Клосарт - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Виробник
Країна
Форма випуску
Спосіб введення
Зберігання
Кількість в упаковці
Дозування
Діабетикам
Дорослим
Водіям
Дітям
Вагітним
Годуючим
Алергікам
Фільтр
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 100 мг
Виробник: Кусум Фарм
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 100 мг
Виробник: Кусум Фарм
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 50 мг
Виробник: Кусум Фарм
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 100 мг
Виробник: Кусум Фарм
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 50 мг
Виробник: Кусум Фарм
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 25 мг
Виробник: Кусум Фарм
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 25 мг
Виробник: Кусум Хелтхкер
Loading ...

Клосарт: інструкція з використання

Клосарт – це препарат, яким лікують артеріальну гіпертензію (підвищений кров'яний тиск) та хронічну серцеву недостатність. Клосарт належить до групи препаратів, що називаються антагоністами рецепторів ангіотензину II.

Ангіотензин II – це гормон, який звужує кровоносні судини та підвищує кров'яний тиск. Діючою речовиною засобу Клосарт є лозартан, який має властивість блокувати дію ангіотензину II, розширювати кровоносні судини та знижувати кров'яний тиск. Клосарт – це сучасний лікарський засіб для контролю кров'яного тиску та покращення роботи серця. Купити Клосарт за прийнятною ціною можна в аптеці «Бажаємо здоров’я» в Києві та інших містах України.

Форми випуску

Виробники випускають Клосарт у вигляді таблеток, вкритих оболонкою. Можна купити препарат з вмістом діючої речовини 25 мг, 50 мг, 100 мг та з різною кількістю таблеток у пакуванні. Від цього залежить вартість лікарського засобу. Ціни на ліки від високого тиску можна переглянути в каталозі сайту.

Показання до застосування

Показаннями до застосування препарату Клосарт є:

 • есенціальна гіпертензія;
 • захворювання нирок у дорослих, хворих на артеріальну гіпертензію (АГ) та цукровий діабет II типу;
 • хронічна серцева недостатність;
 • ризик розвитку інсульту у хворих з гіпертрофією лівого шлуночка та АГ.

Серцево-судинні порушення – це серйозна проблема, яка потребує уваги та своєчасного лікування. Тому не варто нехтувати рекомендаціями лікаря, краще дотримуватись визначених методів терапії.

Режим дозування

Клосарт від тиску призначається лікарем та приймається внутрішньо один раз на добу. Дозування залежить від стану пацієнта та реакції організму на лікування та інші препарати, які він приймає. Зазвичай вживати таблетки Клосарт інструкція рекомендує в початковій дозі 50 мг на добу, але вона може бути збільшена або зменшена за необхідності.

Лікар повинен призначити оптимальну дозу препарату та контролювати тиск під час лікування. Перевищувати дозування та припиняти приймання засобу не можна без консультації з фахівцем.

Протипоказання

Приймати Клосарт не можна пацієнтам з підвищеною чутливістю до лозартану чи інших компонентів засобу, а також з тяжкими порушеннями функції печінки.

Вагітним або жінкам, які планують завагітніти, лікування препаратом протипоказане. Так само як і пацієнтам з цукровим діабетом, які приймають аліскірен.

Особливості препарату Клосарт

Вживання засобу для деяких пацієнтів потребує постійного нагляду лікаря та корекції лікування. Це стосується таких станів, як:

 • ангіоневротичний набряк;
 • водно-електролітний дисбаланс;
 • порушення функцій печінки та нирок.

Людям похилого віку вживати Клосарт інструкція рекомендує з обережністю, оскільки може спостерігатись чутливість до дії компонентів засобу. Вживати препарати для серцево-судинної системи необхідно виключно за призначенням лікаря та під його наглядом.

Побічні дії

Клосарт має побічні ефекти, які можуть виникати у деяких пацієнтів. Найбільш поширені з них: головний біль, запаморочення, кашель, нудота, діарея або закреп. Рідше можуть спостерігатися алергічні реакції, зниження кров'яного тиску, ниркова недостатність, гіперкаліємія (підвищений рівень калію в крові). У випадку виникнення будь-яких з цих симптомів необхідно негайно звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими медикаментами

Одночасне вживання лікарського засобу з іншими ліками може бути неприйнятним, оскільки їхня взаємодія може призвести до погіршення самопочуття пацієнта. При лікуванні препаратом слід уникати застосування:

 • інших антигіпертензивних засобів;
 • трициклічних антидепресантів;
 • антипсихотичних засобів;
 • баклофену;
 • аміфостину.

Ці препарати можуть посилити гіпотензивний ефект. Не варто поєднувати хворим на цукровий діабет або з нирковою недостатністю аліскірен та лозартан. Також з обережністю необхідно вживати лозартан з препаратами літію та калійзберігаючих діуретиків.

Передозування

Передозування може проявлятись артеріальною гіпотензією, тахікардією та брадикардією. Спочатку при передозуванні слід прийняти активоване вугілля. Надалі проводиться контроль основних показників життєдіяльності та їх коригування.

Умови зберігання

За інструкцією Клосарт необхідно зберігати при температурі до 25 °C, у недоступному для дітей місці.

Препарат Клосарт є ефективним та безпечним для багатьох пацієнтів. В аптеці «Бажаємо здоров’я» можна придбати Клосарт, ціна якого є досить оптимальною. Детальну інформацію про препарат можна отримати, звернувшись до наших фахівців.

Категорія відпуску

За рецептом.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Клосарт на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Клосарт - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 7
✅ Форма випуску Таблетки