Вермокс - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Виробник
Країна
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Дозування
Діабетикам
Дорослим
Водіям
Дітям
Вагітним
Годуючим
Алергікам
Фільтр
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 100 мг
Виробник: Янссен-Сілаг
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 100 мг
Виробник: Гедеон Ріхтер
Loading ...

Вермокс: інструкція з використання

Вермокс (активна речовина – мебендазол) потрапив на фармацевтичний ринок у 1974 році. Мебендазол є антигельмінтним засобом, який використовується для лікування різних видів паразитарних інфекцій, зокрема глистів у людей (наприклад, печінкових, круглих та плоских). Медикамент набув популярності та має широке застосування в багатьох країнах для боротьби з паразитарними інфекціями.

Вермокс від глистів може лікувати ентеробіоз, аскаридоз, анкілостомоз, стронгілоїдоз, трихоцефальоз, теніоз та некатороз. Препарат зазвичай доступний у формі таблеток, які приймаються перорально. В аптеці «Бажаємо здоров'я» можна придбати Вермокс для дітей (від 2 років) та дорослих за прийнятними цінами. На сайті представлені різні антигельмінтні препарати, які задовольнять потреби кожного клієнта.

Режим дозування та протипоказання

Режим дозування Вермоксу може змінюватися в залежності від типу паразитарної інфекції, віку пацієнта та рекомендацій лікаря. Препарат призначають дорослим та дітям від 2 років. Нижче наведені загальні рекомендації, але важливо звернутися до свого лікаря для отримання точних вказівок:

 • ентеробіоз – призначають одноразову дозу 100 мг мебендазолу (1 таблетка), для додаткового лікування може бути необхідне повторне вживання 1 таблетки через 2 тижні після першої дози;
 • аскаридоз, трихуроз, стронгілоїдоз – зазвичай вживають 100 мг мебендазолу двічі на день протягом 3 днів.

Важливо дотримуватися режиму дозування, що призначений лікарем, не підвищувати самостійно рекомендовану дозу. Якщо виникають питання щодо дозування або тривалості лікування, рекомендується звернутися до фахівця для консультації.

Таблетки можна ковтати цілими або розжовувати. Під час лікування Вермоксом не потрібні спеціальні дієти і проносні засоби. Вермокс можна приймати до і після їжі – час прийому їжі не впливає на його засвоєння. Однак для зменшення ризику розвитку побічних реакцій з боку шлунково-кишкового тракту, краще робити це після прийому їжі. Щоб дізнатися вартість та купити в Києві та інших містах України протипаразитарні засоби, потрібно ознайомитися з пропозиціями аптеки «Бажаємо здоров’я».

Препарат має кілька протипоказань, тому перед його застосуванням варто звернутися до лікаря. Основні протипоказання до використання Вермоксу:

 • гіперчутливість – якщо є алергічна реакція на мебендазол або будь-який інший компонент препарату, використання лікарського засобу протипоказане;
 • вагітність – у період вагітності застосування Вермоксу не рекомендується без консультації з лікарем, оскільки недостатньо відомостей про його безпеку в цей період;
 • грудне вигодовування – не відомо, чи виділяється мебендазол у грудне молоко та які можливі наслідки для дитини;
 • дитячий вік – у разі необхідності застосування препарату для дітей до 2 років потрібно проконсультуватися з лікарем для встановлення безпечного дозування;
 • порушення функції печінки – у випадку важких порушень функції печінки можуть знадобитися додаткові заходи обережності або призначення іншого препарату.

Це неповний список протипоказань, тому важливо звернутися до спеціаліста перед початком використання Вермоксу, щоб отримати індивідуальну консультацію та поради з урахуванням стану здоров'я та інших факторів. На Вермокс інструкція містить показання до застосування, побічні дії та протипоказання.

Взаємодія Вермоксу з іншими препаратами

Вермокс може взаємодіяти з деякими медикаментами та харчовими продуктами:

 1. Одночасне застосування циметидину може потенціювати дію Вермоксу, оскільки пригнічується його метаболізм у печінці та підвищується концентрація мебендазолу в плазмі крові. У цьому випадку необхідно вимірювати концентрацію мебендазолу в плазмі крові та коригувати дозу. Уникайте одночасного застосування мебендазолу та метронідазолу.
 2. Антациди – зменшення поглинання антацидів, які використовуються для лікування шлункових розладів. Рекомендується уникати вживання антацидів протягом кількох годин до або після прийому Вермоксу.
 3. Харчові продукти які містять жири, можуть збільшувати поглинання препарату. Тому для підвищення ефективності засобу рекомендується приймати його під час їжі або після неї.

Передозування може виникнути при значному перевищенні рекомендованої дози. Симптомами є сильна нудота, блювання, шлункові розлади та інші небажані ефекти. Слід негайно звернутися до лікаря.

Як правильно зберігати препарат?

Щодо умов зберігання Вермоксу, слід дотримуватися наступних рекомендацій:

 • зберігати препарат у недоступному для дітей місці, при температурі до 25° C;
 • уникати впливу прямих сонячних променів та вологості;
 • не використовувати медикамент після закінчення терміну придатності, який зазвичай вказаний на пакуванні; потрібно перевіряти дату перед застосуванням;
 • не заморожувати препарат.

Перед тим як купити Вермокс в аптеці «Бажаємо здоров’я», слід вивчити інструкцію, що додається до препарату, та проконсультуватися з фармацевтом або лікарем, якщо виникають питання чи сумніви. На Вермокс ціна є доступною.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Вермокс на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Вермокс - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 2
✅ Форма випуску Таблетки