Наклофен - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Первинна упаковка
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Дозування
Об'єм
Діабетикам
Дорослим
Водіям
Дітям
Вагітним
Годуючим
Алергікам
Фільтр
Дозування: 75 мг
Виробник: КРКА
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Дозування: 75 мг
Виробник: КРКА
Loading ...
Форма випуску: Супозиторії
Дозування: 50 мг
Виробник: КРКА
Loading ...

Наклофен: інструкція з використання

Наклофен – протизапальний нестероїдний препарат, активною речовиною якого є диклофенак. Майже 60 років тому під час реалізації програми по розробці протизапального препарату, який мав би покращені біологічні властивості, на основі дослідної лабораторії фірми «Гейгі» було синтезовано понад 200 речовин. Найкращі результати були продемонстровані саме диклофенаком натрію.

Спочатку виробники лікарських засобів використовували диклофенак як протиревматичний засіб для лікування захворювань, при яких важливі такі два ефекти: виражений протизапальний та потужний знеболювальний. Сьогодні нестероїдні протизапальні препарати є найпоширенішими засобами для подолання болю, що спричиняють одночасно протизапальний, аналгетичний та помірний жарознижувальний вплив.

Купити Наклофен можна в аптеці «Бажаємо здоров’я». Це простий та доступний спосіб придбати лікарські засоби за прийнятними цінами в Києві чи будь-якому іншому місті України.

Форми випуску

Наклофен можна купити у формі розчину для внутрішньом'язового або внутрішньовенного введення. Це прозорий, безбарвний або зі злегка жовтим відтінком розчин, що практично не містить механічних включень. 1 ампула (3 мл) препарату містить 75 мг диклофенаку натрію.

Лікарський засіб доступний також у формі таблеток, капсул та супозиторіїв. Таблетки мають два варіанти дозування: 50 та 100 мг. В одній капсулі міститься 75 мг диклофенаку натрію, а в супозиторії – 50 мг.

Показання до застосування

Наклофен призначається, щоб лікувати:

 • дегенеративні та запальні захворювання опорно-рухового апарату;
 • спондиліт;
 • остеоартроз;
 • бурсит, тендовагініт;
 • больовий синдром в області хребта;
 • посттравматичні, післяопераційні больові синдроми, що супроводжуються запальними процесами;
 • ниркові та жовчні коліки;
 • тяжкі напади мігрені.

Під час лікування препаратом необхідно контролювати роботу печінки та нирок, стан крові. Також не рекомендується вживання алкоголю.

Режим дозування

Вводити препарати для опорно-рухового апарату у вигляді розчину необхідно внутрішньом’язово. Наклофен уколи інструкція передбачає разову дозу – 1 ампула (75 мг). Якщо необхідно, то можна провести повторне введення через 12 год.

Тривалість використання препарату складає не більше 2 діб, за необхідності далі можна перейти на пероральне або ректальне застосування. У випадках важкого перебігу захворювання, як виняток, можна застосовувати 2 ін’єкції по 75 мг, дотримуючись інтервалу у кілька годин.

Наклофен таблетки інструкція рекомендує не перевищувати добову дозу понад 150 мг. Стандартне дозування для супозиторіїв – 1 супозиторій 2-3 рази на добу.

Протипоказання

Серед основних протипоказань для застосування лікарського препарату є:

 • підвищена чутливість до компонентів засобу;
 • прояви «аспіринової тріади»;
 • гостра фаза розвитку ерозивно-виразкових уражень ШКТ;
 • тяжка ниркова недостатність;
 • тяжка печінкова недостатність;
 • захворювання судин головного мозку;
 • серцева недостатність;
 • ⅠⅠⅠ триместр вагітності;
 • період лактації.

Також Наклофен інструкція забороняє застосувати дітям до 18 років.

Особливості препарату Наклофен

Для пацієнтів літнього віку немає значних обмежень по використанню препарату. Варто з обережністю вживати ліки пацієнтам віком від 65 років, особливо тим, в кого слабке здоров’я та низький показник маси тіла.

Побічні дії

В процесі лікування можуть виникнути побічні реакції у вигляді:

 • порушень роботи травної системи;
 • головного болю, запаморочення;
 • шкірної висипки;
 • порушень функціонування сечостатевої системи;
 • алергічних реакцій;
 • відхилення в роботі серцево-судинної та дихальної систем.

При застосуванні препарату необхідно строго дотримуватись інструкції, а у випадку прояву побічних реакцій відвідати лікаря для коректування подальшого лікування.

Взаємодія з іншими медикаментами

Одночасне застосування різних препаратів може призводити до збільшення концентрації одного з них та нівелювання дії іншого, що негативно впливає на стан організму. Наслідком цього можуть стати судоми, кровотеча, підвищений артеріальний тиск тощо. Уникнути погіршення стану пацієнта допоможе лікарський контроль, чітке дотримання режиму дозування та рекомендацій.

Також Наклофен розчин для ін’єкцій не рекомендується змішувати в одному шприці з іншими препаратами.

Передозування

Передозування засобом може проявитись нудотою, головним болем, діареєю, запамороченням, судомами. При проявах передозування протягом години можна застосувати активоване вугілля.

Умови зберігання

Наклофен необхідно зберігати при температурі до +25 °C. Задля захисту від впливу світла препарат варто тримати в оригінальному пакуванні.

Купити Наклофен, ціна якого є оптимальною, можна в аптеці «Бажаємо здоров’я». На сайті є вся інформація про ліки: вартість, виробники, форми випуску, наявність в аптеках Києва та інших міст.

Редакторська група
Оновлено
13.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Наклофен на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Наклофен - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 3
✅ Форма випуску Таблетки, Супозиторії, Капсули