Алфлутоп - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Об'єм
Діабетикам
Дорослим
Водіям
Дітям
Вагітним
Годуючим
Алергікам
Застосувати фільтри
Фільтр
Форма випуску: Розчин
Виробник: Біотехнос
Loading ...

Алфлутоп: інструкція з використання

Медичний препарат Алфлутоп застосовується для лікування суглобів. Допомагає в синтезі гіалуронової кислоти та колагену другого типу, завдяки чому сприяє відновленню структури хряща та нормалізує його роботу. На Алфлутоп ціна далеко не бюджетна, але якість препарату та його ефективність цілком її виправдовує. Щоб купити препарат за помірною ціною у Києві та інших містах України, необхідно оформити замовлення онлайн в інтернет-аптеці «Бажаємо здоров’я». Під час оформлення замовлення виберіть аптеку мережі в вашому місті, в якій зручно буде забрати ліки.

Форма випуску

Препарат випускається у формі розчину для ін’єкцій по 1 мл в ампулі. Кількість в пакуванні – 10 шт. 

Кожна ампула містить 0,1 мл активної речовини – біоактивного концентрату з дрібної морської риби. Цього цілком достатньо для продукції власних колагенових сполук і швидкого досягнення терапевтичного ефекту.

Показання до застосування Алфлутопу

Лікарський засіб має протизапальну, регенеративну, хондропротекторну дію, а також знеболювальні властивості, як і інші препарати для опорно-рухового апарату

Алфлутоп інструкція містить наступні покази до застосування:

  • остеоартроз різної локалізації;
  • спондильоз.

Крім того, препарат активно використовують як допоміжний засіб у період відновлення після оперативних втручань та травм.

Режим дозування

Згідно з інструкцією Алфлутоп призначають для лікування лише дорослих пацієнтів. Дітям застосовувати ліки категорично заборонено через відсутність даних про безпеку.

Середнє дозування – по 1 мл 1 раз на день протягом 20 днів. При різних станах рекомендована доза та терміни лікування визначаються виключно лікарем. Самолікування може бути небезпечним для здоров'я людини.

Протипоказання

Окремо виділених протипоказань не зазначено в інструкції. Проте, при наявності реакцій гіперчутливості до компонентів лікарського засобу не слід застосовувати його. В такому випадку варто проконсультуватись зі спеціалістом, підібравши інші хондропротектори.

Особливості Алфлутопу

Вживання препарату, у пацієнтів з обтяженим алергологічним анамнезом, може викликати алергічні прояви. Зокрема важкі системні реакції, як-от анафілактичний шок. 

З обережністю застосовується у пацієнтів з аутоімунними захворюваннями. Лікування у таких випадках повинно розглядатись в індивідуальному порядку, та під пильним наглядом лікаря.

Побічні дії

Найрозповсюдженіша проблема, що може виникнути при застосуванні препарату – набряк та почервоніння в місці ін’єкції. Може бути нетривалий больовий ефект, що минає згодом.

На Алфлутоп уколи інструкція містить детальну інформацію про можливі побічні дії препарату. Варто ознайомитись перед застосуванням, щоб розуміти, на які стани необхідно звернути особливу увагу.

Взаємодія з іншими медикаментами та харчовими продуктами

Даних про несумісність з іншими лікарськими засобами немає.

Передозування

Передозування препарату може викликати посилення алергічних реакцій.

Умови зберігання

Зберігається препарат протягом трьох років в оригінальному пакуванні. Температура зберігання – не вище 25 градусів. Відпускається виключно за рецептом.

Замовити Алфлутоп від виробника «Біотехнос» за вигідною ціною допоможе інтернет-аптека «Бажаємо здоров’я».

Редакторська група
Оновлено
13.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Алфлутоп на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Алфлутоп - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 1
✅ Форма випуску Розчин