Ібупрофен з бодягою гель 50 мл, Фідем Фарм, Євро плюс

Код товару
569962
Loading ...
Оплата
Опис
  • Готівкою при отриманні
  • Картою на сайті
Гарантія
Опис

Мережа аптек «Бажаємо здоров'я» співпрацює лише з перевіреними постачальниками. Препарати, які надходять в наші аптеки проходять усі відповідні етапи реалізації лікарських засобів. Більше інформації.

Повернення
Опис

Лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни та вироби медичного призначення належної якості, відпущені з аптек та їх структурних підрозділів, поверненню не підлягають. Більше інформації.

Виробник
Країна виробництва
Бренд
Спосіб введення
Первинна упаковка
туба
Умови відпуску
Без рецепта
Температура зберігання
до 25°C
Завантажити сертифікат відповідності
Даний сертифікат має інформаційний характер. Під кожну серію препарату видається окремий сертифікат, який матиме окремі реквізити.
Короткий опис

«Ібупрофен з бодягою гель 50 мл, Фідем Фарм, Євро плюс» – це комбінований препарат місцевої дії, що виробляється компанією «Фідем Фарм, Євро плюс». Випускається у вигляді гелю для зовнішнього застосування, туба містить 50 мл засобу. Основними діючими компоненти препарату є ібупрофен, який є нестероїдним протизапальним засобом (НПЗП), та екстракт бодяги, що має протизапальну і протинабрякову дії, сприяє ослабленню місцевого болю. Препарат доступний без рецепта лікаря.

Показання до застосування

Гель «Ібупрофен з бодягою» застосовується для лікування та полегшення симптомів при:

  • ревматоїдному артриті (початкові стадії процесу без різких змін суглобів);
  • гострому подагричному, травматичному й інфекційному артриті;
  • остеоартриті, бурситі, радикуліті, невралгії, міалгії;
  • травмах м'яких тканин і опорно-рухового апарату (удари, розтягнення та ін.).

Протипоказання

Протипоказаннями до застосування гелю є підвищена чутливість до ібупрофену, бодяги або інших компонентів препарату.

Можливі побічні реакції організму

Побічні ефекти при використанні гелю «Ібупрофен з бодягою» можуть включати місцеві алергічні реакції, такі як почервоніння шкіри, свербіж, висип. У рідкісних випадках – системні реакції через абсорбцію ібупрофену.

Спосіб застосування та дозування

Гель наносять на уражену ділянку тіла тонким шаром 2-3 рази на добу та легко втирають до повного вбирання. Не використовувати препарат більше 10 днів без консультації з лікарем.

Найбільш розповсюджені прояви передозування

Випадки передозування при місцевому застосуванні гелю «Ібупрофен з бодягою» малоймовірні. Проте, при надмірному або занадто частому використанні можливе посилення побічних ефектів. У таких випадках слід припинити використання препарату та звернутися за медичною допомогою.

Умови зберігання та термін придатності

Препарат слід зберігати в сухому, темному місці при температурі до 25 градусів Цельсія. Термін придатності – 24 місяці. Не використовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Засіб необхідно зберігати в недоступному для дітей та домашніх улюбленців місці!

Ця інформація є стислим викладом електронної інструкції та надана виключно з ознайомчою метою. Перед прийомом «Ібупрофен з бодягою гель 50 мл, Фідем Фарм, Євро плюс» обов'язково необхідно проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з офіційною інструкцією від виробника, що додається до упаковки. Даний препарат можна придбати за приємною ціною в мережі аптек «Бажаємо здоров'я».

Пам’ятайте, що самолікування може шкодити здоров’ю.

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!