Мірамістин - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Первинна упаковка
Форма випуску
Спосіб введення
Зберігання
Дозування
Вага
Об'єм
Діабетикам
Дорослим
Водіям
Дітям
Вагітним
Годуючим
Алергікам
Фільтр
Форма випуску: Розчин
Дозування: 0,01%
Виробник: Дарниця ФФ
Loading ...
Форма випуску: Мазь
Дозування: 5 мг/г
Виробник: Дарниця ФФ
Loading ...
Форма випуску: Мазь
Дозування: 5 мг/г
Виробник: Дарниця ФФ
Loading ...

Мірамістин: інструкція з використання

Мірамістин належить до групи антисептиків з широким спектром антимікробної дії. Використовується в багатьох областях медицини. Мірамістин призначений тільки для зовнішнього застосування. Він має виражену бактерицидну та протизапальну дію, а також може сприяти неспецифічній імунній відповіді організму та загоєнню тканин. В Україні можна купити лікарський засіб від виробника Дарниця.

Придбати одну з форм Мірамістину за прийнятною ціною та інші лікувальні й дерматологічні засоби допоможе інтернет-аптека «Бажаємо здоров’я».

Форми випуску

Препарат в Україні випускається в наступних лікарських формах:

  • мазі для зовнішнього застосування (по 15 і 30 г);
  • розчин для місцевого застосування (містить 5 мг діючої речовини у флаконі об’ємом 50 мл).

Властивості засобу не змінюються від форми.

Показання до застосування Мірамістину

Мірамістин має доволі широкий список показань до використання:

  • профілактика розвитку інфекції та обробка інфікованих ран у хірургії та травматології;
  • лікування опіків другої та третьої стадії у комбустіології;
  • обробка післяпологових ран, лікування гінекологічних захворювань, що супроводжуються запаленням;
  • лікування грибкових захворювань шкірних покровів та слизових;
  • як допоміжний засіб при лікуванні фарингіту, отиту, синуситу;
  • профілактика ускладнень в стоматології;
  • профілактика венеричних захворювань.

Мірамістин ефективно використовується майже у всіх сферах медицини. Він майже не має побічних ефектів, тому часто призначається різним групам пацієнтів. Аналогів Мірамістину мазі в Україні не існує. Можна знайти лікарські засоби, схожі за принципом дії, проте з іншою діючою речовиною.

Режим дозування

Використання певних доз не передбачається. Все залежить від показань та складності випадку. Інструкція по застосуванню мазі «Мірамістин» містить докладні відомості про її застосування. Зазвичай препарат наноситься тонким шаром на місце ураження. Можна застосовувати безпосередньо на перев'язувальний матеріал або тампони, що вставляють у порожнини гнійних ран. Тривалість лікування залежить від тяжкості ураження шкіри, у складних випадках терапія може тривати до 6 тижнів.

Мірамістин розчин використовується для полоскань ротоглотки, промивань носа та спринцювання. Також може бути застосований як дерматологічний засіб. Термін лікування в таких випадках зазвичай не перевищує 10 днів.

Остаточна схема застосування препаратом визначається лікарем. Не займайтеся самолікуванням, яким би простим не здавався вам випадок. Обов’язково отримайте консультацію спеціаліста перед курсом терапії.

Протипоказання

Препарат не можна застосовувати при індивідуальній гіперчутливості до його компонентів. Немає доказів щодо безпечного застосування дітям. Тому Мірамістином не варто лікувати неповнолітніх пацієнтів.

Особливості Мірамістину

Препарат не алергенний, не викликає ні свербежу, ні подразнення. При використанні в урології не бажано відвідувати туалет протягом наступних двох годин після обробки.

Використовуючи Мірамістин для горла, варто утриматись певний час від вживання їжі та напоїв. У період вагітності та лактації застосування Мірамістину дозволено.

Побічні дії

При застосуванні на запальних ділянках слизових оболонок та на відкритих ранах можливо короткочасне печіння. Воно не потребує скасування препарату та зникає самостійно за кілька хвилин.

Взаємодія з іншими медикаментами та харчовими продуктами

Ефективність препарату підвищується, якщо перед обробкою Мірамістину додатково обробити рану антисептичним розчином. При одночасному вживанні з антибактеріальними препаратами ефект останніх підвищується завдяки зниженню резистентності наявних мікроорганізмів.

Ефект від Мірамістину повністю нівелює використання аніонних ПАР. Може застосовуватися сумісно з іншими препаратами для лікування ран, які також можна придбати в інтернет-аптеці «Бажаємо здоров’я».

Передозування

Випадків передозування не зареєстровано.

Умови зберігання

В оригінальній упаковці розчин зберігається протягом 3-х років. Мазь не втрачає своїх властивостей протягом 2-х. Відпускається без рецепта.

Якщо вам потрібна на Мірамістин ціна найвигідніша, інтернет-аптека «Бажаємо здоров’я» зможе вам допомогти. Безплатно бронюйте товар на сайті й отримайте ліки протягом 48 годин у найближчій аптеці Києва або інших міст України. Оплатити можна як на сайті, так і безпосередньо в аптеці.

Редакторська група
Оновлено
13.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Мірамістин на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Мірамістин - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 3
✅ Форма випуску Мазь, Розчин