення взаємодії не проводилося.

Особливості застосування.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Протипоказань щодо застосування препарату в період вагітності або годування груддю немає.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Ентерожерміна® Форте не впливає на здатність керувати транспортними засобами та працювати з механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Вміст флакона приймають без розведення або розводять у воді чи інших напоях (наприклад, у молоці, чаї або в апельсиновому соку). Цей лікарський засіб призначений лише для перорального застосування. Не вводити парентерально і не застосовувати іншим способом.

Доза для дорослих: 5 мл (1 флакон) на добу.

Діти. Препарат можна застосовувати дітям віком від 28 днів. Препарат застосовують немовлятам і дітям у дозі 5 мл (1 флакон) на добу.

Термін лікування встановлює лікар залежно від стану пацієнта та перебігу захворювання:

Лікування та профілактика дисбактеріозу кишечнику та пов’язаного з ним ендогенного дисвітамінозу – 5-7 днів;

Допоміжна терапія, спрямована на відновлення нормальної мікрофлори кишечнику, що порушується під час лікування антибіотиками або хіміотерапевтичними препаратами – протягом антибіотикотерапії (у середньому 5-10 днів);

Гострі та хронічні шлунково-кишкові захворювання у немовлят, пов’язані з інтоксикацією або дисбактеріозом кишечнику та дисвітамінозом – гострі – 5-7 днів, хронічні – до 30 днів.

Передозування.

Про випадки передозування не повідомлялося.

Побічні реакції.

Розлади з боку шкіри та підшкірних тканин:

Частота невідома: реакції гіперчутливості, в тому числі висипання, та кропивянки та ангіоневротичний набряк.

Повідомлення про підозрювані побічні реакції

Дуже важливо повідомляти про підозрювані побічні реакції, що виникли після реєстрації препарату, оскільки це дозволяє постійно відстежувати співвідношення користь/ризик цього лікарського засобу.

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі нижче 30 ВєС.

Щоб уникнути забруднення суспензії, не слід відкривати флакон заздалегідь.

Упаковка.

№ 10; № 20 (10х2): по 5 мл у флаконі; по 10 флаконів, з’єднаних між собою поліетиленовою перемичкою, у касеті; по 1 або 2 касети в картонній коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Виробник.

Санофі С.п.А.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Вьяле Еуропа, 11 – 21040 Оріджьо (VA), Італія.

Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!

Краткое описание

«Энтерожермина форте суспензия флакон 5 мл №10, Opella Healthcare Italia» – это лекарственное средство, произведенное в Италии компанией «Opella Healthcare Italia», которое широко используется для нормализации кишечной микрофлоры. Основным действующим веществом препарата являются споры 4 штаммов бактерий Bacillus clausii. Препарат выпускается в форме суспензии, что обеспечивает удобство применения, особенно для детей. В одном флаконе содержится 5 мл суспензии оральной. «Энтерожермина форте» доступна без рецепта от врача.

Показания к применению

  • лечение и профилактика дисбактериоза кишечника и связанного с ним эндогенного дисвитаминоза;
  • вспомогательная терапия, направленная на восстановление нормальной микрофлоры кишечника, которая нарушается во время лечения антибиотиками или химиотерапевтическими препаратами;
  • острые и хронические желудочно-кишечные заболевания у новорожденных, связанные с интоксикацией или дисбактериозом кишечника и дисвитаминозом.

Противопоказания

Препарат противопоказан при гиперчувствительности к компонентам препарата.

Возможные побочные реакции

Побочные эффекты при приеме «Энтерожермина форте» встречаются редко и могут включать аллергические реакции, такие как зуд, высыпания на коже, ангионевротический отек.

Способ применения и дозировка

Содержимое флакона принимают без разведения или разводят в воде или других напитках (например, в молоке, чае или в апельсиновом соке). Средство предназначено только для перорального применения.

Доза для взрослых составляет 5 мл (1 флакон) в сутки.

Препарат можно применять детям в возрасте от 28 дней. Препарат применяют младенцам и детям в дозе 5 мл (1 флакон) в сутки.

Срок лечения устанавливает врач в зависимости от течения заболевания:

  • лечение и профилактика дисбактериоза кишечника – 5-7 дней;
  • восстановление микрофлоры, которая нарушается во время лечения антибиотиками и химиотерапевтическими препаратами – 5-10 дней;
  • острые желудочно-кишечные заболевания у младенцев связанные с дисбактериозом кишечника или интоксикацией – 5-7 дней, в хронической форме – до 30 дней.

Наиболее распространенные проявления передозировки

Передозировка «Энтерожермины форте» маловероятна, поскольку препарат содержит природные компоненты, которые хорошо переносятся организмом.

Условия хранения и срок годности

Препарат следует хранить в сухом, темном месте при температуре не выше 30 градусов Цельсия. Срок годности – 2 года. Точную дату окончания срока годности лучше проверить в официальных инструкциях производителя.

Лекарственное средство хранить в недоступном для детей и домашних любимцев месте!

Эта информация является кратким изложением электронной инструкции и предоставлена исключительно с ознакомительной целью. Перед приемом «Энтерожермина форте суспензия флакон 5 мл №10, Opella Healthcare Italia, Италия» обязательно необходимо проконсультироваться с врачом и ознакомиться с официальной инструкцией от производителя, прилагаемой к упаковке. Данный препарат можно приобрести по приятной цене в сети аптек «Бажаємо здоров'я».

Помните, что самолечение может вредить здоровью.

Отказ от ответственности

Информация размещенная на сайте https://apteka.net.ua/ru носит, исключительно, информационный характер. Администрация сайта https://apteka.net.ua/ru не несет ответственности за возможные негативные последствия, которые могут возникнуть в результате ознакомления пользователя с информацией размещенной на сайте.

Услуги, продукты, информация и другие материалы на официальном сайте сети аптек «Бажаємо здоров’я» и «Аптека твоєї родини» и на официальных страницах в социальных сетях размещены, исключительно, в информационных целях и не должны восприниматься как альтернатива консультации врача. Сеть аптек «Бажаємо здоров’я» и «Аптека твоєї родини» не несет ответственности за какие-либо выводы, которые были установлены и приняты во внимание читателем самостоятельно на основании размещенной информации.

Установление диагноза и выбор методики лечения осуществляется только профильным врачом. Обязательно перед применением препарата проконсультируйтесь с врачом!

Помните, самолечение может нанести вред вашему здоровью!